Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je vosklivej..ale ma hezky songy
  • pochvala

    Ahoj Rýšo, chtěla jsem tě dodatečně pochválit jak si vystupoval se svou kapelou v Haviřově na Den Horníků bylo to fakt super! já jsem také z Havířova a doufám že příště tam budeš znova
  • Bůh?Ne

    Je to super člověk a to neříkám jen kvůli tomu,že je to hvězdička na hudebním nebi v ČR...Kryštofy mám moc moc moc ráda a bez něho by to nebylo ono...Obdivuji ho za to,že stíhá hudbu,divadlo,filmy a ještě Medůzu...A z rozhovorů se mi nikdy nezdál namyšlený,je to prostě jenom člověk,ale výjmečný v tom,že se nehrne se stádem jako většina ovcí-je Svůj...
  • Je sqělý!!!

    Prostě je úúúúžasný a nej nej stejně jako jeho kapela Kryštof!!! A netvrďte že ne!!!!
  • je voztomivej nununu:-)
  • ghghjmkg
  • .............................................................

    pripada mi v pohode.....ale chvilema mi pripadal,jako by byl tak nejak namysleny...........treba se mi to zdalo.......................a zas tak"sqelej"mi nepripada..........(se na kluky)...
  • ............

    JE TALENTOVANÝ ALE VY SLEČNY JSTE ŠÍLENĚ UFNUKANÉ
  • :)

    Richard je fakt sqělej človíček! Je to velmi osobitý člověk a mám ho moc ráda :)
  • JJJJÁÁÁ HHHOOO MMMIIILLLUUUJJJUUUU JJJEEE SSSQQQEEELLLEEEJJJ!!!!!!!!!!!!! !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit