Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 32letý STAŘEC?

    Lidičky,já jsem starej(56)rocker a vůbec nechápu,co vás na tý jeho unylý muzice baví???Navíc-když vystoupí v bedně a hovoří o tom,že už mu není 25 a v jeho věku se div nezhroutí vyčerpáním-to je tedy síla!!!To je IKONA mladejch lidí?Vždyť vedle toho ukecanýho a věčně rozesmátýho-energií nabitýho moderátora vypadá jako jeho fotr!!! Asi 30 let jsem hrál m.j. jako country basák,ale i tak-za takovýhle utahaniny bych se styděl!Můžete mi to někdo prosím vás všecko nějak vysvětlit?Neurážím-jen tomu asi nějak nerozumím.Díky za pochopení a adekvátní odpovědi!Čauky!Carlos carlossi@seznam.cz
    • Re: 32letý STAŘEC?

      To víš dědo tohle už je něco jinýho než bylo za tvejch let. *1* *5* Ríša je upa super a všechny písničky jsou upa super kort tak nějak málo tančím,svědomí bo plán ty jsou upa super!!!MTSMMMR:-*Ríšoo moc ti fandíííím *14*
  • Divadlo Ungelt - Láska a porozumění

    Ahojky, měla jsem možnost shlídnout ve znojemském divadle Richarda K. v roli Richiho ze hry ,, Láska a porozumění ,, ..a byl to pro mne úžasný zážitek, tak skvěle vystihnout charakter postavy, kterou hrál,..Ríšo, jestli čtete tyto řádky , tak opravdu klobouk dolů, byl jste fantastickej. Pátrala jsem po DVD této hry, ale zatím jsem nikde nenašla..pokud by bylo možné někde zakoupit..bylo by to super *3*
  • Tak nějak málo tančím

    Ta nová píseň je naprosto boží(tancuju z toho celý den) a nejhorší na tom je, že text je hrozná ,,realita", až je mi líto, že mi je už 35 :-))
  • nn.a.tt.y

    kráásný=*

    Hezčího chlapa neznáám jááj on je táák naadherný...a včera na hronickych slavnostech v Havírove..ooou...s tou celenkou...uáááá...:)=*
    • Re: kráásný=*

      jj souhlasííím je upa božíííííííííí *14* *14* *8*
  • zapomeli

    zapmeli dat do filmografie Hrubes a Mares jsou kamaradi do deste!Jinak v pohode film *5*
  • Richard je borec

    Pracuji jako recepční hotelu Dukla ve Znojmě,kde bylo už ubytováno spousta hvězd.ale opravdu musím říct o Richardovi,že je velice slušný,vychovaný a milý člověk.Což se bohužel nedá říct o zbytku jeho kapely,která si hrála na hvězdy.Opravdu mě mile překvapil svým slušným chováním.Přeji mu hodně štěstí,zdraví a ať zůstane takový jaký je.Je totiž super!!
  • píšeš?

    Ahojky, tak to když si s nim píšeš tak bys mi mohla dát jeho maila co ty na to? *1* já jsem mu chtěla poslat fotky na kterejch jsem s nim ale mail kterej mi nedávno dali je přeplnenej a nikdo to tam dlouho nečet.. *9*
  • ???

    Májo, tohle by se asi Richardovi moc nelíbilo a já nevím, co se tady hraje za hru *13* .Však Ty mi rozumíš.Mám pocit, že někdo "zneužívá" vzkazů nebo se mýlím? Richardovi přeji hodně dalších úspěchů, krásných písniček...ať máme co poslouchat.To je vzkaz Ríšovi *3*
  • ja mam e-mail

    Ahojky.. Byla tady shanka o Richarduv mail.. Ja ho mam, pisu si s nim a to fakt nekecam.. Klidne vam preposlu jeho zpravy.. mam i jeho tel. cislo.. Kdo chcete cokoliv vedet, piste mi na mail *14*
    • Re: ja mam e-mail

      Ty jsi asi hooooodně hloupoučká, co??? *13*
    • Re:e-mail

      maruško ahoj tady maruška pošleš mi tel na rišu?? mela jsem ho ale to je tak 5 let zpátky aod te doby jsem si snim nenapsala ani řádku byli jsme kamarádi jen jsme si ale psali pisneš mi ho?? dik maja *7*
  • mailík

    Ríšo napište mi na uvedený mail. Nemám potřebu psát do diskuze, když bych ráda nechala vzkaz jen vám..nebo se špatně dívám?:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší