Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richova přítelkyně

    to by mělá být Richova současná baba.....jestli není, tak s ní ale určitě nějákou dobu žil...ale měla by s nim bejt furt...

    http://www.myspace.com/g ogo_nyc
    • Re: Richova přítelkyně

      No...hlavně že jde ten obrázek vidět no *1*
      • Re: Re: Richova přítelkyně

        jo už to de vidět...Margaux?však to byla ta kytaristka z videoklipu My World ne?
        • kruspinka

          Re: Re: Re: Richova přítelkyně

          jo to je ona. normal ale hraje na baskytaru *3*
          ale už tady psali, že se rozešli, tak asi jo. *1* ale stejně sá nebude... mam fotky s nějakou blondskou....poměrně novějšího data co jsem se dívala *9*
  • Richard

    On je uzasny. Z neho nieco zaujimave a to na nom strasne milujem. Jeho fotkami mam snad obsadenu polovicu hardisku. :))Najviac na nom milujem tie jeho oci. Su take zaujimave. *4*
  • Richard

    Přesne tak!! *15*
  • Svtba

    Pokud vím tak je ženatej a má dceru, takže u něj nikdo nemá šanci! *1*
    • Re: Svtba

      Pokud vím tak se s Caron rozvedl kolem roku 2004 jestli si to někdy četla no *15* ..no má Khiru no *1* ...hele neřešme to *15* ...radši *1*
      • Re: Re: Svtba

        má i syna *5* :D
        • kruspinka

          Re: Re: Re: Svtba

          nazdar...dlouho jsme se nikde nepotkali že *1* *1* *1*
          jj synka má...s velice zajímavým jménem *1*
        • Re: Re: Re: Svtba

          ???ttj
  • ??

    *1* *1* *1*
  • Richard

    Vy se tady bavite o uplne blbosti to je asi jasne že někoho ma(vlastně ne on jenom sedi zasněny jen do vas a doufa ze vas někdy potka,že?!!!?) *10*
  • ???

    Kde všichni berete to že má přítelkýni? *1* když si uživá s jinou ve videoklipi automatický hned neznamená že s ní chodí *1* ..tak mi napište webové stránky kde je to napsané *1* ..jedna holka napíše že má přítelkýni a už to je pravda? *7* *1* ...nevím kde se na to hrabete *1*
  • ...

    ahojky, hele on s ní fakt čeká dítě? a on má teda doopravdy přítelkyni? prosim vás jestli máte někdo nějaký info o Richardovi, tak mi to napište na mail díkes moc..miluju ho je nejlepší a celý Rammstein taky!!! *14*
    • Re: ...

      čauky, nemějte strach. Richard s nikým dítě nečeká a s Margaux se už rozešli. tyto informace mám z oficiálního fanklubu.
      • Re: Re: ...

        Týý jo fakt?uf *5* *1*
        • kruspinka

          Re: Re: Re: ...

          taky se dost divim.....tohle že by tam psali? *1*
  • přítelkýně

    kde ste na to přišli že má přítelkýni? *7* *1* ..kde se to píše ráda bych si to přečetla...
  • richard

    čus sem nováček *1*naposílám fotečky oki??Mám fotku kde má v puse cígo a na ní vypadá fakt sexy *3* tak má nějakou babu?? *7* mě to fakt zajímá!!Teď sem se o něho dlouho nezajímala a nemám přehled *1* *1*
    • Re: richard

      a poši mi nějakou tu fotku s tim cigárem na muj mail MySaCeK.171@seznam.cz
    • Re: richard

      jo má přítelkyni byla sem šokovaná když sem se to dozvěděla hrála v richardovo klipu New York City a je to Margaux Bossieux a hraje v nějaký skupině Dirty Mary na bass kytaru..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit