Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podpora

    Pana Radku,rád bych Vás a Vaší stanu poznal osobně.Viděl jsem Vás v pořadu Politické spektrum nebo podobný pořad a Vaše názory si dokáži přivlastnit.Rád Vaší stranu podpořím a řeknu o Vás i dalším kamarádům.Mám pro Vás i pár svých nápadů,které bych Vám chtěl říci osobně.
    Předem Vám děkuji za odpověď.
    Míra z České Lípy
  • samet

    Dobrý den pane Johne,nedávno jsem poslouchal Vaše povídání na F1 a v souvislosti s tím a nedávno zveřejněným rozhovorem s panem Havlem mne napadlo jestli by nebylo již na čase zjistit a zveřejnit skutečnou pravdu o sametové revoluci, aby se lidé nedivili tomu proč všichni ti bývalí tajemníci, prokurátoři, bachaři a další představitelé minulého režimu zůstali beztrestní a dostali možnost vytvořit finanční "elitu" tohoto národa?
    Zdravím
    J.M.
  • Ahoj Radku

    Ahoj Radku, promiň že Tě oslovuji takto. Na srazu se neuvidíme a vím, že Tvůj čas je drahocenný. Prosím, napiš mi na Tebe kontakt, jen ´jsem se s Tebou potřeboval na něčem poradit. Díky a přeju Ti hodně nej... a vůbec, měj se. Přemek ČECH
    • Re: Ahoj Radku

      Jasně, přijeď ke mě na MV, již je to tutovka, Ty rektální speleologu!!! *1* *5* *1*
  • Dana Tótka

    Radku, prosím kontaktuj mě, velmi důležité. Spolužačka. Heslo - Bezděčka + Myslivečková
  • 6-7 témat

    Dobrý den pane John,měl bych pro vás 6 nebo 7 témat velice zajímavých s oblasti Jižní Ameriky které by byly pro vás velmi zajímavé jedná se o policejní únos,osvobození slov.občanů za drogy,rekuperace,plachetnice českého občana,zatýkání američanů za drogy.v případě že máte zájem tak se prosím na mě obratte a podám vám více informací. znám se osobně i s panem Klimou
    • Re: 6-7 témat

      plně souhlasím byla jsem u toho ne teda u všeho a diky tobe byly osvobozeny
  • TÉMA NA REPORTÁŽ

    DOBRÝ DEN! MĚLA BYCH PRO VÁS TÉMA NA REPORTÁŽ O VESNICI , KDE JE MNOHO DOKONANÝCH SEBEVRAŽD. ŘÍKÁ SE, ŽE JI PROKLEL JEDEN NÁSILÍM ODSUNUTÝ NĚMEC.JÁ ODTUD TAKÉ POCHÁZÍM A BOHUŽEL I Z MÉ BLÍZKÉ RODINY TAKTO ODEŠLI TŘI MLADÍ LIDÉ.NENÍ DOMU, KDE BY SE NĚCO NESTALO. JDE O RADIŠOV U MORAVSKÉ TŘEBOVÉ, NA SVITAVSKU, ASI 100 .OBYVATEL. DLOUHO JSEM VÁHALA, JESTLI VÁM NAPSAT, ALE V PÁTEK SE OPĚT STAL PROKLETÝ RADIŠOV OSUDNÝM 50. LETÉ ŽENĚ, KTERÁ SKOČILA DO JÍMKY. S POZDRAVEM KREJČÍŘOVÁ EVA
    • Re: TÉMA NA REPORTÁŽ

      to je kravina evo ,to proto že si se odstěhovala
  • reportáže

    Kam směřuje pořad Na vlastní oči je zřejmé z tzv.reportáže "zázračné krystalky", kdy P.Majerová bezostyšně natočila vše na skrytou neb "vypnutou kameru" a po ujištění, že bez našeho souhlasu nebude nic odvysíláno,sestřihala svůj příběh, pod který se pan John podepsal.Pro tento pořad je typická ztráta sebereflexe a lehkost s jakou se likvidují lidé.NOVA je představitelem bulváru od kterého se odvrací stále více lidí........
  • pořad

    mě se pořad na vlastní oči moc líbí a reportáže mi přindou hezky zpracované-jinak panu johnovi to s manželkou Zlatou Adamovskou velice sluší a vždycky když se objeví na nějaké akci tak je tam hned veseleji.
  • kajinek

    zajímavé,jsou i jiní svědci? *5* *5*
  • Reportáže

    Investigativní reportáž, vypadá minimálně tak, jako jsou reportáže (viz Google videa) na: http://zakazany.denicek.eu/!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit