Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rg

    dnes měl hezkou písničku
  • taky hustej chlap, to víte, že jsem dala, že se mi líbí *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Geňo :33 *14*
  • přání k narozeninám

    Vše nejlepší k narozeninám,
    mnoho dalších rozhovorů
    se zajímavými hosty
    v perfektním pořadu Mistr GS.
  • DŮLEŽITÉ

    Dobrý den jmenuji se Pavla Navrátilová a jsem studentem na škole orange factory - Vyšší odborná škola reklamy a umění, pod oborem propagační grafik. Jako seminární práci z předmětu media jsme dostali zadanou seminární práci : rozhovor s českou celebritou. Já si vybrala Richarda Genzera , ale naneštěstí na něj nemohu nikde sehnat kontak. KDYBYJSTE BYL NĚKDO SCHOPEN POMOCI NJLÉPE ČÍSLO NEBO ALESPON E-MAILOVOU ADRESU. PROSÍM NAPIŠTE MI NA MAIL : Pavla.navratilova1611@seznam.cz nebo na mobil 736178735. Byla bych velice vděčná za jakoukoli pomoc . Už si nevím rady... děkuji PAvla
  • Genzer a suchoš

    Ahojky nevíte kde bych našla ty vystoupeni jak by genzer a suchánek...dííík...s váma je upa nejvííc sranda... *1* *1* .....moc děkuji...
  • LucyVeve
    Všechno nejlepší k tvým 48.narozeninám :-)
    • Ty jsi ten drsnej?
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Všechno nejlepší k svátku *4* opožděně..promiňte prosím:)
  • Teda chechtala jsem až jsem brečela Ríša u tyče to už nikdo nedá a pak jak se opaloval v silvestrovském Mr.GS. Ono je vše od vás obou dobrý. Snažím se nic s váma oběma neprošvihnout. Kolikrát se chechtám tam, že si sousedi musejí myslet, že jsem blázen, protože žiju sama.Vy mi vždycky zvednete náladu. Prostě jste moje krevní skupina recese, nechat se vyhecovat a radši umřít než prohrát a hlavně prča. Fandím a zdravím Lenka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit