Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neznáte někdo web Kryštofa??Jestli jo,písnětě prosím.Pa
  • Richard je opravdu člověk,který si na nic nehraje, je prostě totálně do pohody a hlavně umííííííí :-)Pár chvil jsme měli štěstí s ním promluvit a je fakt super....
  • je vosklivej..ale ma hezky songy
  • DEBIL

    KRAJČO JE SVINAK ZASRANEJ
  • Je sqělý!!!

    Prostě je úúúúžasný a nej nej stejně jako jeho kapela Kryštof!!! A netvrďte že ne!!!!
  • Pro skupinu

    Jsem moc ráda, že takový člověk jako je Richard existuje, stejně jako skupina Kryštof. Zesílím rádio vždy, když tam tito výše zmiňovaní produkují své písničky. Jestli můžu, tak bych moc ráda pozdravila celou skupimu Kryštof a hlavně pak jejího frontmana Richarda. Kluci moc Vám držím palce - jste prostě super. Díky. Zdravím Marta (Vaše hip hop nemá chybu)
  • ............

    JE TALENTOVANÝ ALE VY SLEČNY JSTE ŠÍLENĚ UFNUKANÉ
  • zpravka

    Nechte ho napokoji.....
  • Akce Kryštof

    Kdo jste dnes na čt2 neměli možnost a nebo jste propásli šanci sledování dokumentu Akce Kryštof - 10 let z roku 2004 k 10. výročí založení skupiny, můžete to ještě napravit v úterý 6.11.2007 na čt2 50 minut po půlnoci. Určitě nebudete litovat.
  • ja mam e-mail

    Ahojky.. Byla tady shanka o Richarduv mail.. Ja ho mam, pisu si s nim a to fakt nekecam.. Klidne vam preposlu jeho zpravy.. mam i jeho tel. cislo.. Kdo chcete cokoliv vedet, piste mi na mail *14*
    • Re: ja mam e-mail

      Ty jsi asi hooooodně hloupoučká, co??? *13*
    • Re:e-mail

      maruško ahoj tady maruška pošleš mi tel na rišu?? mela jsem ho ale to je tak 5 let zpátky aod te doby jsem si snim nenapsala ani řádku byli jsme kamarádi jen jsme si ale psali pisneš mi ho?? dik maja *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit