Přejít na výpis diskuzí

Radek Duda

OSOBNOST 7.10.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cauky

    Ahoj Viktore..to sem rada ze se na tech blbej spartanech shodnem.. *4* a ze de radek do budejek...to me mrzi protoze sem tajne doufala ze se vrati k nam..do slavky.. *9*
  • curak??zamysli se nad sebou!

    ste trapny...chtela bych vas videt kdyby ste ho potkali..tak by mu to nikdo z vas do oci nerek!!a kdyby byl v tymu kterymu fandite??mluvili by ste uplne jinak...ten kdo tady pinda takovy kraviny mi je fakt k smichu!! *1* *1*
    • mimijoe

      Re: curak??zamysli se nad sebou!

      uplne s tebou souhlasím,už sem si pomalu na to zvykla že na radka nadávají a podobně,přitom to je super kluk.
  • Radešeek oooh

    No jasně když mi napíšem něco o tomhle, jestli se to dá tak nazvat, člověku tak by hned musíte jít na Méďu a nadávat co *7* mnoooo jinak ještě že od vás Radešek od slávistů odešel jinak by dostal tutově přes hubu na tom derby jak vás SPARTA porazila.... *16* *16* *16*
  • Ráďa

    Už patří mezi naší " Budějickou šlechtu " viď *14* Rááááďo , my ten Titul stejně vyhrajem !!! A Ráďá dá vítěznej goool viď *3*
    Měj(te) se hezky , s pozdravem Victoria ♥
    • Re: Ráďa

      kdys to psala simte ..? :D:D:D:D trosku budejky dole ne ??:D:D:D:D:D:D:D:D:D *7* *7* *1* *1* *1* *1* nee ale ja jim to nepreju !!
  • Radek :D

    On...Je prostě nejlepší *14* teď hraje za klh chomutov a moc mu to jde *14* on je nejlepší hokejista na světě..... *14* *14*
    • Re: Radek :D

      je vidět že si asi nikdy kvalitní hokej neviděl a Chomutově nejspíše ani neuvidíš. Tak tam odsud nevylejzej.
  • Můj názor

    Mě se líbí hra Radka Dudy a když je na ledě, má hra určitý náboj. Je to bojovník, bohužel někdy za hranicí pravidel, ale vždy za to pyká. Hokej prostě hrát umí a když se mrknete kolika nejen zahraničním kluby prošel, tak to jeho kvalitu jen potvrzuje. Já rád chodil na zápasy s ním, ikdyž hrál třeba za mužstvo soupeře. Co se stalo na tom přechodu počkejme na skončení vyšetřování a pak suďme. Mě to spíš připadá, že většina lidí na něj nadává už jen ze zvyku a ani ho někteří neviděli hrát hokej nebo se s ním osobně nesetkali. Já měl možnost se s ním osobně setkat a choval se naprosto v pohodě, přátelsky, nenamyšleně a prostě fajn. Tak a teď do mně *3*
  • misanet

    Radek

    Ti kdo píšou o Dudovi že je blbeček ukazuje akorát sám na sebe.Měli byste se radši dívat na sebe a nadávat sobě co děláte,nenavažujte se do druhých....Kdyby ste měli aspon odvahu tak mu to řeknete do očí jenže žádnou nemáte tak si to tady píšete a máte hubu plnou keců ...Jste ubohý
    • Co znamená slovo "nenavažujte" ? *1*
  • ER

    JE TO MAGOR *5*
  • trapaku

    trapaku... *1*
  • mimijoe

    Radek

    Sem ráda že sem radek vratil do ligy,trosku nam to tady zase oživí.přeju mu aby mu to zase šlo jako zaslavistickych casu,jsem hrdá na to ze sem jako radek z chodova. *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit