Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalia

    George Gently

    Zdravím všechny, právě jsem objevila, že dneska na Hallmarku (u nás v Plzni jde přes kabelovku) dávají od půlnoci film "George Gently" s Richardem!!
    *14*
  • RA na ČT 1

    Přátelé (nebo spíše přítelkyně;-),
    pokud nemáte po skončení Robina Hooda možnost podívat se na zde zmiňované seriály BBC na dvd, snad vás potěším zprávou, že 10.srpna po půl 10 večer dává ČT 1 další díl z Případů inspektora Lynleyho a k naší velké radosti to bude zrovinka ten, ve kterém si jednu roli zahrál i Richard! Tak si to užijme! Sára
    • Re: RA na ČT 1

      Tady jsou ukázky z toho dílu
      http://www.youtube.com/watch ?v=0wx1IyaCZPE
      http://www.youtube. com/watch?v=p23mf4XUf1Y&feature=rel ated
  • vilhelmina

    Filmy s RA

    Ahoj, když mě kamaráda "mrkvikovak" řekla, zda bych nemohla přidat k fotkám RA nějaký překlad životopisu, vůbec mě nenapadlo, že se rozpoutá tak živá diskuse. Nechápaly jsme, že je RA u nás naprostým cizincem, protože je to jeden z nejlepších herců (věřím že i lidí), co znám.Jsem ráda, že se to mění. Podle mě je (a tvrdí to i on) John Thornton z NS jeho životní role. Pokud byste to některá z vás chtěla vidět a nevíte kde sehnat, napište mi. Sama jsem k tomu dělala i české titulky - pro ty, co se trošku s tou angličtinou rvou. Jinak se mi líbil i v minisérii The Golden Hour, kde hrál doktora - chystám k tomu taky české titulky, stejně jako k The Vicar of Dibley, ale jelikož jsem se po mateřské vrátila do práce, hrozně bojuju s časem. Byl skvělý i ve Sparkhousu (tyhle titulky jsem stihla ještě na MD), měl tam sice maličkou roličku, ale krásnou. Jako Guy je k sežrání, i když ten seriál je jinak naprostý blábol, bohužel. Ale dá se na něj v originále, protože dabing bych asi nevydýchala. Díkybohu a technice se dají scénky s Robinem a jeho "bandou" prostě přeskakovat. Moc zdravím, Vilhelmina
    • dalia

      Re: Filmy s RA

      Ahoj, mám s Richardem zatím Robina Hooda, North and South, George Gently a The Vicar of Dibley- to bohužel jen v originále, na ty titulky se moc těším, sice trochu anglicky rozumím, ale tam je opravdu hodně dialogů a slovního humoru a leccos mi uniká! Nevíš prosím, kde by se dala stáhnout kompletně minisérie The Golden Hour a Sparkhouse? Našla jsem jen různé ukázky...A dají se někde stáhnout Tvoje titulky ke Sparkhouse?? Díky moc!! *4*
      • Re: Re: Filmy s RA

        Ahoj,
        zrovna včera večer jsem se na youtube podívala na celý první díl Golden Hour. Ovšem je to tam rozkouskované na 10 částí. Do vyhledávače na youtube zadej "The Golden Hour Episode 1 pt 1" a měl by vyběhnout odkaz na 1.část toho prvního dílu, pak se tam dohledají další, zjevně jsou tam i další tři epizody toho seriálu. Rozumět se dá, ale jak herci spustí v odborné lékařské angličtině...No, ale pohled na Richarda coby sebejistého doktora je k nezaplacení! Tak to zkus. Sára.
        • dalia

          Re: Re: Re: Filmy s RA

          Super, už to stahuju, díky moc! Taky jsem na Titulky.com našla titulky ke Sparkhouse, ale nenašla jsem zatím nikde, kde by se ten film dal stáhnout zdarma, ještě zapátrám. Pokud máte někdo nějaký tip, beru! Ahoj. *4*
  • Na jakým programu?

    Na jakým TV programu dávali ten serial...Víte ja se na telku moc nekoukam taže nwm když mi to řeknete zahrnu vás zlatem..ON JE TAK SEXY....CHCi HO VE SVE POSTELI :D:D:D *4* *14* *14*
    • Re: Na jakým programu?

      http://britskeserialy.cz/
      kukni se tady ale musis se registrovat je to tam
    • Re: Na jakým programu?

      Ahoj,
      bylo to na CT1, ale už to skončilo, i ta druhá série. Doporučuju mrknout se na youtube, tam je toho víc než dost *4*
  • Richard

    Když se kouknete na www.newforum.cz dozvíte se skoro všechno o Richardovi a seriálu Robin Hood.
    • Re: Richard

      Ahoj,
      musím se k něčemu přiznat: na tom odkazu newforum jsem se začetla do fanfiction na téma "3.řada RH podle českých divaček a fanynek" a stalo se mi něco, co jsem naposled zažila tak při psaní diplomky - vůbec jsem nešla spát...akorát, že tehdy to bylo z nutnosti a teď jsem nemusela, ale nedokázala jsem se odtrhnout. A jinak všem doporučuju to, na čem už nějakou chvíli ujíždím - North and South. Jestli máte možnost, určitě se podívejte. Jako Guy je přes všecky negativní vlastnosti k sežrání, ale jako John Thornton je prostě neodolatelný!!
      • Re: Re: Richard

        Scénář 3.řady RH se líbil? to jsem ráda. To Ti muselo trvat dost dlouho než jsi přečetla,má to více než 150 stran.
        Jo, jo North and South je skvělý, je tam naprosto neodolatelný. Musela jsem to skouknout celé najednou, i když jsem viděla jak to končí. Srdce mi krvácelo u toho, jak celou dobu trpěl a byl nešťastný.
        V Robinu hoodovi z něho udělali dementa, který neumí říct než 2 věty, naprosto mě to iritovalo. Nechápu, jak tuhe roli mohl vzít.
    • Re: Richard

      Díky za odkaz, o kterém jsem neměla tušení. Vidím, že v ČR má Richard o zájem postaráno *3*
      • Re: Re: Richard

        Ano, fanynek má více než dost po celém světě. I když jsou ženské, které dávají přednost Jonasovi Armstrongovi.
  • Richard A.

    Ahoj, po přečtení předcházejících příspěvků jsem se konečně rozhoupala a musím se k Vám-pisatelkám přidat. Že jde v televizi RH jsem vůbec netušila až nedávno jsem ve středu večer pustila bednu na ČT1 - zrovna ve chvíli, kdy Marian vstoupila do místnosti, kde si Guy zkoušel zbroj. Vůbec jsem netušila o jaký film jde, ale při pohledu na takového chlapa jsem zůstala čučet a když přistoupil k Marian dokonce se mi podlomily kolena - a to doma už chlapa mám. Vy jako znalkyně RA jistě uznáte, že jsem ho poprvé viděla v opravdu super scéně. Jako do té chvíle zcela nezaujatá osoba musím říct, že vypadali jako dva do sebe zamilování lidé, akorát mě štvalo, že je za oknem šmíruje nějaký pacholek. *5* Až pak jsem zjistila, že ten pacholek je RH *4* a ti dva jsou Marian a Guy. Teď již se na RH dívám, ale jen kvůli RA. Stále nemůžu přijít na to proč se Marian tak chová - nikdo mi nenamluví(ani scenaristé), že ke Guyovi nic necítí vždyť v tolika scénách se na něj tak hezky podívala a usmála - to nemůže hrát. Je mi líto, že jsem z první serie nic neviděla a ta druhá tak špatně zkončí. Dovedla bych si představit docela jiný konec a to asi nebudu sama. Hezký den Zuza
    • Re: Richard A.

      To máš stoprocentní pravdu! Kdybych byla ve vedení BBC a měla na starost tento seriál, tak bych se nechovala tak zabedněně a nechala si udělat anketu, který z těch dvou - chlap Guy nebo ňuňátko Robin - je divácky oblíbenější (a není pochyb, JAK by taková anketa dopadla) a podle toho bych se po scenáristické stránce zařídila, když si to zjevně v BBC nejsou schopni složitým myšlenkovým pochodem *4* vydedukovat sami. Evidentně je sir Guy mnohem složitější postava než Robin a nabízí se tolik, tolik možných a dobrých vyústění tohoto příběhu. Náprava "zlého chlapce" prostřednictvím Marian - nebylo by to mnohem lepší než Marianina zaslepená a nereálná láska k RH? *7*
      • Re: Re: Richard A.

        Je to přesně tak jak píšeš, když už se scénář nedrží původního děje, tak mají tvůrci tolik možností jak příběh upravit. Proč jednou neudělat seriál, který by se vyvíjel podle přání diváků. Guy je skutečný kus chlapa, proto přilákal tolik diváků a hlavně divaček. On totiž není takový vybájený kladný hrdina jako Robin. Dnes už takový hrdinové skoro nikoho neberou. Teď jen budeme očekávat o čem bude 3 série RH, když už nebude o Guyovi a Marian. Hezký den Zuza
  • Divine RA ;-)

    No wow, ta videa jsou úžasná! Nejdřív jsem se mrkla na to s Queeny - a úplně mě dostal ten výraz Guye, když ji zabil - snad trpěl ještě více než ona. Když jsem se na to dívala "normálně", tak to nebylo tak vypíchnuté jako v tomhle klipu - ten text písně je k tomu naprosto přiléhavý. Ach, ach... A ty dvě zbývající jsou taky super, zvláště to "Incomplete" - líbí se mi to, jak je to proložené úryvky z rozhovorů mei G a M.
    A o té girlfriend se toho moc neví - prý je tak stydlivá jako on, takže se nechce moc ukazovat na veřejnosti. Myslím, že je to taky herečka, ale jinak nic moc víc nevím. RA si hlídá své soukromí, což docela chápu. Ale je na něm sympatické, že svým fanouškům posílá čas od času dopisy a je k nim velmi vstřícný. Nemá takové to přezíravé chování některých celebrit, což ho dělá dvakrát tak sympatickým.
    Jinak mě opravdu pobavil tvůj popis Robina - anglický mirek Dušín, co lítá po lese s lukem. To je fakt výstižné *1* Měj se!!!
    K NS je úžasný zase tenhle klip, mj. i proto, že se jím prolíná Richardův hlas:
    http://www.youtube.com/watch ?v=IuZaauRUBow&feature=PlayList&p=6 07A466229F7D282&index=12
    • Re: Divine RA ;-)

      To video s Too much love will kill you mě strašně dojímá, kdykoliv si to pustím...A nepomůže mi ani ta skutečnost, že zabil děvče, které miloval, abych neměla chuť ho v té chvíli obejmout. Přijde mi, že tam truchlí víc, než Robin. Tam je mezi nimi vidět i ten věkový rozdíl (mezi ním a Marian), on tam má takový ten unavený, zoufalý výraz, ona, jak se mu vysmívá, krásná, mladá holka...Tuhle jsem se sestrou rozebírala, co jiného mohla udělat Marian v té situaci, aby mu zabránila dorazit krále, ale aby zároveň neprobodl ji. Shodly jsme se, že možnosti by tu byly, sice byla neozbrojená, ale mohla použít zbraně ženské...viz scéna z 8.dílu druhé řady, když po smrti otce Marian uteče, pak se vrátí do Nottinghamu a má s Guyem ten dojemný rozhovor o jejich případné společné budoucnosti. A vejde tam Allen, Guyův sluha, že Guy se má ihned dostavit k šerifovi...no, asi jsi to už viděla. Guy rychle odchází, ale Marian ho ve dveřích musí zdržet a udělá to velice efektivně...a on už pak nikam nespěchá, ještě tam rozebírají její návrat do údajného konventu, Guy najednou zapomene, že ho volal šerif...No, Marian zkrátka těsně před smrtí nějak neměla fantazii...škoda!
      Bohužel to video z tvého odkazu prý není dostupné. Můžeš to zkusit upřesnit nějak jinak? Díky! S.
      Ještě jsem si vzpomněla, jak jsem asi poprvé narazila na North and South - hledala jsem na you tube něco s Richardem a našla jsem tam video z NS a k tomu píseň od Joshe Grobana "Awake", takový je to doják...Taky stojí za podívání.A ještě třeba "North&South (A Timeless Love story), hezké jako upoutávka (jestli je to ještě potřeba, když člověk ví, že tam hraje Richard *3*
      • Re: Re: Divine RA ;-)

        Ahoj Sáro,
        jmenuje se to North & South - The story (ty url odkazy nám nějak nefungují *7* )Jinak s RA a NS je tam toho opravdu strašně moc - což jen ukazuje, jak oblíbený ten film je.
        Zajímavé je, že s rolí Johna Thorntona se tak trochu dostal do své vlastní minulosti - jeho předkové pracovali v továrnách na výrobu bavlny, pocházeli ze severu Anglie a jeho matka se jmenuje Margaret, stejně jako hlavní hrdinka příběhu, do které se zamiluje. To zní opravdu velmi působivě. On sám říkal, že se tak cítil být s tou rolí velmi spjatý. Lidi ze štábu povídali, že při natáčení se RA do té role úplně převtělil - zejména když dorazili na místo, do továrny, Thorntonova království, tak jako by ještě vyrostl a nasál do sebe podstatu té postavy... No, když se podíváš na ten film, tak je to docela očividné. V interview s RA na BBC Radio 2 řekl moderátor, že podle hlavní fanouškovské základny dostal RA 11 bodů z 10 na "darcyovské stupnici". Na roli v NS je dobré právě na rozdíl od GofG, že postava Johna Thorntona je dobře propracovaná - jedna z nejlépe propracovaných mužských postav v litertuře 19. století - a taky snad nejzajímavějších. I když kromě té vnitřní a skrývané vášni k hlavní hrdince a toho, že obě postavy působí velmi mužně, tak toho zase tak moc společného nemají (teď myslím Thornton - Darcy).
        Ta scéna v RH 8. epizody je dechberoucí - fascinuje mě ten pohyb Guye, když se Marian na začátku jako by odtáhne, když odmítá Guyovu nabídku na společný život, ale on si ji tak hezky přitáhne k sobě no a celkově vůbec
        *3*
        PS:Poslala jsem ti mail. Pa, Janie.
        • Re: Re: Re: Divine RA ;-)

          Ahoj Janie,
          to video je úžasné, už jsem to určitě viděla. Máš pravdu, že Richard nemusí být ani topless, aby byl k zulíbání *3* Mně by se tedy líbil, ať by měl na sobě cokoliv, ale je pravda, že v tomhle kostýmu je.., no, zkrátka gorgeous. Na viktoriánských románech mě fascinuje to, že dokážou tak podnítit fantazii čtenáře, aniž by se detailně rozepisovaly o věcech, které byly v té době tabu...) Taky se mi líbil rozhovor s Richardem na téma téhle role, jsou to 2 díly na youtube, určitě jsi to viděla..A pak jsem někde četla, že po odvysílání N&S musela BBC zrušit internetovou diskusi k seriálu, protože se tam nahrnulo tolik nadšených divaček, že to zkolabovalo. No, to se nedivím.
          A k tomuhle videu je vybraná i krásná Oldfieldova hudba, Lake Constance, to je mimochodem moje oblíbené místo (více v odpovědi na mail). Ještě jsem se chtěla zeptat na tu knihu, jestli se dá koupit u nás v cizojazyčné literatuře - zkoušela jsem pár možností na internetu, ale smůla, totéž v několika kamenných knihkupectvích, ale tam zrovna neměli moc výběr.
          A ještě k mailu: moc děkuju za lukrativní nabídku, více je v odpovědi. S.
  • RH III

    Jenom nějaký odkaz na rozhovor s RA o třetí sérii RH:
    http://weblogs.redeyechicago.c om/showpatrol/2008/05/armitage-happ y.html
  • RA v jiných rolích

    No, to je velmi, velmi dobrá věc k zamyšlení. Taky jsem už o tom uvažovala. Na imdb je o tom zajímavá diskuze.
    Ten Heathcliff by opravdu byl hodně zajímavý. Vím, že se mi moc líbila verze s Ralphem Fiennesem - ten to tam hraje moc procítěně a někdy mi z toho šel až mráz po zádech. RA bych v té úloze fakt přivítala - už dokázal, že vášnivě zamilované zloduchy umí, taková role by pro něho byla výzva. Taky mě napadá ještě James Bond a Mr. Rochester v Jane Eyre. A jistě by dokázal excelovat i v úloze pana Darcyho... Snad všichni romantičtí hrdinové 19. století by mu sedli jako ulití... Chtěla jsem napsat, že by to měly být silné a tak trochu temné osobnosti, ale pak jsem si vzpomněla, jak sladký byl ve Vicar of Dibley a těch večerníčcích, takže mně z toho zbývá jediná podmínka - hlavní aktér v nějaké hodně dobré milostné zápletce *14*
    Jo, jinak se zmiňoval, že by měl snad hrát Richarda III., že je to v přípravě a že Richard by tu byl pojatý v příznivějším světle (kvůli Shakespearovi je ta historická postava vnímána hodně negativně, ale četla jsem, že to byl vlastně velmi dobrý panovník a vůbec ne takový padouch, jak ho vylíčil Shakespeare). A byla by tam i nějaká milostná záležitost, samozřejmě *3* Ale nevím, jestli to není odložené na neurčito, když teď natáčí tu roli v Spooks - to bych rozhodně taky ráda viděla. Tam bude hrát tajného agenta Lucase Northa (zase je tu ten "Sever"*4*), co se vrátil ze zajetí. Spooks je v Anglii hodně oblíbený, ale já moc nevím, o čem to je, jen že je to nějaký špionážní seriál.
    A už jsme tu probraly Richardův hlas, jeho pohledy... Ale co říkáš na jeho postavu a jak vypadá z profilu? (Když mu řekli, že má orlí nos, tak se zasmál a odpověděl, že ano. Ale že by se taky dal označit prostě jako velký. Nesmysl!!Já bych řekla, že z profilu působí ještě trochu víc výbojněji a víc sexy, jestli je to ještě vůbec možné *3* )
    • Re: RA v jiných rolích

      Wuthering Heights s R.Fiennesem byly úúúžasné! On je taky Pan Herec, ještě když je to v kombinaci s Juliette Binoche..Zkrátka, stále tvrdím, že za Anglického pacienta měl Fiennes dostat Oscara.
      K Richardovu nosu jsem jednou četla komentář, kde stálo něco o "concordu"... *1* A jinde jsem zase narazila na tohle: "když budete ve slovníku hledat význam slova handsome, měl by tam být obrázek Richarda"..no, moje řeč. Kdybych směla použít jen jediné přídavné jméno k jeho popisu, asi bych zvolila "sympatický".Ale že mám tu možnost a můžu se vykecat: sice ho (bohužel) neznám in natura, ale v mých očích je to chlap, kterému nic nechybí, to nejdůležitější v jeho obličeji jsou oči, ty prostě "něco" vyzařují. Když se usměje, podlomí se mi kolena.Rovněž tak, když je topless *3* ,čímž se dostáváme k postavě: krásně tvarovaný kus chlapa!!Nevím, co všechno se dá skrýt pod pojem "sexy", ale pro mě je Richard pravým ztělesněním tohodle slova.A to se ještě mnohokrát znásobí, když promluví - je spousta sympatických, vysokých a urostlých herců, kteří by mu klidně mohli konkurovat (Firth, Butler,..),ale hlasově nemá konkurenci. Všecky je hravě strčí do kapsy.A i když nejsem rodilá mluvčí, neodpustím si poznamenat, že se na jeho mluvené angličtině projevilo "čtenářské" dětství - mluví prostě nádherně.Pasuje mi k němu "gorgeous", ve všech směrech.Co myslíš Ty? Sára.
      • Re: Re: RA v jiných rolích

        Ahoj Sáro,
        tak to máš naprostou pravdu - úplně ve všem! Krom toho, co jsi popsala, bych ještě podotkla, že má nádhernou tvář - hrozně se mi líbí, když mají chlapi takové výrazné rysy kolem úst, což RA dokonale splňuje. Na koni mu to sluší velice, převelice... K tomu topless no comment - scénu, ve které si zkoušel novou zbroj a vstoupila tam Marian, jsem si s kamarádkou pouštěla snad stokrát - no, to ne, ale mockrát to bylo. A myslím, že to natáčení muselo být hodně zajímavé. *4* Na začátku, když Marian vstupuje a uvidí Guye do půl těla nahého, tak se tak pousměje, jako že se jí to, co vidí, moc líbí (myslím, že jinak se to vyložit nedá:-) a troufám si říct, že svůj výraz Lucy nemusela moc hrát *3* Tady je navíc vidět, že Marian ke Guyovi musí cítit nějaké sympatie, protože to je okamžik, kdy ji nikdo nevidí, takže se nemusí přetvařovat. V NS ho topless sice neuvidíš, ale ten cylindr a kotlety a to oblečení je velmi "poutavé" a zase si můžeš představovat, co je pod ním. *3*
        Moje zatím snad nejoblíbenější videa na youtube jsou:
        http://youtube.com/watch?v=3be2anoIn_o
        a hlavně pak http://www.youtube.com/watch?v=2dWc-wQ_tkc
        (ta hudba je k tomu dokonalá).
        Ralph Fiennes patří taky k mým velkým oblíbencům, i když na RA nemá - ale Anglický pacient je výborný, doma mám DVD a dlouho jsem nemohla se chtěla podívat na Wuthering Heights, ale pak se podařilo a děsně se mi to líbilo. Hrozně dobře se k tomu hodí stejnojmenná písnička od Kate Bush: *3*
        http://youtube.com/watch?v=UI5qEQAvOcY&feature=related
        (možná na první poslech to bude někomu připadat zazpívané moc vysoko, ale rozhodně to má své kouzlo)
        Jinak jak jsi psala o Sparkhouse (adaptace WH), tak na tom je vidět, že dokáže zahrát opravdu různé role, škoda jen, že nedostal více prostoru *9*
        • Re: Re: Re: RA v jiných rolích

          Ahoj,
          ta scéna se zkoušením zbroje je skvělá.Jak vždycky podotkne moje sestra, proč se tam motá ten trouba Robin?!Kdo ví, co by se z toho vyvinulo..Mně osobně se asi nejvíc líbí 10.díl druhé řady,ten, co běžel zrovna minulou středu, jak se ztratil šerif a do poslední chvíle to vypadalo, že Nottingham lehne popelem.Tam je totiž vidět, čeho je Guy schopen ve své zoufalé lásce k Marian - klidně se vrátil do hradu v okamžiku, kdy to vypadalo, že je to jistá smrt: to mohl udělat jedině z lásky.Ráda si taky znova pouštím tohle: http://www.youtube.com/watch?v=IChU _qdmLRw&feature=email
          nebo tohle: http://www.youtube.com/watch?v=WEcM gpxtSP0&feature=related
          Že Guy Marian přitahuje, o tom podle mě není sporu, myslím, že herecké obsazení byl záměr, jak k tomu diváky přitáhnout. Richard je tam bezkonkurenčně nejhezčí chlap a vedle Alana Keithe alias šerifa i nejlepší herec. Někde jsem četla, že Richard na castingu četl i z role šerifa, ale že byl na to prostě mladý. A když se ho ptali, jestli by raději nehrál Robina, odpověděl, že to je jistě sen každého, ale že on byl "on the wrong side of 30" *1* A ještě přidám jeden odkaz, s notoricky známým hitem od Queen. Text mimořádně dobře vystihuje nerovný vztah Guye a Marian, příp. si přečti i můj komentář pod tím videem, je to pod mým jménem. Hezký den! Sára
          http://www.youtube.com/watch ?v=leqPVqCn0dI&NR=1
          • Re: Re: Re: Re: RA v jiných rolích

            Ahojky,
            ten díl, o kterém jsi mluvila, se mi taky líbí - dobrý je ten okamžik, kdy se Guy vrací a Marian ho vidí a dojde jí, že ji neopustí - je na ní vidět, že z toho má velkou radost. *4* Taky jsem četla, že RA si původně myslel, že Guy bude spíše předmětem nenávisti ze strany diváků (a divaček:-), a nikoli zbožňování. Skromný a naivní hoch*3* A že prý vlastně tak trochu herecky selhal, když je tak oblíbený. A že to trochu nechápe, když je Guy takový bad boy. A na to ho moderátorka ujistila, že všechny dívky milují bad boys. Já bych ještě podotkla, že rozhodně více než takové usmrkánky jako je Robin. Pořád mi nejde na mozek, jak to, že tvůrci seriálu nechali Marian upřednostňovat Robina před Guyem. Přece o mnoho zajímavější a i reálnější by bylo, kdyby Guye nejdřív odmítala a dejme tomu dávala přednost Robinovi, ale postupně začala zjišťovat, že je to Guy, komu patří její srdce. A Guy by si nejdřív trápil, že Marian ho nemiluje, ale poté by se začal trochu napravovat a Marianina láska by vyléčila jeho předchozí špatné zkušenosti v dětství, kdy rodiče přišli o půdu atd... Téma úspěšného dobývání Marianina srdce a Guyovy nápravy pod vlivem Marianiny lásky by bylo tak kouzelné!!! Byl by to určitě dobrý koncept. Bylo by dobré, kdyby do toho seriálu zakomponovali i něco z Guyovy minulosti, abysme věděli, proč je zrovna takový, jaký je, co utvářelo jeho povahu. RA říkal, že jako herec nedostal příběh o minulosti postavy, kterou hraje, takže si to pro své hraní sám vymyslel, aby měl z čeho vycházet. No, myslím, že by to mohl být dobrý podklad pro zajímavou a jiným způsoben intimní scénku mezi Marian a Guyem – Marian by se něco dověděla o jeho minulosti, lépe by ho chápala a tak by to mohlo taky pomoct její lásce k němu…
            PS: Ty odkazy, cos mi poslala, mi bohužel nešly otevřít. Na stránce se mi zobrazovalo: The URL contained a malformed video ID. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: RA v jiných rolích

              Je škoda, že náznak romance mezi Guyem a Marian skončí s druhou řadou...Připadá mi úplně dojemné, jak ho její láska mění, jak se pod jejím vlivem chová jinak. Jsou to maličkosti, např.když v tom zmiňovaném 10.díle přijde na hrad Robin s tím, že je teda ochotný pomoct hledat šerifa. Ale chce, aby ho Guy poprosil. To Guye naštve ("ztrácíme čas!") a jak vstává z křesla, Marian neudělá nic velkého, jen ho chytne za předloktí,aby ho zadržela. A on si IHNED sedne a Robina poprosí...On jí prostě jde úžasně na ruku. Ale Robin lítá po lese s lukem a politické zájmy nadřazuje osobnímu životu. To Guy by za Marianinu lásku dal všecko na světě. Robin je takový středověký Mirek Dušín po anglicku, kdežto Guy je normální chlap a k tomu vášnivě a bohužel nešťastně zamilovaný. Určitě to teď píšu pod vlivem okouzlujícího Richarda, ale jeho GofG by si lásku zasloužil..
              A ještě k těm odkazům: zkus na vyhledávači na you tube zadat "Guy and Marian - Too much love will kill you", to je to třetí v pořadí, o kterém jsem ti psala. A ty první dvě jsou od stejné autorky elvirasweeney, jedno se jmenuje "incomplete" a druhé jen "Guy of Gisborne (Robin Hood) video - Richard Armitage". A obě stojí za vidění! Zatím ahoj!S.
              P.S.: Nenarazila jsi někde na info o té jeho girlfriend?
  • Richard...

    Richard je úžasný kus chlapa a mozek mi nebere, že Marian dává přednost pubertálnímu spratkovi Robinovi. Ten seriál je dost přitažený za vlasy, ale přesto se mi líbí, i když jenom kvůli Richardovi...
    • Re: Richard...

      Jo, tohle každou chvíli rozebírám se svou mladší sestrou, ta je vysloveně naštvaná na Marian...A tak ji vždycky utěšuju,že je to jenom v bedně, čili iluze, a že by asi v reálném životě Marian dala přednost Guyovi.Někde jsem četla rozhovor s Lucy Griffiths, představitelkou Marian, ve kterém o Richardovi mluví v superlativech,jaký je milý a profesionální, že se na role dobře připravuje a o různé poznatky v tomto směru se umí i podělit..a že byl doposud její nejlepší herecký partner (jestli si dobře vzpomínám, o Jonasovi alias Robinovi se ani nezmínila..).
      • Re: Re: Richard...

        Není divu, že se nezmínila, když za zmínku nestojí. Je vidět, že Lucy to má v hlavě srovnané. *4* Já si pamatuju, že když jsem se na ty klipy z RH dívala poprvé na youtube a ještě jsem nevěděla nic o seriálu (bylo to někdy v listopadu, než ten seriál začali tady dávat), tak jsem automaticky předpokládala, že Marian se líbí, příp. bude líbit Guy, ne Robin, i když z názvu seriálu jasně vyplývá, kdo je hlavní hrdina. Ale RA má naprosto jasně větší charisma než Robin. A měl by ještě větší, kdyby mu nechali jeho hlas a otitulkovali by to. Pak by si Robin ani neškrtl.
        • marketaf

          Re: Re: Re: Richard...

          Ten jeho hlas je prostě úžasný. Hodně se mi líbí v těch večerníčcích pro děti - hlavně v dinosaurech :) No nic, dnes je 22.8. takže přeji vše nejlepší ! =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit