Přejít na výpis diskuzí

Radek Duda

OSOBNOST 7.10.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ráďa

    Ahojky , no doufám že Ráďa nám pomůže vybojovat ten vytoužený TITUL *14* Budějky by si to už zasloužily *4* ...
    Měj se hezky s pozdravem Viktoria ♥
  • Radeček

    ty wogo, já nechci aby hrál za Budějovice, to už může hrát rovnou za spartu :-( vrať se zpátky do Slávky...
  • RADEK

    Ahoj je velká škoda že Radek nejde zpět do Slavie ale myslím,že to není jeho konečná a že se do Slavie určitě ještě vrátí *4*
  • Duda=p.ča

    v pondělí si zase projevil svojí inteligenci co?jinak smutné je ti ž i když jsi ležel na ledě zraněn a odjížděl na střídačku tak na tebe hodně lidí pískalo a na konci to jsi to dodělal doufám že ti na tu palici něco spadne psychouši
    • ty seš psycho zajdi k doktorovi!!
  • duda je čurák

    dudo si čurák a ne hokejista si jenom arogantní nafoukanej kryplkterej se umí jenom rvát a drškovat...........máš v palici nasráno !!!!!
    • ty máš co řikat! přes net bys mu to nandaval třeba 10krát denně co? a co do očí by ses po*ral!!fakt! *16*
    • Re: duda je čurák

      hele zamyslete nad sebou jste jeste děti radek je super chlap potkavam ho v baru Č B vy mu jen zavidite *3* proto o nem takto mluvite )
  • oOoWeHr

    Když nadáváte , tak jenom závidíte !!! Radek je příma kluk *4* A vy co na něj nadáváte musíte mít IQ houpacího koně !!! *8*
    • Re: oOoWeHr

      JÁ SEM SE SNNÍM BAVIL NENEUTRALNÍ PŮDĚ JE TO PRÍMA ČLOVĚK. *4*
    • Re: oOoWeHr

      JÁ SEM SE SNNÍM BAVIL NA NEUTRALNÍ PŮDĚ JE TO PRÍMA ČLOVĚK .
    • UVIDÍTE

      je to utčník ještě vám ukáže Elektrykař.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit