Přejít na výpis diskuzí

Richard Hammond

OSOBNOST 9.5.2009 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misanet

    Hammond

    Jaká holka řekne že Richard neni hezkej chlap tak at jsi dojde k očnímu
    • Re: Hammond

      Tak já jsem holka a říkám, že Richard opravdu není žádný krásný chlap!!! Znám stovky hezčích chlapů než je on ale zároveň jen velmi málo, kteří mají takové charizma jako on. Ano "dámy" to je ten důvod, proč ho tak žerete! To charizma - žádná vnější krása ale ta vnitřní, co z něj vyzařuje i přes tu blbou telinu. Top Gear miluju! Je to super pořad, nejen díky Richardovi ale taky díky Jeremymu a Jamesovi a nechci si představovat, že by se tahle sestava měla kdy v budoucnu změnit - to už by nebylo ono. *3*
      • ruth

        Re: Re: Hammond

        Právěže kouzlo většiny "krásných" chlapů je hlavně v jejich charisma!!!
        Chlap může bejt povrchově krásnej jak chce, ale bez charisma se na něj prostě lepit nebudeme ;)
    • Re: Hammond

      Richard je nejlepší *14* až na tu víšku *14*
    • Re: Hammond

      to je fakt je uplně boží :-* takovej roztomilej a vtipnej ! :-* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Hammond

        jo mate vsecky pravdu je buh a sexy dabel *16* *14* *4*
    • Re: Hammond

      Richard je stejně nejhezčí chlap světa když sem ho poprvý uviděla myslela sem že omdlim jak byl hezkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Hammond

      to je pravda je moc hezkej
    • Re: Hammond

      Jo jo... škoda, že je ženatej a má dvě dcerušky... a čtyři psy- ale to sem nepatří... *14*
      • Re: Re: Hammond

        Ale to není vada na kráse! *3* *1*
  • mia2597

    Narozeniny

    Všechno nejlepší , k tvym narozeninam hodne zdravi stesti lasky a dalsi stastne roky a roky v TOP GEARU . ... *14* *14* *14* *14* *14* Zbožnuju tě!!!!!
  • a k té výšce...

    A k té výšce... stejně to nevadí... co je malý, to je milý a v... však víte jak je to dál... *15*
  • ruth

    Báječný

    Richard je hrozně krásnej chlap!! A jak se říká, na velikosti (zase tak moc) nezáleží! *14* Podle mě se svým charismem a krásou staví vedle krásný chlapy jako třeba Johnny Depp, Hugh Grant nebo Jonathan Chris Mayers!!! Je fakt hodně sexy!!! *14* *14* A taky je pohotovej a vtipnej a s Jeremym a JAsonem tvoří nejlepší skupinu moderátorů, co znám *3* *3*
    Ale musím říct, že když jsem viděla tu jeho strašnou bouračku, tak mi běhal mráz po zádech a do očí se mi vedraly slzy!!! *9* *9* *8* Chvála Bohu, že to přežil ve zdraví!!!!! FAkt tomuhle se říká zázrak!!! *4*

    TAkže se těším na další a další díly Top Gearu!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Báječný

      Jason? Proboha vždyt až s příchodem Jamese Maye to je ono.
    • Re: Báječný

      Souhlasím. Možná má jen o sedm cm víc než já, ale sexy je až nehorázně. A jeho přístup...Toho chlápka já miluju *14* *14*
      • ruth

        Re: Re: Báječný

        Bohužel má o 4 centimetry méně než já, ale co na om! Sexy je a charisma má obrovskýýý! *14*
        • Re: Re: Re: Báječný

          To máš ještě dobré ja sem o dva cenťáky vyšší *1*
          • ruth

            Re: Re: Re: Re: Báječný

            Ale co na tom záleží:D;)).....
      • saharagd

        Re: Re: Báječný

        Co je malý to je hezký *1* *14* *15* *4*
    • ruth

      Re: Báječný

      Ježiš, co jsem to napsala?!? Samazřejmě Jonathan Rhys MAyers!!!
  • konec Topgearu??

    Ahojky sledovala jsem topgear a Jeremy říkal že je to poslední díl.Moc jsem tomu nevěnovala pozornost ale když jsem se koukla do programu tak opakují díly z minula.Je to opravdu konec Topgearu??
    • Re: konec Topgearu??

      KOnec to není koukněte na jejich stránku jmenuje se topgear.com .... ted nátáčej dokonce noví díly a to zatím o kterých vím tak se podívaj do New Yorku a do Iráku ..... *14*
      • Re: Re: konec Topgearu??

        díky..::D *14* *14*
  • mmmmmm..

    Někdy nechápu jak je možný, že je někdo takhle nádhernej..že jo? *3*
    • Hele ja to taky nechapu. Sem z nej porad mokrá *1* *14*
  • bomba

    Je to zlatíčko. Díky němu miluju britský humor. V Top Gearu je super. Brainiac je bez něj trapný. Na jednu stranu to je trochu šílenec, co vyzkouší snad všechno a na druhou stranu to je táta od rodiny.Sedí to ale k němu oboje. Navíc vynalezl nový rozměr charismatu. Je to prostě borec první třídy. *14* *14*
    • Re: bomba

      ...Milovat Britský humor nejde...první ho musíš pochopit...což se asi nidky nestane...xDD =P
    • saharagd

      Re: bomba

      Tak s tim souhlasim *1* *3* *4* *14*
  • Miláček

    ♥♥♥♥Nevíím jak vy, ale myslím že je z top gearu je upa nejlepší...Já ho upa miluju...Prostě krásný,ůžasný a vtipný...♥♥prostěě Richarda uplně moc MILUJU!!!♥♥♥♥:)*******♥
  • Aaaaach

    Tenhle chlap má ty nejkouzelnější oči co jsem kdy viděla *14* ...je vážně k sežrání, nejradši bych si ho strčila do kapsy a odnesla domů... *14* *14* *4*
  • morgan

    richard je frajer, koupil si morgana, ma hnedy porsche...proste clovek s vkusem :D jo, a je to samozvany buh za volantem :D
    • Re: morgan

      moje řeč *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit