Přejít na výpis diskuzí

Richard Gere

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuritkovi

    narozky

    vše nej *15*
  • eve-lyn

    ..

    Vše nej :)
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej!!!
  • .

    JA NWM JAK TO POPSAT A ANI TO POPISOVAT NECHCI PROSTE K NEMU PLATI PAR SLOV KRASNEJ A TY OCI -MNAM- *14* *14* *14*
  • gothic.princess

    pomocte mi!!!!

    scháním název filmu od richarda gera ale nevím jak se menuje jen vím že tam uči latinské tance pak jde na střední školu kde bude mlade teenagery učit po škole společenské tance ty nejdřív nejeví zajem ale pak je to upoutá začnou se učit a přihlásí se do soutěže kde k těm společenskym tancům přidají i prvky hip hopu prosím kdokoliv kdo bude vědět jak se ten film jmenuje na pište na AngelWithBlackWings@seznam.cz *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *8* *8* *8*
    • Re: pomocte mi!!!!

      v tom filmu nehraje Richard Gere ale Antonio Banderas a jmenuje ser Tančím abych žil
  • veru65

    Richard Gere

    Richard Gere*14* to je nejlepsi herec a je opravdu moc krasnej! Mam ho mocinky moc ráda! Je uzasnej...
  • krása

    příjde mi jako postarší gentleman který ví po čem ženy touží.když se díváte na jeho oči jako by ste se ponořili do čokoládové lázně *8* *14* *14*
  • evelina

    pan BOŽSKÝ

    Dneska jsem si vzala dovolenou, že se hned od rána pustím do práce na zahradě. Omyl...Nova dávala dopoledne PODZIM V NEW YORKU s Richardem. Je nádherný a okouzlující v každé roli. Myslím, že si role pečlivě vybírá a je jeden z mála, který nehraje v žádném trapném filmu. Těch je bohužel v poslední době "neúrekom". Nedá se na ně koukat. I když byl film smutný, byl balzámem na duši.
  • evinek

    Evelin

    Je opravdu skvělý, jestli si můžu udělat reklamu a jestli chcete, tak se nakoukněte: evelin-hvezdy.blog.cz *3*
    • evelina

      Re: Evelin

      dík za BIG STAR RICHARD GERE
      • evinek

        Děkuji

        Evelino, děkuji za Tvoji "návštěvu". Doufám, že někdy zase přijdeš. Snaším se stále něco přidávat!
  • slova jsou zbytečná

    Ženy, řeknu vám akorát, že je vyjímečnej a jeho kouzlo osobnosti a šarmu, kterým vyzařuje z jeho samotného je neobyčejně fascinující a tak pohltivá je prostě ÚŽASNEJ ale to vy víte.....sakra proč musí bejt tak daleko...taky si umym dobře vybrat *9* *14*
    • evelina

      Re: slova jsou zbytečná

      jo, to je ÚŽASNEJ, NEODOLATELNEJ....ale bohužel pro nás NEDOSTUPNEJ ....
      Tak se holky kochejme jeho půvaby alespoň prostřednictvím filmů. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit