Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kajínek

    Jediné,čím jste mě jako politik zatím zaujal,je,že chcete bojovat za Jiřího Kajínka,všichni vědí, že je odsouzen neprávem a nikdo zatím nebyl schopen v tomhle zkorumpovaném státu nic udělat..držím palce..
  • Boj proti korupci

    Boj proti korupci je úctyhodný a nanejvýš čestný čin, pokud nezapočne jmenováním sponzora dotyčného bojovníka ministrem a jeho konkubíny významnou funkcionářkou parlamentu. Kde to jsme? Na koho to zkoušíte? Jak dlouho ještě?
  • Zakopejte se

    Sliboval jste nápravu ve zdravotnictví,ale mám zato,že to bude ještě horší podle vašich předběžných dohod. Jste skutečně dobrodruh jestli si troufáte řídit takový gigant jako je MV. To není redakce TV Nova.
  • Grázl

    Většiho VOLA tato Republika s jeho hňupama a kurvama neměla.Největší podraz na voliče.Odborník na víno.Ha-ha-ha-HA.
    Normální vychcanej pražskej debil. *9* *9* *13* *13* *13*
  • regiony

    Dobrý den, pane Johne,
    víte, nevím, proč mají být v Praze větší platy. Chápu, že je tady centrum, ale na tom nemění to, že lidi jsou všude. Kdyby platy byly rovnoměrné, nemuseli by mimopražští dojíždět do Prahy za výdělkem. Což by pomohlo např. dopravě, kdy je zacpaná dálnice a okraje Prahy jen proto, že se všichni sjíždí do Prahy za prací. Byly by volné prosotry kolem Prahy a nemusely by se stavět parkoviště. Kdyby platy byly rovnocenné, každý region by měl kvalitní, kvalifikované občany, kteří by pro svůj region mohli udělat maximum, protože by za svoji práci dostali patřičné ocenění právě v tom svém regionu. Čímž by vlastně i naše republika jako celek byla o kus výš. Díky, Zdeňka.
  • debil

    Jdi do haJZLU DEBILE...TOBĚ TO UŽ FAKT NĚKDO MUSÍ ŘÍCT NATVRDO...o školném dnes rozhodují lidé, kteří vystudovali zdarma .... jsi šmejd a kreténa ač jsem tě volil, posílám tě teď do hajzlu
    • Re: debil

      Jednou to prijit muselo, na zapade se skola plati, ja si taky platim skolu ale zase to neni tak hrozne, jestli ti to nevyhovuje tak si najdi sponzora.
      Jen jedna vec nechapu proc to strkas na cloveka ktery to nevymyslel a nezacal, nema s tim nic spolecneho, jsi si jistej ze nazivas cloveka ktery je tam chvilku spravedlive Debilem ? Koukni na sebe do zrcadla *5*
      • Re: Re: debil

        To bude asi proto,že John sliboval,že s dinosaury do vlády nepůjde a po volbách byli všichni jedna ruka a John vesele odkýve co ODS,TOP09 a ti loutkoherci z VV,kteří ho vedou přikážou.Je to jen bezpáteřní pako a lituju lidi,kteří mu uvěřily.
    • Re: debil

      Pozdě, naivní hlupáku!!!
      *1* *5* *1*
  • Dinosauři

    To bylo tlachání-a teď? Co řeknete na budoucí dinosaury ve vládě-Kalousek, ten už musí mít i "mladé", totéž Parkanová a další. Nebo že by to všechno byly jen výmysly médií? *5*
  • Státní dluh

    Je to krása cítit takovou společenskou zodpovědnost. Dobrovolně si nechat ujít kousek koláče, aby stát měl peníze na věci, za které musí přeci platit. Státní úředníky, státní zakázky, zbraně, armádu. Napadá mě, proč bych měla dotovat zbraně a armádu, když jsem odpůrce války. Kdo vlastně chce válku? Nebo taky, proč bych já měla doplácet na státní dluh, který jsem já nevytvořila? Za ten přeci můžou právě ti politici, kteří schvalují rozpočet a platí si vysoké platy. Ale to už zavání anarchismem, to přeci nemůžu říct nahlas. *16* *8* *13*
    • Re: Státní dluh

      Válka byla odjakživa nejlepší továrna na peníze.Zeptejte se křesťanů, kteří ctí desatero a hlásají - nezabiješ. A státní dluh zaplatí lůza, protože chtít to po těch, kteří ho způsobili, by bylo, jak praví Kalousek a jemu podobní, trestání úspěšných, všech těch Kožených, Ježků, Pitrů, Klausů, kteří přece staví hospodářství na nohy, dávají obživu statisícům a už se mi chce zase zvracet.
  • Hodně jste mne zklamal

    Dobrý den, informace o tom, že se chystáte do aktivní politiky mne potěšila. Stačila jedna debata v televizi a změnila jsem na Vás názor. Hodně jste mne překvapil a zklamal.
    • Re: Hodně jste mne zklamal

      Opět jedna přihlouplá a naivní fanynka!!! *1* *1* *1*
  • podpora

    Pana Radku,rád bych Vás a Vaší stanu poznal osobně.Viděl jsem Vás v pořadu Politické spektrum nebo podobný pořad a Vaše názory si dokáži přivlastnit.Rád Vaší stranu podpořím a řeknu o Vás i dalším kamarádům.Mám pro Vás i pár svých nápadů,které bych Vám chtěl říci osobně.
    Předem Vám děkuji za odpověď.
    Míra z České Lípy
    • Re: podpora

      jsi uplně vymaštěný, že debilovi lezeš do vyhřezlého věnce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit