Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj..

    jj..richard dělá skvělou muziku a ještě k tomu je to krásnej chlap!! *4* hold vražedná kombinace! *15*
  • Má i syna???

    Nevíte jestli má Richard i syna??Slyšela jsem něco o jeho synu Thomasovi, tak jen jestli je to pravda *8*
    • Re: Má i syna???

      ahoj,tak na wikipedii dříve psali, že syna má. Jmenuje se Merlin Besson a narodil se 17.12.1992. *4*
  • khiralilindemann blog

    ahojky, nevíte někdo, proč už nefunguje khiralilindemann.blog.cz ?
    díky moc za odpověď *4*
  • přítelkyně

    Hele já nevim jestli ma Richard přítelkyni a i kdyby jo, tak ja mu to přeju.Já ho mam sice taky ráda ale co se dá dělat.Pokud ma Richard přítelkyni tak ji ma asi rád no.Takže i kdyby někoho měl tak ja mu to prostě přeju.A myslim si že vy byste měli dělat totéž!! *13* *13* *14* *14* *3* *3*
    • Re: přítelkyně

      Takhle nějak na to taky myslim. *4* je to moc fajn chlap a nikdy na něho nezapomenu.Ale na koncert určitě pujdu i kdybych se měla roztrhnout! *1*
    • kruspinka

      Re: přítelkyně

      tak je jasné, že sám nebude....je to chlap a má své potřeby že *1* rozejde se s jednou a začne s další...tak to hold chodí *4* my s nim můžem chodit leda tak v našem virtuálním světě, kde nás Richard zbožňuje a miluje *14* v realitě nám to asi bude odepřeno *9*
  • foto

    tak, asi sa nedozviem co/kto bol na tej fotke z linku *9* .??som moc zvedava,viete:)..inak,vie sa o nom nieco new??a o celej kapele??lebo co ja sledujem tak sa skoro vobec nic okolo nich nedeje *7*
  • lucka.cz

    ...

    kdyby to nešlo tak ti to pošlu přes email...
    • Re: ...

      ahoj.pls co by malo byt na tej fotke??skusala som linky,ale vobec nesli.kde by som ju mohla najst?..dikes *3*
    • kruspinka

      Re: ...

      bohužel to nejde no..tak mi to hoď na ten mail...mam ho tu normal uvedenej *4*
  • lucka.cz

    ...

    für kruspinka:myslíš totu

    http://s306.photobucket.com /albums/nn267/richies_east-german_g irl/richard%20z%20kruspe/?action=vi ew¤t=339.jpg

    jestli je to ona tak nezbývá jenom popřat ať jim to vydrží
    *1* *9* *1*
    • lucka.cz

      Re: ...

      sorry znova

      http://i306.photobucket.co m/albums/nn267/richies_east-german_ girl/richard%20z%20kruspe/339.jpg
  • OMG

    Omg kdyby jste si přečetli tenhle příspěvěk tak se tady nehádate *1* *5*



    Neregistrovaný uživatel Silviette
    Re: ... - 02.04.2008 20:23 Oznámkuj jako ve škole: 1 2 3 4 5 2.92
    čauky, nemějte strach. Richard s nikým dítě nečeká a s Margaux se už rozešli. tyto informace mám z oficiálního fanklubu.
    Odpovědět na příspěvek
    • Re: OMG

      I love Richard ''''Happy Birthday *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • dvojník

    Znám kluka co vypadá jako Richard ted sem s nim hrál na kytaru. Mám fotky můžem porovnat jestli je fakt tak podobnej jak si myslim. Dejte vědět kdo se zapojí do porovnávání.
    • Re: dvojník

      Já se taky přidám *14* *1* *14* *1*
    • kruspinka

      Re: dvojník

      to já se teda taky přidám *1*
    • Re: dvojník

      Ok já se klidně přidám *4*
  • ví to někdo..

    Tak ví to někdo nebo se tady pořát jen dohadujeme jestli někoho má nebo ne?!Jestli někoho má někdo z vás našel potvrzené informace tak tady dejte odkaz na stánku at se každý podívá, jinak nemá cenu se o tom dohadovat...Stejně si mislím že někoho má a divila bych se kdyby ne... *4* *3* ale je to škoda... *9*
    • Re: ví to někdo..

      jj přesmě *3* ..tak že odkaz a konec dohadování *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit