Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    ahojky, hele on s ní fakt čeká dítě? a on má teda doopravdy přítelkyni? prosim vás jestli máte někdo nějaký info o Richardovi, tak mi to napište na mail díkes moc..miluju ho je nejlepší a celý Rammstein taky!!! *14*
  • přítelkýně

    kde ste na to přišli že má přítelkýni? *7* *1* ..kde se to píše ráda bych si to přečetla...
  • Re: Re: Re: Richard

    jooo,a odkud to víš?Odkud by si vzala fotku...ale kdyby si nahodou nějakou takovou našla tak mi ji plosim plosim posli na E-mail. *3* *4* *7*
  • Re: Re: Richard

    jo má přítelkyni ale dítě s ní nemá.... *13*
  • Re: richard

    jo má přítelkyni byla sem šokovaná když sem se to dozvěděla hrála v richardovo klipu New York City a je to Margaux Bossieux a hraje v nějaký skupině Dirty Mary na bass kytaru..
  • Re: Richard

    Máte někdo tu fotku jak je prý s tou "novou"?To dítě štěstiny je kluk nebo holka? Tak se pochlup... *3* *15*
  • richard

    čus sem nováček *1*naposílám fotečky oki??Mám fotku kde má v puse cígo a na ní vypadá fakt sexy *3* tak má nějakou babu?? *7* mě to fakt zajímá!!Teď sem se o něho dlouho nezajímala a nemám přehled *1* *1*
  • Re: Richard

    MIlí ale ona se od něj odstěhovala páč mu strašilo v bytě :D takže smula noo takže ej zase volnej :D *14* takovej pufíček
  • Můj

    Je nejkrásnější ze všech na světě!!!Nějakej Pitt je proti němu dement!!!Richard je NEJ!!!!! *14*
  • Re: album

    to ja cetla nejdriv taky ze se jmenuje emigrate ale pak ho zmenili a jmenuje se in my tears..
  • Re: Richard

    Ale howno žádná taková fotka neexistuje jenom jak je Richard s Khirou nebo na svatbě s Caron..prostě nemá a hotovo..
  • Re: Richard

    a jak to víš že má přítelkyni?? mas nekde jeji fotku??i s tim dítětem?? posles? chtela bych totiz videt jak teda vypada a kde si to zjistil??
  • Re: Richard

    co kecáš vole? *16* nikoho nemá...zatím...
  • Richard

    Zdarec lidi pro holky co milují Richarda tak asi máte smůlu..protože teď má přítelkýni a sní dítě..
  • album

    Ahoj lidičky, už jste někdo slyšeli něco od Ríši-Emigrate? Já jo, hned několik a je to fakt pecka *3* *14*
  • Re: Re: album

    jj dik *4* *3*
  • kniha

    Ahoj, nemáte někdo náhodou nějakou knihu o Ramících? Nikde ji nemůžu sehnat *9* Dejte pls vědět, pokud ji někdo máte, díky *1*
  • Re: album

    Ahoj, zatím jsem všude četla, že se jmenuje Emigrate, tak myslím, že to bude ten správný název *1*
  • album

    ahojte,jak se jmenuje to album?Někde se píše že Emigrate a někde že In my Tears.tak jak,ví to někdo???
    *9*
  • nový člen

    Ahoj lidičky, jsem poměrně nová ve fanklubu, ale snažím se přidávat nějaké fotečky Ríši *14* , tak snad se budou líbit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit