Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • almen
    moc vám fandím , užasně spíváte a jste nej nej nej lepší.

    *14* *3*
  • Zpívá užasně! Děkuju moc i Tomášovi Klusovi za písničku Cesta, mám k ní krásné vzpomínky! *4*
  • a kde se to dá vidět kromě kina?
  • hezky spivas a mam i tvoje dvd *3*
  • margy.hanelova
    Jste super jako skupina Kryštof !! a jste moc super herec a zpěvák :)) vyděla jsem film Křídla vánoc a bylo to nejkránśnější co jsem kdy viděla *4*
  • Moc velké díky za písničku Cesty
    Už dlouho mi při poslechu neběhal mráz po zádech. Ještě jednou díky
  • já znám ríšu osobně je to můj strejda a to co říká miska není pravda *10*
  • Textům nerozumím ale to je fuk.Jsou strašně fajn.Nejlepší je písnička Křídla.To je fakt bomba.Mohla bych to poslouchat pořád.
  • Vím, ale je to tajný :D
  • Ahoj Richarde,foxy napsal uplně přesně kritiku tvé snahy projevit se jako muzikant a básník(a celkově jako osobnost).A stejně jako on ti říkám,že kromě úžasné Lolity,je všechna tvá píle zahozená energie.A to platí samozřejmě i o TEPLÁKÁCH od Noční Práce.Umělecká osvěta je v českých zemích zanedbávána už mnoho desítek let a lepší to nebude!Nemám proti tobě nic osobního,ale když si poslechneš(a prohlídneš)projev umělců typu Mirka Imricha,Jarka Nohavici,Petera Nagyho,Honzy Nedvěda...pevné zdraví přeje Metyu
  • musím pochválit písničku inzerát mocinky se mi líbí a umím jí nazpamět je prostě super *1* *1* *1* *1*
  • Parazitovat?
    Aha, asi ti nerozumím
    Píše texty, skládá muziku, ale parazituje.
    Pobavils, to je fakt:D
    A co děláš ty? Zachraňuješ svět? Tak fajn, nebudu tě vyrušovat, čiao
  • Přeji vše nej k narozeninám i s mamkou (chodili jste spolu do školy, jestli si vzpomínáte) *3*
  • Milý Richarde
    Všechno nejlepší k narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!!! *4* *4*
  • S malym rozhledem? A ty jsi kdo? Co jsi dokazala?
    Ja zase treba nechapu, komu se muzou libit treba "teplaky", ale rozhodne si nevyhledam Vojtu Dyka a nebudu mu psat stupidni komentare. Protoze jiste dela svou praci, jak nejlip muze.
  • Meri tolik, ver, nebo ne...
  • Re: Re: cm

    172 cm? Leda když má nějaký štekle ne? Jestli má 17O cm tak to má s protekcí.
  • HEHEHE

    Tak to je fakt sranda tenhle web. Takový fanoušky si asi celej Ríša zaslouží. Jinak on je jasný příklad toho, jak naši umělci parazitují na systému zavedeném autorským zákonem. Malý muž, co dělá malou muziku pro lidi s malým rozhledem. Jinak nechápu, že kromě Lolity se ty jeho veršovánky můžou někomu líbit.
  • Poznání

    Vše nejlepší k narozkám Richarde.
    Mám text k písničce - dost dobrej. Měj se.
  • hroznej..

    nebudu komentovat tohoto zpěváka hraje si na jak úžasného zpěváka a přitom neumí ani zpívat no coment,kdo zná osobně tak ten ví..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit