Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lopata

    Opravdu nevím, nevím jak mohu tunelovat když jsem na lyžích a neznám špinavé peníze ale fakt těm letuškám se věnuji a v 70 je to fakt facha to neukecáš.
  • Stavovská čest

    Sloužil jsem u policie 35 let. Ale když jsem sledoval 13.1.2011 pořad na ČT1 „Máte slovo“ s ministrem vnitra, musím říct, že slabšího ministra jsme doposud neměli. Se znalostmi věci, se kterými pan John v tomto pořadu vystupoval, bylo vidět, že o činnosti policie toho mnoho neví. Odhalovat trestnou činnost a usvědčovat pachatele je jedna věc, ale o prevenci a předcházení trestné činnosti nepadlo v pořadu ani půl slova. A co „Stavovská čest“ pane ministře, můžete uvést jediný důvod, pro který by v současné době měl být policista hrdý na to, že slouží v řadách Policie ČR, zejména po opatřeních přijatých Nečasovou vládou. Rovněž tak kariérní řád, který vymyslel p. Langer nestojí za nic, díky tomuto se na významná řídící místa dostávají lidé bez patřičných životních zkušeností v řídících funkcích. Doufám, že si pan ministr uvědomuje, že policista je značně omezován na svých právech s tím, že nesmí podnikat, nesmí stávkovat a podle přísahy musí být připraven položit i život, a musí být stále připraven k plnění služebních úkolů. Proto předcházející vlády přiznali těmto lidem určitou kompenzaci ve formě odchodného a příspěvku za službu. Kdo se postaví za policistu, který se v souvislosti s plněním svých povinností dostane do problémů, viz. případ s Kateřinou Žak, jak skonči policista, kterého obvinila. Uvědomte si laskavě, pokud policista zakročuje proti zločinci a tento si na něj bude stěžovat , nebo ho křivě obviní, dostává se tento policista do existenčních problémů, tak vysvětlete národu co s tím hodláte dělat.
  • JOHN JE ZLODĚJ

    John je zloděj i jeho Véčkařská strana. JOHN TVOŘÍ KORUPCI A NEČAS JI TAKY ZAČAL TVOŘIT !
  • John

    Vždyť je to ožrala.
  • Výsměch HZS

    Je to lhář a zbabělec !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit