Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zprava

    Dobry vecer pane Johne pokud se mohu vyjadrit k teto situaci pokud jste byl novinarem vazil jsem si vas mnohem vice nez v dnesni situaci a je mi to dost lito ze jste se tak zmnenil dekuji Roman je to skoda ze jste se zapletl do takove brecky
  • Kajínek

    Jediné,čím jste mě jako politik zatím zaujal,je,že chcete bojovat za Jiřího Kajínka,všichni vědí, že je odsouzen neprávem a nikdo zatím nebyl schopen v tomhle zkorumpovaném státu nic udělat..držím palce..
  • Skutek asi utek...

    Tak co Radku. To bylo před volbama velkohubých keců jak zatočíš s korupcí - PADNI KOMU PADNI. Ale běda jak je v nějakých nekalostech namočenej třeba Vondrovic Sašenka, to už žádný vyšetřování není potřeba a dokonce se jeho zavedení brání, že?
  • Jaké podnikání chybí v ČR?

    Jaké podnikání chybí v ČR?
    Takový program
    mi chybí v televizích, kterých je jako máku.
    Hlavně, že ti ředitelé televizí mají ročně miliony a nevědí, co by roupama dělali.
    Já sám vím o třech typech podnikání- například důchodové reformě, která by zaměstnala stovky propuštěných úředníků a uspořila by miliardy ze státního rozpočtu.
    Poslal jsem to poslancům- nejeví zájem.
    To by totiž museli trochu přemýšlet a to bolí.
    Také ostatní občané by měli jistě mnoho podnětných nápadů. A mohli by se k tomu vyjadřovat odborníci a podnikatelé. Aspoň by ty diskuze v televizi měly nějaký konkretní obsah ! Ne to obvyklé bloa, bla, bla politických stran, co nás pořád obklopuje. je to jako za komunistů před 20-ti lety!
  • Zpráva

    Tak bych si tak strašně ráda přála, aby VV již neměly nic společného s těma grázlama z koalice, vidím ale, že se to nestane, a tahle hnusná asociální zkorumpovaná a nevím co ještě VLÁDA bude dál na scéně. Fuj.
  • Johne, ty jsi měl zůstat u novinařiny a nemontovat se do politiky, nemám tě ráda a jsi stejnej zloděj, jako všichni politici, nejsi žádná vyjímka. Všichni tam předvádíte jenom divadýlko a myslíte si,že jste celebrity, vy jste všichni zrádci a zloději, pryč už s váma všema. *12*
  • Ježiši co je to za fotku?? Vždyť tam vypadá, jak z pionýrského táboru *1*
  • Pane JOHNE. V politice už jste ukázal,co umíte.Tak se laskavě držte novinařiny a nemontujte se do politiky!Stejně Vás už nikdo nebude volit,pokud bude volič při smyslech.CXA
  • Pane Johne, jste střelec jako já a to vysvětluje Vaše zbrklé a praštěné nápady, kterými jste zničil VV. Další volovina s kartou pro řidiče, t.j. jen pro část bohatých lidí, kteří mají na auto a tak vám ani o kartu stejně nestojí, nehledě na to, že to zní jako uplácení voličů. Většinu obyvatel, kteří jsou spíše chudí akorát naštvete a volit vás nebudou. Svými návštěvami u nově vznikajících nadějných skupin zase jen odradíte jejich nové členy. Skutečně zůstaňte u novin jak vám radí kolega výše.
    • gg *8* kevine
  • Jazz a zmatene davy

    Dobry den pane,na hrani to sice dnes moc nevidim, a deska z Jazzem je mocmoc poskrabana,ale je tu nekolik velice aktualnich nazoru a skutecnosti o spolecnosti a jedinci,a nekolika dalsich protikladnych jedincich,bohuzel i mnoha problemech,desinformacich,manipulacich a bolestech masledku dlouhych let kdy nekdo zije na ucet nekoho jineho a misto spravedlive pomoci a akce ktera uz davno mohla chranit zivoty deti a lidi,a zvednout a udrzet spolecenskou uroven, na urovni a nejen tak nekde v haj...i? moje prace proti bioteroru a nasili,nedodrzeni zakona o hygiene a atd....mam jen malicko casu a tak se omlouvam,ale snad nekdy brzo napisu vic,jestli budete chtit,dekuji Vam jola. mam tam lahudky o akcnosti naseho min vnitra,min zdravotnictvi a skutecnosti,ktere mit diktafon,tak nevim nevim,az skoro zabrecet, kem jsme se to dostali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit