Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj nevíte prosím, zda-li je možné Geňu vidět někde na živo?? kromě partičky, která se momentálně nenatáčí??? ... kamarádka ho miluje a má teď 18 tak bych jí chtěla udělat radost tak prosíííím :-)
    • Dobrý den! Jsme starší střední věk, a proto si k oslavám dáváme spíš kulturní než věcné požitky. Je to cca 7 let, kdy jsme na Vás a p. Suchánkovi byli v divadle v Chrudimi na jakési improvizaci a mohu Vám říci, že jsem odcházela a měla kabelku plnou mokrých kapesníků a od smíchu nás všechny bolelo břicho - díky za prodloužení života! V televizi to není ono a tak bych chtěla vědět, jestli jezdíte nebo plánujete podobná vystoupení - naše celá rodina nutně potřebuje další dávku psychoterapie... Přeji oběma fajn život! Ája *4*
  • Taky bych ráda někde sehnala jeho taneční vystoupení z 80. a začátku 90. let. Škoda, že to tak upadlo v zapomění.
  • přání k narozeninám

    Vše nejlepší k narozeninám,
    mnoho dalších rozhovorů
    se zajímavými hosty
    v perfektním pořadu Mistr GS.
  • Dvojník Richarda

    Ahoj,
    našla jsem ti dvojníka. Britský herec a komik Alan Davies. Jako by jste si z oka vypadly.Mrkni na web.
    Lenka
    • Re: Dvojník Richarda

      vazne su si podobni! este aj rok narodenia sedi! *15*
  • Známy

    Ahojik Riso Geno:-)
    celou dobu se snazim nejak stebou spojit,rad bych te opet videl a pokecal stebou.
    Tak se prosim ozvi,mali Alda z AUSVN :-)
  • Richard Genzer

    Milý Ríšo
    Přání k narozeninám a přání hodně
    štěstí,zdraví. *4*
  • Genzer a suchoš

    Ahojky nevíte kde bych našla ty vystoupeni jak by genzer a suchánek...dííík...s váma je upa nejvííc sranda... *1* *1* .....moc děkuji...
  • DŮLEŽITÉ

    Dobrý den jmenuji se Pavla Navrátilová a jsem studentem na škole orange factory - Vyšší odborná škola reklamy a umění, pod oborem propagační grafik. Jako seminární práci z předmětu media jsme dostali zadanou seminární práci : rozhovor s českou celebritou. Já si vybrala Richarda Genzera , ale naneštěstí na něj nemohu nikde sehnat kontak. KDYBYJSTE BYL NĚKDO SCHOPEN POMOCI NJLÉPE ČÍSLO NEBO ALESPON E-MAILOVOU ADRESU. PROSÍM NAPIŠTE MI NA MAIL : Pavla.navratilova1611@seznam.cz nebo na mobil 736178735. Byla bych velice vděčná za jakoukoli pomoc . Už si nevím rady... děkuji PAvla
  • Žaluzie

    Milý pane Ríšo, dozvěděla jsem se, že jste člen dozorčí rady firmy Oknoplast z Lípy u Zlína.Prosím udělejte si tam pořádek,Vaše zaměstnankyně nás nazvali cvičenými opicemi.Nevím teda,jak vypadají ony?Zavolejte jim prosím,byly by jsme rády,aby veškeré zboží, které od nás objednáte jste si včas a řádně odebrali a hlavně zaplatili.Jinak Vás máme rády.Někdy jste docela fešák.Kolektiv velmi inteligentních, krásných a úpěšných žen ze Vsetína *1*
  • angel.and.connor

    vtipné

    je to mazák fakt že jo nejlepčí je v kalendáři....s mííšou....nah nah nah *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit