Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • keviin

    Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

    Moc mě to zajímá ale on mi to nechce říct! Zeptejte se zho prosím někdo na facebooku! Dík! *1* *15*
    • Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

      já ti to napíšu ale prvně mi prosím pošli jeno fb prosíím *4*
    • Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

      a co je na tom tak důležitýho vedět jak se jmenuje jeho syn???
    • nn.a.tt.y

      Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

      Seš zvědaváááá:D
      • pameli

        Re: Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

        není dobré prodávat fotky dítěte,atd! Ale on utajil i datum porodu! Prý je to syn,ale jméno samozřejmě utajil taky!!!! Přece jen je známá osobnost,zveřejnuje o sobě např. i to že nemá rád komunisty,ale základní informace o dítěti neřekne!!! Stejně to navždy neutají!!! *15*
        • nn.a.tt.y

          Re: Re: Re: Nevíte někdo prosím jak se jmenuje jeho syn/dcera?

          Datum porodu se ví...a taky se ví jestli to je holka nebo kluk...tohle už bulvár dávno zjistil.
  • Jsou super!!!

    a??? *16*
  • dotaz důležité

    Komu fandí Richard Krajčo Slavii nebo Spartě? :)) *1* *3* *3*
    • Re: dotaz důležité

      komu by asi fandil?! BANÍK pičo *1*
  • mail richarda

    lidi vim ze mate svoje zdroje ale napiste mi plosim mail nebo naky kontakt na richarda jsem zoufala *15* videla jsem ho na konciku v ostrave a je primo suprovy kdo rekne ze je hnusnej toho osoobne zabiju *5* bo je prima a hezkej
  • krajčo

    rišo jste super skupina a už se na vas mou kamoškou těšime až budete v krnove. *14* uplne moc te milujeme dokonce se chci nechat na sve narozaniny tetovat...delfinka jak to maš ty!!!!!ma kamoška s ostravi tě zna a take se nechala tetovat na bedra(delfinka)aby byla do jakesi vaši familije zařazena....milujem te čusky lena a bea
  • wwww

    vše nej..

    ..a dál hrej !!!!!!!! *15*
  • homo

    To Karel_ta typka se jmenuje Iva Frühlingová,ale teď už to asi taky víš. Kryštof jsou skvělí byla jsem na Colours of Ostrava, kde taky vystupovali a bylo to vážně úžasné...:-)
  • je voztomivej nununu:-)
  • ???

    Májo, tohle by se asi Richardovi moc nelíbilo a já nevím, co se tady hraje za hru *13* .Však Ty mi rozumíš.Mám pocit, že někdo "zneužívá" vzkazů nebo se mýlím? Richardovi přeji hodně dalších úspěchů, krásných písniček...ať máme co poslouchat.To je vzkaz Ríšovi *3*
  • U2

    Dobrý den Richarde, děláte podle mého názoru kvalitní a hlavně smysluplnou muziku, stejně jako moji (i Vaši) oblíbení U2. Už jste přečetl knihu Bono o Bonovi? Tuším že v Reflexu byl s Vámi článek kde jste říkal že doufáte že na Bona poté nezměníte názor. Jsem si jistý že ne. Dělejte pro nás dál tak skvělou muziku a my si za to budeme kupovat Vaše Cd *1* Děkuji Luke

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit