Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasnej. Moje touha je se s Radimem sejít *14*
  • Já ho moc nemám ráda v ordinaci, protože podvádí Gábinu a spí s tou blbou ženskou. Ale je to jeho role. *3*
    • náhodou Andrea mě štve že ho nechce
      Gábina je ucamraná a jsem ráda že odešla není mi vůbec sympatická !!
    • uplně s tebou souhlasím ale slyšela jsem že jsou spolu ve skutečnosti.... a v ordinaci se ke Gábině vrátí ale bude furt dolízat za Blechovou
  • Suverén

    Mne tedy pan Fiala zatím vůbec nepřesvědčil o tom,že bude zajímavou postavou v seriálu.Samozřejmě,že hraje svou roli... Nezdá se mi ani super ani krasavec.Momentálně se mi jeví jako děsný suverén a jeho chování k Pavle
    Barnové-to je nadmíru trapné.
    Prý udělá pro roli cokoli,nebojí se ani choulostivých scén.No nebude to mít po panu Trnavském jednoduché.Ale určitě si dá pozor na pusu,aby jej také zakrátko nevyhodili.
  • držím palce

    Milý Radime alias Petře z Ordinace.Konečně se Vám s Gábinou vztah.Moc jste mě potěšily když jsem včera viděla Ordinaci moc Vám držím palceeeee *14* *14* *14*
  • Já jsi myslím že jako každý z nás.Ordinaci hraje dobře že je hned pohotový lékař ve skutečnosti se mi nestalo.Kdy by takové lékaře byli i u Nás tak to byla paráda.
  • Hanák????

    Ať už jako "žravý Sysel" nebo podsaditý Halík nebo Dr. Hanák v Ordinaci, umí Radim Fiala přesvědčit, že je dobrý herec. Jen mě mrzí, že mu scénáristé naposledy zmíněného seriálu připsali scény, kdy zapaloval svíčky v zahradě Kristýny Tiché a do rána tam na ní čekal.Postavu chlapa, který je odborníkem ve své profesi, o lékařkém poslání má taky dost jasno, preferuje pomoc v lokalitách válečných konfliktů a citové problémy řeší bez balastu emocionálních emocí, to dost degradovalo.
    Ale je fakt, že i ti největší ranaři můžou mít naprosto nepochopitelné
    morální zásady. Uvidíme, jak si s Kristýniným těhotenstvím scénáristé poradí. Každopádně, je to jen postava!!! a Radim Fiala je dost přesvědčivý představitel:-)
    • Re: Hanák????

      Ahoj. Myslím, že si to neodporuje. Velcí lidé mají přeci dětské až sentimentální slabosti...
  • zizinka13

    narozeniny

    radim má narozeniny my máme přání jediný štěstí zdravíštěstí zdraví hlavně to zdraví
    happy birtday
  • hanak je bezva!!

    kazdý má na petra jiný názor a nikomu ho neberu ale podle mého je HANAK SENZACNÍ NÉ JENOM VE FILMU ALE I V REALITĚ!!
    hanak je fajn mužský a tak to zůstané tak zdar!!! *3* *13* *5*
  • Vše nejlepší

    Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí,zdraví,lásky a spokojenost, a hlavně HODNĚ HODNĚ úspěchů při natáčení a hraní Ti přeje:Tereza moje životní lásko nikdy na tebe nezapomenu v mém srdci si pořád i když vím že mě ani neznáš ale aspoň mám SVOU naději.
    PS:Brno je moc krásné doufám že se někdy potkáme.Pa pa miluji Tě ♥♥♥♥♥¨
    *14*
  • Dobrý den radime já vás miluju vezměte si mě
    • Snoubenci.Cháchacháhahahácháááááá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit