Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Premiér Topolánek

    Pane John,koukám,že jsme vrstevníci. Upřímně,líbí se vám,jak se k národu chová pan Topolánek. To co vypustí z pusy je zavádějící, urážející, prostě ztrácí argumenty. Uráží i kolegy,politiky....trebaze z jinych stran.Takto se přece nemůžete chovat čelní vládní představitel. Co si vzít ho na mušku, chce to nějaký pořad o něm. Z Ova odešel do Phy dělat politiku,protože jeho firma ......nechci rozebirat,pohrabejte se v tom sam.A má hulvátské chování. Když ho slyším,už dělá se mi zle. Co si o nás pomyslí ve světě? POTŘEBOVAL BY LEKCE PANA ŠPAČKA O SLUŠNÉM CHOVÁNÍ, O INTELIGENCI A VYSTUPOVÁNÍ NA VEŘEJNOSTI.
  • Na vlastní oči

    Pane Johne,
    na základě Vašich reportáží si dovolím podotknout, že nazývat tento tendenční pořad INVESTIGATIVNÍ novinařinou je více než troufalé. Pokud má být pořad vyrovnaný, musí dostat slovo obě strany. Jinak se musím domnívat, že tyto reportáže mají pokleslou úroveň. Hodí se tak nejvýše do novin typu BLESK. Myslím, že Vaše samolibost zavinila, že jste ztratil kontrolu nad svojí prací.
    Konečně , ani to tolik nepřekvapuje, naučil jste se proplouvat - viz časopis VZP.
    I Vaše práce přispívá ke snižování sledovanosti televize.
    Eva Bendová
  • asistentka

    Vážený pane Johne, nedá mi, abych nereagovala na pořad Na vlastní oči z 8/11/06, konkrétně na "dokument" Muž na radnici - trapné, moc trapné. Ona asistentka (resp. sekretářka) pana starosty Čunka je pravděpodobně nešťastnou, opuštěnou ženou, která si zoufale vykonstruovala svoji partnerskou budoucnost,jež se prostě nenaplnila. Nestydíte se pane Johne takovou nešťastnici ještě zneužít před očima národa? Vaše snaha o investigativní žurnalistiku pro mne končí v odpadkovém koši nechutného bulváru. Dlouhou dobu sleduji Váš profesionální úpadek a můžete mi věřit, jsem absolventkou žurnalistiky a vím o čem hovořím! Bez úcty Marie Srbová
  • reakce na televizní pořad

    Vážený pane, Vaši tvorbu znám už dlouho a vždy jsem si Vás vážil. Ovšem poslední dva pořady "Na vlastní oči" mně doslova šokovaly. Cikáni zdevastují dům a místo, aby byli potrestáni, dostanou nové bydlení a v pořadu je osočován starosta, kterému jsou lidé vděčni, že je zbavil přítomnosti osob, v jejichž blízkosti se nadá žít. A ta sekretářka, která pana Čunka obviňovala v dalším díle, no to bylo vyloženě trapné! Ta zjevně patří na psychiatrii. Vysvětlete mi,prosím, proč opomíjíte skutečnost, že Cikáni na nás jen parazitují, všechno zničí a ještě si stěžují? Umíte si představit, jak to tady bude vypadat za 50 let, když se budou stále množit tímto tempem? Umíte si představit to peklo pro naše děti a vnuky? V záběru byla vidět nerezová lednička a bylo řečeno, že Cikáni si vše koupili nové. Za co, když neměli na nájem? Měl bych mnoho otázek, ale místa je málo. Zkuste se zamyslet nad tím, co obhajujete. Mám pocit, že ten pořad byl natočen na něčí politickou objednávku. Očekával bych, že budete obhajovat slušné lidi, kteří snad mají právo ve vlastní zemi žít podle svých tradic a zvyklostí, beze strachu z přivandrovalých barbarů.Učím 40 let za mizerný plat, ale nikdy jsem nic nezničil a nic jsem nedostal zadarmo. Komu záleží, a proč, na tom, aby Cikáni dostávali všechno, na co si vzpomenou a to bez práce? My přece nejsme povinni je živit, starat se o ně a ještě si nechávat od nich nadávat a poslouchat jejich výhrůžky. *7*
    • Re: reakce na televizní pořad

      plně souhlasím
  • Jazz a zmatene davy

    Dobry den pane,na hrani to sice dnes moc nevidim, a deska z Jazzem je mocmoc poskrabana,ale je tu nekolik velice aktualnich nazoru a skutecnosti o spolecnosti a jedinci,a nekolika dalsich protikladnych jedincich,bohuzel i mnoha problemech,desinformacich,manipulacich a bolestech masledku dlouhych let kdy nekdo zije na ucet nekoho jineho a misto spravedlive pomoci a akce ktera uz davno mohla chranit zivoty deti a lidi,a zvednout a udrzet spolecenskou uroven, na urovni a nejen tak nekde v haj...i? moje prace proti bioteroru a nasili,nedodrzeni zakona o hygiene a atd....mam jen malicko casu a tak se omlouvam,ale snad nekdy brzo napisu vic,jestli budete chtit,dekuji Vam jola. mam tam lahudky o akcnosti naseho min vnitra,min zdravotnictvi a skutecnosti,ktere mit diktafon,tak nevim nevim,az skoro zabrecet, kem jsme se to dostali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit