Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro holky

    Asi zklamu vsechny holky, popr. jeho priznivce, ale kdyz jsem Krajca nedavno potkal, vypadal jak bezdomovec a choval se jak prezident zemekoule. Je to vul.....
  • vzkaz

    Richard je skvělej, skládá originální hudbu i texty.Je prostě svůj a kritizují ho jenom blbci, kteří mu závidí.
  • Ráda bych Krajčovi vzkázala, že se občas chová pěkně arogantně a namyšleně. Uznávám jeho umělecké schopnosti, ale nesnáším jeho veřejné vystupování. Neustále se kochá tím jak je dobrý, jak jenom on pozná co je kvalitní, uráží ty, o kterých si mysli, že nedělají kvalitní hudbu. taky nemám ráda Britney, ale neodvážila bych se, navážet se do ní tak, jak to dělá on. Nemá na to právo neměl by překračovat jisté hranice slušnosti! Vzkaz pro něj: Moudrost světa si nesežral tak mírni své výpady proti lidem, které neznáš!
  • Moje otázka

    prosim vás nevi tady nekdo s kym chodi Rychard Krajčo???????nutně
    • Re: Moje otázka

      chodí s Martinou Poulíčkovou(bývalá manželka Pavla Poulíčka ze sportovních novin)
  • Omarovi

    Zatím co jsem od Tebe četla příspěvky,tak jen kritizuješ.Co jsi dokázal sám?Krajčo je zvláštní člověk,fandím jemu i kapele.
  • Richard je opravdu člověk,který si na nic nehraje, je prostě totálně do pohody a hlavně umííííííí :-)Pár chvil jsme měli štěstí s ním promluvit a je fakt super....
  • homo

    To Karel_ta typka se jmenuje Iva Frühlingová,ale teď už to asi taky víš. Kryštof jsou skvělí byla jsem na Colours of Ostrava, kde taky vystupovali a bylo to vážně úžasné...:-)
  • DEBIL

    KRAJČO JE SVINAK ZASRANEJ
  • Krištof

    se tu z něho NEPOSERTE!!!:-((
  • Pro skupinu

    Jsem moc ráda, že takový člověk jako je Richard existuje, stejně jako skupina Kryštof. Zesílím rádio vždy, když tam tito výše zmiňovaní produkují své písničky. Jestli můžu, tak bych moc ráda pozdravila celou skupimu Kryštof a hlavně pak jejího frontmana Richarda. Kluci moc Vám držím palce - jste prostě super. Díky. Zdravím Marta (Vaše hip hop nemá chybu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit