Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav

    Mám prosbičku. Ve filmografii má uvedený film Václav. Jakou roli tam hraje? Je to divný, že bych si tak pěkného chlápka nevšimla. Děkuju *4*
  • Re: Ahoj

    Ach jo, asi se odstěhuju do Brna *14*
  • Re: Pusenský a Hanák jsou k sežrání

    Taky souhlasím *14*
  • Re: Pusenský a Hanák jsou k sežrání

    Úplně s tebou souhlasím *3*
  • Pusenský a Hanák jsou k sežrání

    ahoj myslím že pusensky a hanák jsou nejvíc sexy chlapi z ordinace,a oba mají úžasné charisma.iva *14* *14*
  • Ahoj

    Teda v Ordinaci jsem se na neho nemohla ani podivat...fraje jeden namyslenej ,ale potkala jsem ho v Brne v Kauflandu a musim uznat,ze ten chlap je uplne uzasnej a hrozne sexy!!!Tolik charisma uz jsem u nikoho dlouho nvidela!!! *4*
  • Žvýkání ...

    Chtěla bych upozornit pana Fialu na to,že v Ordinaci šíleně přežvykuje a když pije alkohol ze skleničky,tak to je děs!Vypadá to,že chce spolknout i celou skleničku.Chápu,že má hrát nabubřelého frajírka,který si myslí,že mu Pavla Barnová hned padne k nohám,ale nic se nemá přehánět.I frajírek může žvýkat a pít ze skleničky jako člověk. *13*
  • Re: Vůbec se do ordinace nehodí

    Jenomže právě proto je jedinečnej a jeho role je vyčnívající, ale skvěle napsaná.Že je drzý, to vůbec nevadí, protože on si to dovolit může, jelikož na to MÁ ostatní zhrábne do kapsy, třeba toho MArtina Trnavského- každá ženská chce mít doma chlapa a ne sraba co není schopný vyřidit si své věci a kdyby mě někdo utěšoval sliby, tak mám chut mu nakopat....tohle by nikdy neudělal Hanák(Radim Fiala) protože ten nic nenamlouvá nikomu a jedná...však na to jednou sami příjdete že Hanák byla ta nejlepší volba pro Ordinaci.. konečně má prostě štávu.. *14*
  • Vůbec se do ordinace nehodí

    Mě se vůbec nelíbí. V ordinaci se chová jako nejlepší borec přitom to není pravda a všechny poučuje a je drzej.Prostě se mi do ordinace vůbec nehodí. Martin Trnavský je stokrát hezčí než on a víc se do ordinace hodí!
  • Je to ďábel

    Vůbec si nemyslím, že pan Fiala, tedy Radim,je špatná volba pro Ordinaci. Právě že naopak, je přímo fascinující. Jeho role je výborně napsaná, potkat ho v reálném životě a se stejnou povahou jak má v seriálu, šla bych z něho do kolen, jak mě rozpaluje...vážně je to třída, lev co si jde za svým, jeho slovo má své místo, jeho rozhodování vteřinové a osudové, nedá se říct, že špatné, zatím naopak a vsadím se, že dokáže být i hodný...škoda, že nemůžu být Pavla....začla jsem ho zbožňovat během okamžiku, to se mi nestává často... *5* Ordinaci to rozhodně obohatí a přála bych si, aby Pavla skončila v jeho náruči...mimochodem nebyla by na škoda erotická scénka kde by byl dobrý záběr na pana Radima *14* ...nechám se tedy překvapit.
  • Suverén

    Mne tedy pan Fiala zatím vůbec nepřesvědčil o tom,že bude zajímavou postavou v seriálu.Samozřejmě,že hraje svou roli... Nezdá se mi ani super ani krasavec.Momentálně se mi jeví jako děsný suverén a jeho chování k Pavle
    Barnové-to je nadmíru trapné.
    Prý udělá pro roli cokoli,nebojí se ani choulostivých scén.No nebude to mít po panu Trnavském jednoduché.Ale určitě si dá pozor na pusu,aby jej také zakrátko nevyhodili.
  • Re: Ordinace v růžové zahradě

    SOUHLASÍM, JE FAKT SUPER A HEZKEJ. *14*
  • monishka91

    Ordinace v růžové zahradě

    Teď hraje i v Ordinaci a je super! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit