Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
151 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divadlo Ungelt - Láska a porozumění

Ahojky, měla jsem možnost shlídnout ve znojemském divadle Richarda K. v roli Richiho ze hry ,, Láska a porozumění ,, ..a byl to pro mne úžasný zážitek, tak skvěle vystihnout charakter postavy, kterou hrál,..Ríšo, jestli čtete tyto řádky , tak opravdu klobouk dolů, byl jste fantastickej. Pátrala jsem po DVD této hry, ale zatím jsem nikde nenašla..pokud by bylo možné někde zakoupit..bylo by to super *3*
  • Tak nějak málo tančím

Ta nová píseň je naprosto boží(tancuju z toho celý den) a nejhorší na tom je, že text je hrozná ,,realita", až je mi líto, že mi je už 35 :-))
  • nn.a.tt.y

kráásný=*

Hezčího chlapa neznáám jááj on je táák naadherný...a včera na hronickych slavnostech v Havírove..ooou...s tou celenkou...uáááá...:)=*
    • Re: kráásný=*

jj souhlasííím je upa božíííííííííí *14* *14* *8*
  • zapomeli

zapmeli dat do filmografie Hrubes a Mares jsou kamaradi do deste!Jinak v pohode film *5*
  • Richard je borec

Pracuji jako recepční hotelu Dukla ve Znojmě,kde bylo už ubytováno spousta hvězd.ale opravdu musím říct o Richardovi,že je velice slušný,vychovaný a milý člověk.Což se bohužel nedá říct o zbytku jeho kapely,která si hrála na hvězdy.Opravdu mě mile překvapil svým slušným chováním.Přeji mu hodně štěstí,zdraví a ať zůstane takový jaký je.Je totiž super!!
  • píšeš?

Ahojky, tak to když si s nim píšeš tak bys mi mohla dát jeho maila co ty na to? *1* já jsem mu chtěla poslat fotky na kterejch jsem s nim ale mail kterej mi nedávno dali je přeplnenej a nikdo to tam dlouho nečet.. *9*
  • ???

Májo, tohle by se asi Richardovi moc nelíbilo a já nevím, co se tady hraje za hru *13* .Však Ty mi rozumíš.Mám pocit, že někdo "zneužívá" vzkazů nebo se mýlím? Richardovi přeji hodně dalších úspěchů, krásných písniček...ať máme co poslouchat.To je vzkaz Ríšovi *3*
  • ja mam e-mail

Ahojky.. Byla tady shanka o Richarduv mail.. Ja ho mam, pisu si s nim a to fakt nekecam.. Klidne vam preposlu jeho zpravy.. mam i jeho tel. cislo.. Kdo chcete cokoliv vedet, piste mi na mail *14*
    • Re: ja mam e-mail

Ty jsi asi hooooodně hloupoučká, co??? *13*
    • Re:e-mail

maruško ahoj tady maruška pošleš mi tel na rišu?? mela jsem ho ale to je tak 5 let zpátky aod te doby jsem si snim nenapsala ani řádku byli jsme kamarádi jen jsme si ale psali pisneš mi ho?? dik maja *7*
  • mailík

Ríšo napište mi na uvedený mail. Nemám potřebu psát do diskuze, když bych ráda nechala vzkaz jen vám..nebo se špatně dívám?:-)
  • Krajčo

Pane Krajčo!!!Jste dobrý herec a zpěvák, to není pochyb!!!!!!!Ale naštval jste mě, ale to opravdově!!!!!!Jak můžete přijít na pohřeb tak skvělého herce, jakým byl právě pan Josef Vinklář v džínách a v keckách???Do prdele, byl to přeci Váš kolega, ze selského rozumu by vám mohlo být jasné, že při takovéto příležitosti se máte vhodněji obléct, nemyslíte????Zamyslete se nad sebou!!!Ale jinak jste dobrej!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší