Přejít na výpis diskuzí

Renée Zellweger

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Výborná herečka 

  • Mám jí moc ráda. Je moje nejoblíbeňjší herečku.
  • kirushka97
    Vše nej!
  • U Renée Zellweger povazuji za nejlepsi filmy Diary of Bridget Jones, One True Thing a Cinderella Man/Druhá šance/ Genialni herečka, uznavam a hrozne ju miluju *14*
  • Re: Re: kila

    No...tak to určitě NEEE!!! Když hrála v Deníku, měla přes 70Kg.
  • Jen tak...

    Renée je moje jedna z nejoblíbenějších hereček.Mám jí ráda jak v rolích, které hraje, tak i jako osobu.Umí perfektně hrát a mě osobně je velmi sympatická *14* .Prasečí ksicht nemá *10* *10* !!!A i kdyby...nesuďte knihu podle obalu *3*
  • film

    Tak nějak tady postrádám Její film z roku 1994 Láska a pětačtyřicítka.
  • :-)

    Je to skvělá herečka! *4* *4*
  • Happy birthay

    happy birthay *14* *14* *14* *14*
  • xx-paula-xx

    Happy Birthday

    Přeju všechno nej k narozeninám jsi skvělá :-) *14* *14*
  • estela

    vše nej!!!

    RENÉE,I KDYŽ VÍC SE MI LÍBÍ TOTO JMÉNO V MUŽSKÉ VERZI !!!! *15* *15* *15*
  • twilight.girl

    Re: kila

    Nevím přesně ale když v tom prvním díle byl pohled na váhu s Renée bylo tam něco přes 90!
  • twilight.girl

    Skvělá herečka

    Nejvíc se mi líbí Deník Bridget Jones a Chicago jsou to úplně rozdílné role a Renée je přitom zahrála skvěle! Tleskám jí a skládám hlubokou poklonu a souhlasim s vámi ostatními je lepší než B.Spers nebo jak se to píše ta vůbec neumí zpívat a ješt ěse vrhá od maléru do maléru. Prostě Renée nemá chybu *1* *1*
  • kila

    haloo, nevíte náhodou někdo, kolik vážila Reneé, když hrála v deníku Bridget Jonesové??? *4*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k čtyřicetinám
  • jay6

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám René! Jak je to možné, že některé ženské vypadají ve čtyřiceti lépe než ve dvaceti?
  • Skvělá!

    Myslím, že Renée Zellweger je skvělá herečka kteá podle mého názoru dokáže zahrát jakoukoliv roli perfektně. Asi nejvíc jí sedla role Bridget Jones. Ale každopádně je to výborná herečka, která i ve svých ostatních filmech (např. Miss Potter) podala dobrý herecký výkon! *4*
  • Renee je SUPER

    Renee Zellwerger je moje oblíbená herečka.Je to osobnost a opravdu umí přesvědčivě zahrát charakter postav.Mrzí mne moc,že ji lidé pomlouvají,že nemá partnera a nechce mít děti....
  • Hey...

    Všechny jsou upe supa..miluju Reneé *14* a Rachell
    *14*
  • RENÉE

    RENÉE JE NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA JAKOU ZNÁM. A TO JICH ZNÁM HODNĚ *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit