Přejít na výpis diskuzí

Radek Duda

OSOBNOST 7.10.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    Všechno nejlepší Ráďovi k narozkám...nj vstoupil mezi třicátníky, ale pořád vypadá kráááásněěě *4* ať ti to hraje, na ledě i v osobním životě *14*
  • Duda je bez pochyb jeden z nejkvalitnějších hráčů,co jsem kdy mohl vidět na vlastní oči.
    Někteří rádoby odborníci na lední hokej,co ani neví,na kterou stranu, by měli držet hokejku ,rádi hodnotí jeho styl hry,nebo chování na ledě i mimo něj..
    Můžu Vás ujistit,ze Duda je úplně normální a pohodový člověk.
    Bere svojí práci vážně a s maximální profesionalitou do posledních sekund zápasů.To bohužel nemohu říct o mnoha našich hráčích,kteří se představili v reprezentačním dresech ,na mezinárodní úrovni!Říká co si myslí a to možná zavírá dveře právě jemu reprezentovat naší zemi.
    Doufám že ještě dlouho bude hrát a bavit lidi..Protože právě na tohle lidi rádi chodí na zimní stadióny..
    Drž se Radku..hraj si svoje a nenech se rozhodit.. ;)
  • Liberec-Karlovy Vary 5:0
    Krásné góly si střílel!! Jsi nejlepší!! *4*
  • bléééééé

    jasná já sem pindolííína největší typanka :D a neoklidim se mě baví vááás tady s*ááát sláávisti *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* bububub *10* *10* *10* *10* hehe :D já vám neřeknu komu fandim nechci tomu klubu delat ostudu víííteee pindíci moji malí
  • Ráďa

    Mimochodem , bez těch debilů , ču*áků , kr*ténů apod...by to nešlo ??? Pamatujte si že tímo se projevuje Vaše inteligence vy einštejni ze Sparty *9* Přesně jak bylo řečeno již předemnou , jak jste rudý , tak jste blbý !!! *9*
    Victoria ♥
  • Duda=p.ča

    www.antifanklubradkadudy.wbs.cz
  • 69

    Radek is best of hokey player!!!
  • Ráďa

    Nechápu lidi kteří o něm mluví jako o "debilovi", atd. Je to supr hokejista, a že byl v minulosti rváč??? možná je to v něm pořád, ale trochu to už ovládá...Pište to třeba o Crosbymu, jo, je to týpek, a pěknej kluk, ale zákeřný prase, který neunese prohru.
  • 71aggie

    to je moc

    Hej jen se koukněte na tu fotku s tou modelkou, to je příšerný... nechápu prostě tohle...To je fakt moc!!! *8* *16* *10* *7*
    • Re: to je moc

      hele jo radek je suprovej chlap vidam ho v baru Českych budejovicich je krasnej a to stou modelkou mu přeju nezavid jo *13*
      • Re: Re: to je moc

        závidět primitismus - to můžeš leda ty hlupáčku :-)
  • Dudlík

    jo jo jo RÁDEK DUDA to je ale žiwel.Je to týpek kterej se nepotkáva každej den!!!Fakt borec
    • Re: Dudlík

      BOREC JE MO MOŽNÁ JEN PRO PRIMITIVA JAKO JSI TY, nezlob se ale někdo ti to konečně musel říct
      • už ti někdo řekl?? že když chceš bejt upřímnej tak řikej aspon pravdu !! fakt! tady tohle nemá obdoby!!! jak tohle někdo vůbec může psát???jste kkti všichni je to váš názor držte se ho ae nemektejte po netu blbosti!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit