Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde je PRAVDA...

    Tak nevím-ZDA se řídit mým SRDCEM a ROZUMEM a nebo NEVIDĚT-NESLYŠET...MNĚ SE TO NETÝKÁ-trend dneška.Prosím, posudte SAMY-horor-fantazie a nebo, žalostná pravda a volání o POMOC z příspěvků, bezmocného,vulgárního pisatele...Je tohle vše, co p.J.Kvasnička píše, v našem státě-JEŠTĚ- MOŽNÉ ?!Tohle se dělo, děje a bude dít dál?!Ponižování a vyvraždění se, navzájem?!Kde je vzájemná LIDSKOST a práva i povinnosti, každého z nás... http://diskuse.doktorka.cz/pomuzete-2/
  • Havel zabil amnestií 50-200lidí

    Havel zabil svojí opileckou amnestií pomocí propuštěných zločinců více jak 50 lidí. Některé prameny uvádějí až 215. Toto se však nesmí vyšetřovat, ani se o tom podávat žádné zprávy. Kontaktoval jsem poslance a Johna a nic. Kdyby to byla pravda, pak by byl Havel největším poválečným vrahem. O tom se však nesmí mluvit a ani se to nesmí vyšetřovat.
    Je to stejně nemístné, jako vyšetřovat rozkradení republiky Klausem.
  • Č.K.R.=Česká Kriminální Republika

    Ano,čtete dobře.Přesně tohle vytvořila z naší bezúhonné vlasti České ta zrůdná sekta co se zove Evropská Unie na kterou dnes a denně my doplácíme svým zdravím,majetkem a životy.Víte oni pro naše děti dokázali jen zřídit sběrny lidských orgánů tzv. babyboxy.Při tom nám vláda zločinců Č.R. zamlčuje pravou Ústavu Č.R. kde je dle mých studií z vojenského štábu zákon,že mají děti od narození do věku 18 let právoplatný nárok na stejný příjem jako občané s P.I.D.,no a rodiče je mají ty kč svým dětem spravovat a šetřit.Jen splnovat ochranitelské závazky na své děti a starat se o jejich životní i duchovní růst.To samé by měli činit i ostatní státy,ale oni nás Česka včetně si udělali z pravých Ústav států jen byznis ke svému sebeobohacování.No prostě a sprostě trhací kalendáře co se hodí těm rozháraným šelmám vládám a např.satana Č.R. Václava Klause do krámu a to ZOTROČOVACÍ MARKETING!Neustále zkouší co my nikoli stroje,ale lidi vydržíme.Např. zdražování již od r. 1989 o 420%,bez poskytnutí nám právem patřících prostředků.To už i děti na ty hajzly musí pracovat,my dřít v bolestech v důchodu,v P.I.D. a pracující třída ve 4 zaměstnáních.Jsou to falešní proroci,nepoctiví dělníci a mají na čele cejch pečeti 666.Chcete vědět víc?Pozvěte mne klidně do TV novin TV Nova a budete se divit co nám vládne za Ksindl Xindlařů.HANDL BLUDAŘŮ!!!!!!!!!!!!! *16*
  • Morální podpora

    Podporujeme pana Radka Johna ,který jako jeden z mála jde stále svou cestou pravdy. *14*
    • Re: Morální podpora

      Radek John a osobnost?Vždyt to co on popíral ve svém kultovním filmu Bony a klid.Ted okázale dělá sám legálně s poslaneckou imunitou ve velkém.Tak jako Bíny veksloval s bonama,tak Rasmen Radek John veksluje s našimi životy.Tu půlku Čechů co pozabíjel Václav Klaus,tak Radek John nezná a tu druhou půlku Čechů Radek John pro tu krysu Václava Klause okrádá a nechá nás pro to,že se dostal k lízu pochcípat pro svou fetišistickou,viz jeho pionýrský šátek nahoře foto osobnosti cz falešnou prestiž pro Václava Klause.To není politik,ani osobnost.Možná potvora chlap,kurevník levobočkař a chudák chudinka jeho exmanželka paní Zlata Adamovská,která krmila 7 let jeho haranta parchanta a bastarda.Je to prospěchář za komunismu s tím,že s policií zabil ve zmíněném filmu Harryho,ted jako naoko zabíjí policajty,ale oni hromadně vykupují v řádech desítkotisíci kč nákupy každodenními hypermarkety a je to dobře korupčně placená mafie Radka Johna,který pod plagiátem kapitalismu drancuje střední třídu obyvatelstva,když už Václav Klaus nejnižší třídu okradl a pozabíjel.Ted Radek John zabíjí jako policajty a doktory,no a tím bez doktorů zabíjí nás všechny.Dle Václava Klause je odchod lékařů nezodpovědný,ale on sám je jen mrzský bezpáteřní president co nemá odpovědnost ani sám za sebe,za nás a s imunitou je jako jeho vláda nesvéprávný orgán státní zákonodárnosti.Když se dle něho a Radka Johna máme každý sám o sebe postarat,tak my ty zmetky nepotřebujeme!CHCETE NA NĚ DŘÍT?CHCETE SE OD NICH NECHAT ROZKAZY JEJICH STALKERŮ LICHVÁŘŮ OKRÁDAT?CHCETE SE NECHAT JEJICH NÁJEMNÝMI VRAHY EXEKUTORY POVRAŽDIT?To je pan president Č.R. Václav Klaus,vláda Č.R.,policie,psychiatrie,lichva,exekuce a majestát pana Radka Johna!!!!!!!!!!!!! *16*
      • Morální podpora

        Lichva a exekuce, je v našem státě ZÁKON SÁM...ANI státní úředníci nemají-NEBO...nechtějí mít PÁKU a nad daným držet ŘÁD A SPRAVEDLNOST...ZNÁMÁ VDOVA-PŮJČKA 50 000kč...1x ji nevyšla splátka DLUHU a už jela...přišla o statek,který měl cenu 6x vyšší než činila splátka a nemožné PENÁLE,které si dáblové účtují chytře, za každý den...SMUTNÉ NA TOM VŠEM JE,ŽE LIDÉ...LIDÉ..TO DĚLAJÍ BEZPÁTEŘNĚ ZASE LIDEM-Kde je cit a lidskost-KDE... *9* *7*
        • Re: Morální podpora

          Jen ODKAZY-diskuse...http://goo.gl/uJGT B http://goo.gl/RfaN4 *7*
  • Národní hrdost

    Dobrý den . Když si tak pročítám názor lidí a potom vidím tu skutečnost v denním životě ,tak musím konstatovat ,že je vše jinak. Zde u nás vládnou cizí obchodní domy,cizí banky a ti všichni si u nás vydělávají peníze .Všechny peníze zde vydělané jdou ven.Prodej našich keramických ,textilních ,sklárenských výrobků a produktů zemědělství je minimální . Vše už zde pokrývají cizí státy. Nekvalitní výrobky bez hygienických atestů ,každý den upozornění kontrolních úřadů.nestačí .Jedině nákupem KVALITNÍHO ČESKÉHO ZBOŽÍ se dá protestovat a vyjádřit tak svoji podporu na vše ČESKÉ. To nikomu nedochází ,že si sami likvidujeme náš průmysl a zemědělství? Automobilový průmysl ,jedině ten nás drží. ČÍNSKÝ česnek a jejich výrobky s ftaláty pro děti misky a další a další. Při dovozu předloží dva výrobky s atesty a kamiony výrobků bez atestu ,projedou. Kde je celní úřad. Jsme nádeníci ve vlastní zemi. Nákupem našich výrobků podpoříme náš průmysl. Může se stát anebo se stalo ,že Vám v práci oznámí .Jste propuštěni ,nepotřebujeme Vaše pracovité ruce ,máme dovoz levného křuntu ze zahraničí. Když vyvážíme ,všude od nás chtějí hygienické atesty,jak na keramiku ,tak na sklo. To jenom ČESKO se stává popelnicí EVROPY. *13*
    • Re: Národní hrdost

      Křivdíte českému národu...rádi by jsme podpořili a chtěli mít naše služby a výrobky...ALE,KDE NA TO VZÍT ??!!Ceny a potřeba přežít...VOLBA...nekvalitní zboží za nízkou CENU a volání SLEVY-zahraniční konkurence.Jsem živnostník od 1996 v zemědělství a výroba,obchod a služby-prožívám SMUTEK,na obě strany-jako živnostník i jako spotřebitel.A PROTOŽE k tomu máme chtěné 4děti,tak musím hrát, jak mi diktují TI NA HOŘE-TAKŽE...začarovaný KRUH a beznaděj s bezmocí-mám rozum,oči i uši...možnosti srovnání věkem,ale co s tím ??!!A jak BUDOU přežívat NAŠE děti,JAKOU mají NADĚJI a SMYSL ŽIVOTA...K čemu je máme vést, v co mají VĚŘIT a za čím jít?! *9*
      • Re: Re: Národní hrdost

        Dobrý den .Píšete ,že jste živnostník v zemědělství .V pořádku ale já oproti Vám kupuji české produkty zemědělství oproti Vám ,která nekupuje mé České zboží. Kdyby jste mysleli ,tak by Vám došlo ,že lepší přidat nějakou korunu a koupit výrobek Český s hygienickým atestem než do sebe prát olovo ,kadmium ,což ostatně mají skoro všechny výrobky z ČÍNY. Až Vám zjistí olovo v kostech a krvi a dají Vám francouzské hole ,budete psát zrovna tak? Jsem jiného názoru a přesvědčil jsem se po deseti letech na nemocech ,které mají na svědomí právě ten porcelán a výrobky bez hygienického atestu. Po nalití horkého čaje ,polévky,jídla uvolníte všechno to špatné .Vy si vážně myslíte ,že Vám budou NABÍZET ČÍNANÉ něco levného dobrého za pár korun? Jste vážně tak naivní? *13*
        • Národní hrdost

          Prosím, dovolte upřesnit...žijeme na vesnici,ohledně potravin, jsme SAMOZÁSOBITELÉ-vím CO a Z ČEHO mé produkty jsou-KUPUJEME, jen co nezvládneme vyprodukovat.Jinak,jsem za jedno s Vámi...keramika,nádobí atd...naše a s ATESTY-tam je to nutností a TAKY to nekupujeme denně,jako potraviny.Oblečení...kvalitu, nekoupíte...je DOBA...na 1-2použití-barvy pryč a oblečení se sype ve švech.Dnes je opak, mého dětství...ve všem,bylo by toho na ROMÁN-ale, změníme to MY DVA ???!!! *7*
          • Re: Národní hrdost

            Můžeme změnit každý a snažit se žít slušně. Tak třeba nekouřím a nepiji alkohol třicátý rok. Neutratím za cigarety . Snažím se žít zdravě.Nemarodil jsem asi dvacet let. Jde ušetřit .Mám školu ,kdy jsem dědil šaty po starším bratrovi.Když ale vidím plné popelnice jídla a plno věcí ,tak si říkám ,že ještě není taková bída.Vám přeji hezké žití a hlavu vzhůru .Nákupem českého zboží ,podporujeme český průmysl. Nemůžu za ty šašky tam nahoře ,kteří zde zvýhodněním cizích firem ,pět let danové prázdniny a stavby cizích obchodních domů za jednu korunu,zlikvidovali ČESKÝ PRŮMYSL.DNES VĚŘÍM "VĚCEM VEŘEJNÝM nebot ty jedinní se snaží odhalit všechnu korupci a vrátit zpronevěřené peníze. To nebude dělat žádná jiná strana ,nebot právě ony tu korupci zavedli a z ní si žili a žijí jak prasata v žitě. Právě na ty nenažrance všichni doplácíme. *13*
            • Národní hrdost

              Máte PRAVDU,jde ušetřit a vyjít z mála...Máme se líp jako naše rodiče,ale mám OBAVY,že i NAŠE děti se budou chtít mít LÉPE, než my...pořád rovnítka a srovnávání...Politice nerozumím a rozumět-ani vědět-nechci...NIKDO NIKOMU SE NEZAVDĚČÍ,PROTOŽE JSME KAŽDÝ JINÝ...TUDÍŽ, JINÁ PŘÁNÍ A POTŘEBY...NO A JAK Z TOHO ZAČAROVANÉHO KOLA VEN...TAKY říkám,není tak ZLE,aby nemohlo být hůř...A to ted mám na mysli přírodu,která se bouří a dává nám ZNÁT,kdo je TADY PÁN.
  • Národní hrdost

    Dobrý den . Když si tak pročítám názor lidí a potom vidím tu skutečnost v denním životě ,tak musím konstatovat ,že je vše jinak. Zde u nás vládnou cizí obchodní domy,cizí banky a ti všichni si u nás vydělávají peníze .Všechny peníze zde vydělané jdou ven.Prodej našich keramických ,textilních ,sklárenských výrobků a produktů zemědělství je minimální . Vše už zde pokrývají cizí státy. Nekvalitní výrobky bez hygienických atestů ,každý den upozornění kontrolních úřadů.nestačí .Jedině nákupem KVALITNÍHO ČESKÉHO ZBOŽÍ se dá protestovat a vyjádřit tak svoji podporu na vše ČESKÉ. To nikomu nedochází ,že si sami likvidujeme náš průmysl a zemědělství? Automobilový průmysl ,jedině ten nás drží. ČÍNSKÝ česnek a jejich výrobky s ftaláty pro děti misky a další a další. Při dovozu předloží dva výrobky s atesty a kamiony výrobků bez atestu ,projedou. Kde je celní úřad. Jsme nádeníci ve vlastní zemi. Nákupem našich výrobků podpoříme náš průmysl. Může se stát anebo se stalo ,že Vám v práci oznámí .Jste propuštěni ,nepotřebujeme Vaše pracovité ruce ,máme dovoz levného křuntu ze zahraničí. Když vyvážíme ,všude od nás chtějí hygienické atesty,jak na keramiku ,tak na sklo. To jenom ČESKO se stává popelnicí EVROPY. *13*
  • Výsměch HZS

    Je to lhář a zbabělec !!!
  • John

    Vždyť je to ožrala.
  • JOHN JE ZLODĚJ

    John je zloděj i jeho Véčkařská strana. JOHN TVOŘÍ KORUPCI A NEČAS JI TAKY ZAČAL TVOŘIT !
  • MS 2009 Liberec

    Dobrý den vážení .Dovolím si Vám poslati na www.porcelan-glass.cz Ještěd MS 2009 ,kde uvidíte přímo hrnek konkurenční bez spodní značky a můj s atestem. Popis k MS 2009 je na www.jestedms2009.cz kde jsem napsal do novin článek ,jak korupce v akci.Kdo dostal zakázku a jak neproběhla hospodářská soutěž. Všechny doklady a žádosti mám u sebe. Vše vyšumí ? Anebo se nad způsobem rozdávání zakázek někdo zamyslí? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit