Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to ďábel

    Vůbec si nemyslím, že pan Fiala, tedy Radim,je špatná volba pro Ordinaci. Právě že naopak, je přímo fascinující. Jeho role je výborně napsaná, potkat ho v reálném životě a se stejnou povahou jak má v seriálu, šla bych z něho do kolen, jak mě rozpaluje...vážně je to třída, lev co si jde za svým, jeho slovo má své místo, jeho rozhodování vteřinové a osudové, nedá se říct, že špatné, zatím naopak a vsadím se, že dokáže být i hodný...škoda, že nemůžu být Pavla....začla jsem ho zbožňovat během okamžiku, to se mi nestává často... *5* Ordinaci to rozhodně obohatí a přála bych si, aby Pavla skončila v jeho náruči...mimochodem nebyla by na škoda erotická scénka kde by byl dobrý záběr na pana Radima *14* ...nechám se tedy překvapit.
  • nechápu

    *1* Hej, vůbec nechápu ty lidi, co na něj tady nadávaj, že se v "ordinačce" chová jak suverén a všechny další možný názory tohoto typu. Vždyť to je jen napsanej scénář, kterej dostane, naučí se ho a hraje!! Probuďte se do reality omg *4* *4*
    Ale zase naopak, vy, co na něj nadáváte aspoň zjistíte, že to hraje správně, tak jak to zahrát má. Jinak sem nechtěla někoho rozlobit samozřejmě, mějte se, čus
  • obdivovatelka

    je to muj oblibeny herec hlavne v ordinaci je sexy *14*
  • Fiala

    prostě sexy a nejhezči *4*
    • Re: Fiala

      je nejhezčí ale trošku starší no a to se mi prostě líbí
      • Re: Re: Fiala

        Ty jsi asi hodně mladá co? Jak můžeš o někom říst, že je v 38 starší *16*
        • Re: Re: Re: Fiala

          Viď, to taky nechápu. CHlap v nejlepších letech *15*
          • Re: Re: Re: Re: Fiala

            To pozná až bude v tom věku. Jestli si bude připadat stará.
      • Re: Re: Fiala

        Jak starší, vždyť je mu teprve 38. Ten kdyby to četl, tak by se docela pobavil. Ale jinak souhlasím s tím, že je to nádhernej chlap. Škoda, že sem nechodí. Ale když nemá televizi, tak těžko bude mít počítač s internetem *3*
        • Re: Re: Re: Fiala

          v tom rozhovoru to bylo trošku jinak. on televizi má ale pouští si na ní jen dvd
        • Re: Re: Re: Fiala

          on nemá televizi?
          • Re: Re: Re: Re: Fiala

            Ne, v nějakém rozhovoru, tuším, že to byl týdeník Televize, říkal, že televizi nemá, že ani neví jak tu roli hraje.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fiala

              tak s ním bych se chtěla fakt setkat
  • Jennie
    skvělej charismatickej herec...přála bych mu víc rolí, slušela by mu nějaká hlavní role v akčním filmu *3* *4* *2*
    • Jeni , naprosto souhlas - v akčích filmech nemá chybu a škoda že z v.i.p. z rejžůů nenapadlo ho dát na hlavni roly! Ale když se nerad fialka vejtahuje že umí bejt frajer k nakousnuti tak by moh zkusit roli taky komediální - v tmavo. světě umřel tak aspoň nějakou roli kde se ukáže trochu v jiném světle než charismatika - i když si myslím že nato má tak i tak :D
  • Radim

    Zbožňuju ho!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Velmi charismatický a skvělý herec, můj velký oblíbenec a úžasný fešák!!!! *14*
  • Jsem sice již dama v letech a je to už nějaky rok co jsem se potkala a seznamila s Radimem a videla hrat v divadle Husa na provazku kde jsem se bavila jak nikdy a mužu o něm řict že je to baječny kluk ktemu humor nechybi zdravim jeho fanoušky a Radima at se mu i nadale daři v hereckem a osobnim životě
  • Pusenský a Hanák jsou k sežrání

    ahoj myslím že pusensky a hanák jsou nejvíc sexy chlapi z ordinace,a oba mají úžasné charisma.iva *14* *14*
    • Re: Pusenský a Hanák jsou k sežrání

      pusenský? Hanák je krásný to s tebou souhlasím.ten herec prý nemá doma televizi
    • Re: Pusenský a Hanák jsou k sežrání

      Taky souhlasím *14*
    • Re: Pusenský a Hanák jsou k sežrání

      Úplně s tebou souhlasím *3*
  • Nejlepší a nejhezčí herec ze serialu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit