Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klaus naučil politiky krást

    Klaus a Havel se zasloužili rozhodující měrou o rozkradení republiky. Havel svojí přirozenou omezeností a Klaus svým idiotským liberalismem, díky němuž se v této republice dalo rozkrást cokoliv. V EU se na něj dívají jako na přiblblého ekonoma -teoretika, který neměl být nikdy vypuštěm do praxe a on jim to oplácí. Bohužel z toho "prognostického ústavu ČAV" uteklo ještě spousta dalších pitomců- teoretiků, schopných udělat hromady blbostí a my za to nyní platíme, zatímco ti magoři, co to tadey rozkradli jsou ve vatě.
    A všichni chodí okolo toho Klause, jako v Koreji kolem toho KIM- IR- SENA a bojí se cokoliv říct. I John. Komunistů se nebál a Klause se bojí.
  • www.disident.cz

    Dobrý den pane ministře Johne.
    Volil jsem VV- jako jeden z mála.
    Zřejmě máme podobný vkus a cením si Vaší práce. Měli byste si zřídit instituci na
    zpracovávaní názorů lidí a nepůsobit jako
    přemoudřelý orgán. A zároveň Klausovi a ostatním omlátit o hubu to rozkradení republiky po roce 1990- nebát se !Udělat prostě pravdivé zhodnocení té tragédie posledních 20-ti let.Pokud nevíte jak, tak se spojte se mnou přes email a nebo si přečtěte www.disident.cz.
    S pozdravem Vujčič
    • Re: www.disident.cz

      Vtipe.Dokud byl Džoník coby reportér pořadu "Na vlastní bulvy",tak by do něčeho takovýho nešel,protože jednak měl strach a asi i věděl,že by to byla jeho poslední kauza/reportáž,kterou by TV Hovn@ navíc nikdy neodvysílala,protože to je informační médium v zahraničních rukách,který bude velkohubě tyto zlodějiny obhajovat,protože to je přesně to,co v zahraničí (tedy tam kde jsou majitelé této "společnosti") potřebují - Česká banánová republika.
      No a dnes?Dnes se Džoník dostal ke korytu a vesele si s tou klausovskou sebrankou notuje - snad nejseš tak naivní aby sis myslel,že teď bude něco vyšetřovat,řešit a hodnotit - vždyť by Džoník šel sám proti sobě.
      Holt jste jeden z těch,kdož před volbami neprohlídli ty líbivý velkohubý Džoníkovy sliby *3*
  • zklamání

    už nic... *9*
  • zklamání

    Vážený pane John...nebo Rajon? Nevím, jak Vás nazývat po tom, co jsem četla o Vaší předešlé funkci. Jen krátce...skoro jsem Vám věřila,dokonce i volila...a to už nikdy nebudu. Člověk, který z lidu vyšel a jeho chránil, nestojí za zlámanou grešli. Máte málo??? Nahrabte si, jako ti ostatní, co s námi vymrdaj. *16* *16* *16* *16* *16*
  • CIKÁNI

    Dnes ukradla sfetovaná cikánka mojí dceři mobil za Kč 7.000,- ....na který jsem šetřila hodně dlouho, abych jí udělala k narozeninám radost ....
    A policie nám rovnou řekla, že už ho neuvidíme ...To můžeme být rádi, že zrovna měli dost benzínu a přijeli k nám...Ale jinak nic moc dělat nemohli....
    A tak se ptám pane Johne - *Jak můžete snižovat stavy policie v době, kdy jsou otevřené hranice a proudí k nám spousty kriminálních živlů z ciziny ....* Jak to ,že pouštíte z kriminálů zloděje předčasně a jiné vyšetřujete je na svobodě- aby okrádali dál slušné lidi?!
    Už si začínám v našem státě cítit diskriminovaná ....Cikánské gangy nás okrádají a ještě sají sociální podpory od státu - kam nikdy nepřispěli ....Kdo je a jejich haldy dětí má pořád živit?
    Z žádných z těchto dětí nevysroste hodnotný člověk - který přinese něco pozitivního pro naší zem.....Budou stejní - jako jejich rodiče ....
    BUDU VOLIT DĚLNICKOU STRANU ....někdo už musí udělat pořádek pro poctivé - pracující lidi ........Anna
  • Skutek asi utek...

    Tak co Radku. To bylo před volbama velkohubých keců jak zatočíš s korupcí - PADNI KOMU PADNI. Ale běda jak je v nějakých nekalostech namočenej třeba Vondrovic Sašenka, to už žádný vyšetřování není potřeba a dokonce se jeho zavedení brání, že?
  • smrt johnovi

    tak dole je nejvetsi curak. ty sracky co mele.skoda ze na nej nikdo nemuze.je to kreten.
  • Nechte si kecy na koledu

    Nikdo nemate paru o tom jak to ve vlade je, vse maji pod puklickou a jak je vide John se dal na spravnou cestu, je to jasny nelibi se vam ze konecne nekdo zacal slapat na paty parchantum, korupce, nitky spojene s podnikatelama co lezou do soukromich spisu a vytahuji neopravnene spis pro soukromou porebu, a dalsi prasarny ktere jsou do ted mozne.
    Proste zacina konecne anti-korupcni boj a ja jsem s Johnem na 100% jde dobre a jde popravu, meli by jste ho nechat jeste ani nezacal ale jde v pred spravnym smerem, takze sosani z propojenych nitek korupce a prevlecenych kabatu KSC, utrete si bradu a zacnete pre vlastnim prahem. Do dnes jsou tyhle prevlecene kabaty v pozicich a dodnes se tam motaj. Johne .... na hrad! *5* *1* *1*
    • john- idio.t

      tak ty jsi kus vola kluku.vyndej si ty sracky z c hlavy a otevri oci. co ten kokot dela napriklad hasicum, policistum a zachranarum. to je to posledni kde by jse melo brat penize - integrovanemu sistemu. bez se vysrat
    • Re: Nechte si kecy na koledu

      Vtipe.Uvědom si,že celá ODS a část TOP09 a VV jsou překabátění komunisti.Vždyť se podívej kdo je ve Věcech veřejných - samej "úspěšnej" podnikatel.A kde se ti podnikatelé asi vzali?Byli to členové strany,kteří po revoluci rozkrádali republiku,protože byli v centru dění a využili příležitost,nahrabali si co mohli a potom se jim to podniká.Myslíš,že nějakej podnikatel udělá něco pro obyčejnýho člověka?Naivko!Podnikatelovi jde vždy jen o to,jak si co nejvíc naharabat a zaměstnance co nejvíc obrat - a takový lidi nám teď vládnou.Obdivuješ Johna?Uvědom si,že on je jen loutkou - zástěrkou v rukách těchto podnikatelů.VV by se nikdy do vlády nedostali,tak potřebovali nějakou tvářičku,která by je tam dostala.Stačí si poslechnout v TV jakoukoliv debatu,ve které mají pozvanýho Johna - vždyť ten blb nedokáže smysluplně odpovědět ani na jedinou otázku.Ale zato se vyzná se ve vínu - to naši zemi jistě vytrhne.John jen obelhává lidi v ČR,tak jako obelhával Zlatu Adamovskou a skoro 11% lidí bylo tak blbejch,že mu na to skočilo a pořád skáče.
      • Re: Re: Nechte si kecy na koledu

        Mam pocit ze stebe jen chrli zavist, nedostal se tam kaspar ale normalni clovek, kdepak rohlikem musis na nekoho jineho. *5*
        • Re: Re: Re: Nechte si kecy na koledu

          Ze mě a závist?Jak jsi na to přišel?A co byl Johnovi závidět?Pokud bych se já dostal na jeho místo,tak bych se snažil opravdu něco udělat s korupcí a podobným svinstvem,jenže to by se nelíbilo těm,kteří v tom svinstvu mají prsty,takže bych byl zlikvidován.
          Džoník vymejšlí jen totální hovadiny - musíme šetřit,tak vyhážeme policajty (vždyť ono je jedno,že nebude nikdo kdo by dohlížel na bezpečnost).A když už šetříme,tak můžeme podepsta kontrakt na dodání 5ks pamětních dýk za 200000 Kč.Však oni to občani rádi zaplatí.
          Myslíš si že Džoník není jen nastrčená loutka?Uvědom si že VV by se bez něj nepřehoupli přes 5% hranici nutnou pro vstup do sněmovny.A tak si VV sehanli Radka Johna,kterého si diváci pamatovali jako žurnalistického bojovníka se zločinností všeho druhu - a ejhle,preference hned povyskočily.Ale čímpak to je,že na nic není Džoník schopnej smysluplně odpovědět?Že by tím,že má od svých loutkoherců naučené určité odpovědi na určité otázky a když je mu položena otázka na kterou nemá naučenou odpověď,tak pouze blekotá nesmysly a neví kudy kam.A takovej ňouma nás má vytrhnout? *15*
    • Re: Nechte si kecy na koledu

      Sakra pisek, pardon za chyby, vynechava mi klavesnice, chybi obcas pismenka.
      *5*
  • CO JE ZAČ

    1. Jako novinář dobrý !
    2. Kdyby lidi věděli co se z pana Johna vyklube , tak nedostal ani hlas .
    3. Uctívat vraha , který podřeže člověka , který se nemůže bránit ?.. co to je za člověka ? To je politik ?
    • Re: CO JE ZAČ

      Jednoduše a dosti výstižně,pěkná jebovka :) Též nechápu jak může někdo kdo zastává takový úřad jakým je MV, mít tak prudce vyhraněný názor na tolik diskutabilní téma. Buď obdivujete sobeckost lidí, kteří udělají cokoli proto,aby se ochránili. Nebo a to je možná horší jste jedna z nejnajivnějších osob co do naší novodobé historie vstoupila,což jsem si myslel já, teď už vlastně ani nevím co si myslím teď. Ale co pane ministře přišel jste viděl jste a nakonec i bohužel otevřel hubu. Za chvilku si na Vás ta supy, kterým říkáte koaliční partneři a straničtí kolegové pěkně smlsnou. Víte já jsem nevolil což je tragická skutečnost, ale pořád to neni tak smutné jako pocit, že sem vlastně dobře udělal a ničeho nelituji. Jsem mladej kluk (21)a teprve dva týdny před volbami jsem začal otázku voleb důsledně řešit. Jenže mě bylo ze všech těch kampaní lidově řečeno na zvracení, protožě sem cítil jak trapně se nechá národ kterého sem součástí ovlivnit lidskou nenávistí, chamtivostí a velké miře i zcela průhlednou rádobyvychcaností.
  • Ten brzo skončí - do roka a do dne možná ne, ale bude to brzo...

    By mě zajímalo kdy lidi tuhle trapnou loutku a zástěrku v rukách bandy "čestných a poctivých" podnikatelů (VV) pošlou do zadele i s celou stranou.Myslím,že to ani dlouho trvat nebude a i kdyby tak v příštích volbách si ani neškrtnou.To bylo před volbama velkohubejch keců o politických dinosaurech a o tom jak s nimi do vlády nepůjde - a hle,už je s dinosaury jedna ruka a Kradlouskovi je v řiti zalezlej tak hluboko,že už mu čouhají jen podrážky.Hovado jedno bezpáteřní - hlavně,že je u koryta a může si hrabat, když vlastně nic pořádně neumí a ani na Nově se jim ho už nechtělo živit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit