Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grázl

    Většiho VOLA tato Republika s jeho hňupama a kurvama neměla.Největší podraz na voliče.Odborník na víno.Ha-ha-ha-HA.
    Normální vychcanej pražskej debil. *9* *9* *13* *13* *13*
  • CO JE ZAČ

    1. Jako novinář dobrý !
    2. Kdyby lidi věděli co se z pana Johna vyklube , tak nedostal ani hlas .
    3. Uctívat vraha , který podřeže člověka , který se nemůže bránit ?.. co to je za člověka ? To je politik ?
    • Re: CO JE ZAČ

      Jednoduše a dosti výstižně,pěkná jebovka :) Též nechápu jak může někdo kdo zastává takový úřad jakým je MV, mít tak prudce vyhraněný názor na tolik diskutabilní téma. Buď obdivujete sobeckost lidí, kteří udělají cokoli proto,aby se ochránili. Nebo a to je možná horší jste jedna z nejnajivnějších osob co do naší novodobé historie vstoupila,což jsem si myslel já, teď už vlastně ani nevím co si myslím teď. Ale co pane ministře přišel jste viděl jste a nakonec i bohužel otevřel hubu. Za chvilku si na Vás ta supy, kterým říkáte koaliční partneři a straničtí kolegové pěkně smlsnou. Víte já jsem nevolil což je tragická skutečnost, ale pořád to neni tak smutné jako pocit, že sem vlastně dobře udělal a ničeho nelituji. Jsem mladej kluk (21)a teprve dva týdny před volbami jsem začal otázku voleb důsledně řešit. Jenže mě bylo ze všech těch kampaní lidově řečeno na zvracení, protožě sem cítil jak trapně se nechá národ kterého sem součástí ovlivnit lidskou nenávistí, chamtivostí a velké miře i zcela průhlednou rádobyvychcaností.
  • Klaus naučil politiky krást

    Klaus a Havel se zasloužili rozhodující měrou o rozkradení republiky. Havel svojí přirozenou omezeností a Klaus svým idiotským liberalismem, díky němuž se v této republice dalo rozkrást cokoliv. V EU se na něj dívají jako na přiblblého ekonoma -teoretika, který neměl být nikdy vypuštěm do praxe a on jim to oplácí. Bohužel z toho "prognostického ústavu ČAV" uteklo ještě spousta dalších pitomců- teoretiků, schopných udělat hromady blbostí a my za to nyní platíme, zatímco ti magoři, co to tadey rozkradli jsou ve vatě.
    A všichni chodí okolo toho Klause, jako v Koreji kolem toho KIM- IR- SENA a bojí se cokoliv říct. I John. Komunistů se nebál a Klause se bojí.
  • reportáže

    Kam směřuje pořad Na vlastní oči je zřejmé z tzv.reportáže "zázračné krystalky", kdy P.Majerová bezostyšně natočila vše na skrytou neb "vypnutou kameru" a po ujištění, že bez našeho souhlasu nebude nic odvysíláno,sestřihala svůj příběh, pod který se pan John podepsal.Pro tento pořad je typická ztráta sebereflexe a lehkost s jakou se likvidují lidé.NOVA je představitelem bulváru od kterého se odvrací stále více lidí........
  • Ahoj Radku

    Ahoj Radku, promiň že Tě oslovuji takto. Na srazu se neuvidíme a vím, že Tvůj čas je drahocenný. Prosím, napiš mi na Tebe kontakt, jen ´jsem se s Tebou potřeboval na něčem poradit. Díky a přeju Ti hodně nej... a vůbec, měj se. Přemek ČECH
    • Re: Ahoj Radku

      Jasně, přijeď ke mě na MV, již je to tutovka, Ty rektální speleologu!!! *1* *5* *1*
  • Radek John je ještě zlatej.

    Klaus,Dyba,Ježek,Gross,Kalousek,Vo ndra,Nečas atd. by měli: 1/nahradit škodu 2/jít do tepláků.
  • regiony

    Dobrý den, pane Johne,
    víte, nevím, proč mají být v Praze větší platy. Chápu, že je tady centrum, ale na tom nemění to, že lidi jsou všude. Kdyby platy byly rovnoměrné, nemuseli by mimopražští dojíždět do Prahy za výdělkem. Což by pomohlo např. dopravě, kdy je zacpaná dálnice a okraje Prahy jen proto, že se všichni sjíždí do Prahy za prací. Byly by volné prosotry kolem Prahy a nemusely by se stavět parkoviště. Kdyby platy byly rovnocenné, každý region by měl kvalitní, kvalifikované občany, kteří by pro svůj region mohli udělat maximum, protože by za svoji práci dostali patřičné ocenění právě v tom svém regionu. Čímž by vlastně i naše republika jako celek byla o kus výš. Díky, Zdeňka.
  • Reportáže

    Investigativní reportáž, vypadá minimálně tak, jako jsou reportáže (viz Google videa) na: http://zakazany.denicek.eu/!!!!!!
  • Státní dluh

    Je to krása cítit takovou společenskou zodpovědnost. Dobrovolně si nechat ujít kousek koláče, aby stát měl peníze na věci, za které musí přeci platit. Státní úředníky, státní zakázky, zbraně, armádu. Napadá mě, proč bych měla dotovat zbraně a armádu, když jsem odpůrce války. Kdo vlastně chce válku? Nebo taky, proč bych já měla doplácet na státní dluh, který jsem já nevytvořila? Za ten přeci můžou právě ti politici, kteří schvalují rozpočet a platí si vysoké platy. Ale to už zavání anarchismem, to přeci nemůžu říct nahlas. *16* *8* *13*
    • Re: Státní dluh

      Válka byla odjakživa nejlepší továrna na peníze.Zeptejte se křesťanů, kteří ctí desatero a hlásají - nezabiješ. A státní dluh zaplatí lůza, protože chtít to po těch, kteří ho způsobili, by bylo, jak praví Kalousek a jemu podobní, trestání úspěšných, všech těch Kožených, Ježků, Pitrů, Klausů, kteří přece staví hospodářství na nohy, dávají obživu statisícům a už se mi chce zase zvracet.
  • Dinosauři

    To bylo tlachání-a teď? Co řeknete na budoucí dinosaury ve vládě-Kalousek, ten už musí mít i "mladé", totéž Parkanová a další. Nebo že by to všechno byly jen výmysly médií? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit