Přejít na výpis diskuzí

Renée Zellweger

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RENÉE

    RENÉE JE NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA JAKOU ZNÁM. A TO JICH ZNÁM HODNĚ *3* *4*
  • Renee je SUPER

    Renee Zellwerger je moje oblíbená herečka.Je to osobnost a opravdu umí přesvědčivě zahrát charakter postav.Mrzí mne moc,že ji lidé pomlouvají,že nemá partnera a nechce mít děti....
  • Bože co to píšu !!!!! *9* Diť to je naprosto skvělá herečka !!!! *1*
    • Re:

      bože můj ! kolik ti je ??? podivej se, kolik chyb jsi udělala v těch pár větách ... no musím se ti smát :D :D
  • estela

    vše nej!!!

    RENÉE,I KDYŽ VÍC SE MI LÍBÍ TOTO JMÉNO V MUŽSKÉ VERZI !!!! *15* *15* *15*
  • Jen tak...

    Renée je moje jedna z nejoblíbenějších hereček.Mám jí ráda jak v rolích, které hraje, tak i jako osobu.Umí perfektně hrát a mě osobně je velmi sympatická *14* .Prasečí ksicht nemá *10* *10* !!!A i kdyby...nesuďte knihu podle obalu *3*
  • René

    To,co předvedla v Chicagu je prostě dokonalý!!! Myslim si, že je to herečka s velkým "H" a má obrovský charisma...prostě bombaaa *14*
  • :-)

    Je to skvělá herečka! *4* *4*
  • film

    Tak nějak tady postrádám Její film z roku 1994 Láska a pětačtyřicítka.
  • Renée je super

    Renée je uplne skvela, jako Brigite Johnsonova nema chybu .)) A chtela bych o od ni radu, jak tak erfektne zhubnout :))))
  • twilight.girl

    Skvělá herečka

    Nejvíc se mi líbí Deník Bridget Jones a Chicago jsou to úplně rozdílné role a Renée je přitom zahrála skvěle! Tleskám jí a skládám hlubokou poklonu a souhlasim s vámi ostatními je lepší než B.Spers nebo jak se to píše ta vůbec neumí zpívat a ješt ěse vrhá od maléru do maléru. Prostě Renée nemá chybu *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit