Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • --

    podivejte i on ma svy stinny stranky,, ty mame všichni. co se tyče richarda krajča a kryštofa jako hudebníků-- neznám žádnou lepší českou kapelu *5* opravdu neznam.. a to posloucham fakt hodně.. ale kryštof budou mít v mojí mp3 vždycky vyhraněný plac... posloucham i třeba mandrage a tk ale ještě u mě jim nikdo konkurenci neudělal.. pro mě fakt bezkonkurenční kapela ♥
    • Re: --

      jo no nejlepší.. taky česlou lepší nezmán.. *4*
  • nejlepší

    To je teda ubohost lidi co sem píšou kritiku *16* chápu že každému se líbí něco jinýho ale psat na stránky fanklubu je urážka *8* nechte si svoje keci pro někoho koho to zajímá Kryštof je nejlepší skupina a nikoho nezajímají nějaké kritiky bych chtěla slyšet zpívat vás Richard Krajčo je alespon osobnost a mylslela jsem že fankluby jsou od toho aby se tam lidi kochali fotkama jejich oblíbených zpěváků a ne aby četli nějaké sprominutím uplné sračky kryštof je prostě nejlepší!! a na koncert v ostravě nikdy nezapomenu byl to snad nejlepší večer ze všech!! a je super když někdo umí zpívat a ještě vypadá dobře!! narozdíl od nějakých blbců!! vážně bych chtěla vidět a hlavně slyšet vás prestantě valit takový srance a zamyslete se sami nad sebou!! jestli vy sami jste na tom tak dobře!! abyste tady mohli valit takové blbosti se vzpamatujte!! *16* si nejlepší Ríšo a nenech se nikým rozházet ani raději nic takového nečti *14* mám tě ráda *14*
    • Re: nejlepší

      Právě jsem se vzpamatoval. Ten Krajčo má ale drsný fanynky, navíc inteligentní, to se musí nechat. Každýmu co jeho jesti, prskkkkkkkkkkk.
      • Re: Re: nejlepší

        co?? jaký pskkkk asi jsem nepochopila *3*
  • Tak trochu "zvláštní" tým !!!

    Je s podivem, jak tento spolek umí vydávat svůj hudební kýč za uměleckou záležitost. Přeplácanej sound i aránž, utrápenej depresivní pěveckej výkon a sešroubovaný texty, jež maj presentovat autora jako poetika a snad i učence, ale bohužel, kde TO není, tam velká snaha malýho mužíčka nestačí. Hudební "baroko" ale stále fičí, tak nám to nandávejte, moravský chachaři. *5*
    • Re: Tak trochu

      jestli to ma byt kritika tak bych ráda něco řekla.. kryštof dostl anděla. pochybuju že by ho dostala nejakanekvalitni kapela *13*
    • Re: Tak trochu

      Právě jsem vypl rádio, neb uši dostávají zabrat a měl jesm v úmyslu napsat podobný postřeh. Kdo však plánuješ mašli (lano, špagát...), před tím poslechni kryštofa, půjde to pak lehce.
      Kdo je ale protěžuje v médiích, měl by chodit za tmy *1* *1* *1*
  • prosba

    Čauda lidi.Už delší dobu se marnš snažím sehnat film Comeback z roku 2005 od Václava Křístka.Nemůže mi někdo pomoct???? Díky
  • sluší

    Rýša zhubnul a sakramentsky mu to sekne je ještě víc sexy než dřív miminko mu svědší moc moc *14* *14* *14*
    • rogerka

      Re: sluší

      nesluší!!!!! a nečti bulvár!!! nehubnul,protože nebyl tlustej!!! *1*
  • keviin

    Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

    Moc mě to zajímá ale on mi to nechce říct! Zeptejte se zho prosím někdo na facebooku! Dík! *1* *15*
    • Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

      já ti to napíšu ale prvně mi prosím pošli jeno fb prosíím *4*
    • Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

      a co je na tom tak důležitýho vedět jak se jmenuje jeho syn???
    • nn.a.tt.y

      Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

      Seš zvědaváááá:D
      • pameli

        Re: Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

        není dobré prodávat fotky dítěte,atd! Ale on utajil i datum porodu! Prý je to syn,ale jméno samozřejmě utajil taky!!!! Přece jen je známá osobnost,zveřejnuje o sobě např. i to že nemá rád komunisty,ale základní informace o dítěti neřekne!!! Stejně to navždy neutají!!! *15*
        • nn.a.tt.y

          Re: Re: Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

          Datum porodu se ví...a taky se ví jestli to je holka nebo kluk...tohle už bulvár dávno zjistil.
  • Tak nějak málo tančím

    Touhle písničkou jsi mi udělal radost,je trefná...teď mi bylo 34,možná z ní budou mít dnešní mladíci a mladé slečny stejný pocit jako já dnes *3*
  • srdeční záležitost

    Richard tak to je má srdeční záležitost je stejně starý jako já a přeji mu ze srdíčka vše krásné a soustu spoustu inspirace na krásný texty *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • michalka1994

    Narozky!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám !!! *3*

    Míša
  • megana

    Richi je fajn!!!

    Před pár týdny jsem ho viděla poprvé naživo!!!!!!
    • keviin

      Re: Richi je fajn!!!

      já taky! Stál před univerzitou,kde měl hrát a kouřil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší