Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: At zije Richard

    Bohužel, tady jsem se s touhle minisérií nesetkala, neobjevila jsem ji v žádném obchodě ani videopůjčovně, a protože jsem byla navnaděná i knihou North and South od Elizabeth Gaskellové (taky jenom v angličtině, zhltla jsem ji ale asi během čtyř dnů a není zrovna nejtenčí, fakt bezvadná, doporučuju), objednala jsem si ten seriál na bbcshop.com - ale prodávají to i na amazon.co.uk, myslím, že levněji.

    A rozhodně tedy nelituju! Všichni, kdo to viděli, to chtěli vidět minimálně ještě jednou a bez výjimky prohlásili, že je to ten nejlepší romantický film, co viděli. Nadšené byly samozřejmě hlavně ženy*3* Jo, sice tam nejsou české titulky, jenom anglické, ale pro ty, co umí aspoň trochu anglicky, rozhodně pomůžou. A kdyby měl někdo zájem, tak mu můžu posůat český překlad titulků na mail.
    Tak hodně štěstí při shánění a ještě více zábavy při koukání *4*
  • Re: At zije Richard

    PŘESNĚ!!!!Ten jeho hlas, ten prostě miluju!Měl by na něj mít zbrojní pas!Martin Stránský se v dabingu poslouchá docela hezky, ale originál je originál, protože jsou scény, kdy v Robinu Hoodovi vyzní originál úplně jinak než dabing,např.když se Guy pokouší zachránit Marian před lordem Winchesterem: vletí k ní do pokoje, aby se rychle sbalila, že musí utéct.Richard je v originále o tolik naléhavější a emotivnější, mnohem víc to vystihuje jeho vztah k ní.Z minisérie North and South jsem viděla jen ukázky na you tube, samozřejmě mě to nadchlo,poslechla jsem si i rozhovor s Richardem na téma role,kterou tam hrál.Je to nádherný chlap, co vyzařuje i zevnitř.Dá se North and south sehnat i u nás?Nebo odněkud stáhnout?Znalci, poraďte, prosím!
  • At zije Richard

    Naprosto souhlasím s Ricky a naprosto nechápu Marion, co na Roinovi vidí. Na tenhle seriál se moc nekoukám, myslím, že BBC vyprodukovala i lepší kousky a navíc je hrozná škoda, že jsme připraveni o náádherný Richardův hlas - ještě nikdy jsem u chlapa hezčí neslyšela - objektivně vzato:-)
    Ale byla bych všemi deseti pro to, aby nějaká televize nakoupila práva na minisérii North and South, kde hraje Richard hlavní roli - naprostá lahůdka, ještě nikdy mě žádný romantický film a romantický hrdina tak nedostal:-) A soudím, že nejen mě, podle nadšených ohlasů na Richardův výkon. Např. na imdb.com má tenhle film téměř nejvyšší možné ohodnocení. Ještě jsem nenašla negativní recenzi.:-)) Jestli jste to neviděli, tak vřele doporučuju!!!
  • bleee

    Mě se teda vůbec nelíbí. Čumí jak sůva z nudlí a furt se jenom mračí, zato Jonas - *14*
  • Ricky

    Je to nádherný kus chlapa, díky němu stojí za to se dívat i na Robina Hooda, co zrovna běží na ČT1, i když je story trochu za vlasy přitažená..sice mě vždycky naštve, že lady Marian dává přednost Robinovi, když vidím Guye, zdá se mi to málo uvěřitelné...a všem doporučuju vyhledat si na youtube video Richarda, jak povídá malým Angličánkům pohádku na dobrou noc. Nádhera! Pokud umíte slušně anglicky, náramně se pobavíte i čtením komentářů ;o)
  • Náádhera

    je náádherný *14* A krásně se zle kouká *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit