Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podpora

    Pana Radku,rád bych Vás a Vaší stanu poznal osobně.Viděl jsem Vás v pořadu Politické spektrum nebo podobný pořad a Vaše názory si dokáži přivlastnit.Rád Vaší stranu podpořím a řeknu o Vás i dalším kamarádům.Mám pro Vás i pár svých nápadů,které bych Vám chtěl říci osobně.
    Předem Vám děkuji za odpověď.
    Míra z České Lípy
    • Re: podpora

      jsi uplně vymaštěný, že debilovi lezeš do vyhřezlého věnce
  • smrt johnovi

    tak dole je nejvetsi curak. ty sracky co mele.skoda ze na nej nikdo nemuze.je to kreten.
  • CIKÁNI

    Dnes ukradla sfetovaná cikánka mojí dceři mobil za Kč 7.000,- ....na který jsem šetřila hodně dlouho, abych jí udělala k narozeninám radost ....
    A policie nám rovnou řekla, že už ho neuvidíme ...To můžeme být rádi, že zrovna měli dost benzínu a přijeli k nám...Ale jinak nic moc dělat nemohli....
    A tak se ptám pane Johne - *Jak můžete snižovat stavy policie v době, kdy jsou otevřené hranice a proudí k nám spousty kriminálních živlů z ciziny ....* Jak to ,že pouštíte z kriminálů zloděje předčasně a jiné vyšetřujete je na svobodě- aby okrádali dál slušné lidi?!
    Už si začínám v našem státě cítit diskriminovaná ....Cikánské gangy nás okrádají a ještě sají sociální podpory od státu - kam nikdy nepřispěli ....Kdo je a jejich haldy dětí má pořád živit?
    Z žádných z těchto dětí nevysroste hodnotný člověk - který přinese něco pozitivního pro naší zem.....Budou stejní - jako jejich rodiče ....
    BUDU VOLIT DĚLNICKOU STRANU ....někdo už musí udělat pořádek pro poctivé - pracující lidi ........Anna
  • zklamání

    Vážený pane John...nebo Rajon? Nevím, jak Vás nazývat po tom, co jsem četla o Vaší předešlé funkci. Jen krátce...skoro jsem Vám věřila,dokonce i volila...a to už nikdy nebudu. Člověk, který z lidu vyšel a jeho chránil, nestojí za zlámanou grešli. Máte málo??? Nahrabte si, jako ti ostatní, co s námi vymrdaj. *16* *16* *16* *16* *16*
  • zklamání

    už nic... *9*
  • Policejní ředitel

    Radku chceš-li dobrého ředitele mohl by jím být Zdenek Hlaváček šéf policie Rychnov n. Kněžnou je to rovný chlap sportovec. Karel Veyr
  • Myslel jste to vazne?

    Myslel jste to vazne, s tim bojem proti korupci? Nebo to byl jen for, jak ji zakryt?
  • podpora

    Pane John, nenechte se otrávit a vyštípat máte podporu a sympatie mnohých. Vždy se přes média zdálo, že jste člověk, který je přímý a spravedlnost ctí, tak to dejte podle sebe a udělejte tam KONEČNĚ pořádek. Když se šlape na kuří oka, tak to bolí a okolí se brání. Jana *3*
    • Re: podpora

      To jste fakt tak naivní,nebo to jen hrajete?Žádnej člověk,kterej má všech 5 pohromadě,nemůže tomu kašparovi a odborníkovi na víno,věřit ani "Dobrý den".Už si pro jednou uvědomte,že Radek John je jen nastrčená loutka,která byla vybrána aby zvedla volební preference VV na volitelnou úroveň - toť vše...
  • Korupce

    Pane ministře, kdyby jste odhalil a vyšetřil kauzu LTO za 100 mld.Kč nemusel jste likvidovat policii!!!!!!!!
    Zapojte techniku MFDNES Kroupu a Klímu a je to.Psi si pučte z útulku.
    Myslíte si že na finančním a policie bude odhalovat korupčníky když jim beret plat. Jo To Vy ele chcete aby nechytli pana čistého a vás.
  • John

    Kdo nekrade okrada svou rodinu.
    ODS vznikla na tunelování ČR a stále za vaši podpory RADKU to funguje a dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
    A kdyby něco tak všeználek vás napomene pokud nebude zrovna světovým ekologem, ekonome nebo u letušek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit