Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou super!!!

    a??? *16*
  • Jsou super!!!

    Jo s Ivou mu to vydrželo půl roku....A jak tady někdo psal, že neumí noty....Tak na tom nezáleží, ani Beatles neuměli noty, a dívej co z toho vzešlo...Kryštof je super, a poslední cd Rubikon je taky super.... *14* *4* *14*
    • Re: Jsou super!!!

      Souhlas noty jsou boty do roboty Dobrej strouhej dal
  • dotaz důležité

    Komu fandí Richard Krajčo Slavii nebo Spartě? :)) *1* *3* *3*
    • Re: dotaz důležité

      komu by asi fandil?! BANÍK pičo *1*
  • o5 richard

    napiste mi divadelni hry ve kterych hraje pls. pujdu se mrknout i kdyz do divadla moc nechodim pro neho se obetuju *4* chci si s nim psat *15* *4*
    • Re: o5 richard

      byla jsem na Richardovi K. s kamarádkou ve Stavovským divadle v Praze na hře Richard III. a i když tam nehraje zrovna sympaťáka, je boží. *14*
  • I LOVE YOU RICHARD A KRYSOF *14* *14* *14* vite jak to myslim
  • on fakt meri jen 163 cm? to je slaky *14*
  • mail richarda

    lidi vim ze mate svoje zdroje ale napiste mi plosim mail nebo naky kontakt na richarda jsem zoufala *15* videla jsem ho na konciku v ostrave a je primo suprovy kdo rekne ze je hnusnej toho osoobne zabiju *5* bo je prima a hezkej
  • :))

    *4* Ahojte lidičky....tohoto človíčka fakt zbožňuju....víte proč? protože je to fakt úžasně sqělý člověk, který ví co chce a je fakt správný....taky si s ním občas pisnu...bouhžel nemá moc času, to ani já už teďkom ale fakt mě někdy dokáže moc mooc rozveselit a povzbudit....hlavně ty koncerty s jejich skupinou stojí opravdu za to....každému, kdo nemá energii a náladu, fakt tyto koncerty doporučuji...oni mě prostě vždycky dokážou dostat do varu....na divadelní představení se moc moc těším a chystám se na něj...bouhžel je až v listopadu... *9* a Markét: on přece nemůže měřit méně než já, je o něco vyšší...jsem s ním na fotce a já měřím 166 a jsem menší... *13* .....no nic no...jinak se mějte krásně a skládejte básně *3* ..čauky *4*
    • Re: :))borec

      je mi třicet tři,ale až ted teprve jsem závislej na muziku a to pravě nu tu od Ríši,na filmy s ním se vždycky moc těším a proto vzkaz,Richarde jen tak dál to poslední cédo fakt dost dobrý.*
  • Divadlo

    Hele lidičky, viděli jste někdo někdy mistra hrát v divadle??? Je to fakt zážitek a to i po představení. Hrát určitě umí, ale jen podle scénáře, třeba kdyby těm svým rolím vdechl trochu víc ze sebe... třeba jako Johnny. Tak čus
  • vyska

    vyska je 163cm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší