Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: caron

    Ahojky, také už jsem viděla pár fotek té jeho bývalé a musím uznat, že teda žádná sláva *9* Myslím, že má na lepší *15*
  • Re: s cigarem vypada sexy

    Mě to taky nevadí že kouří *3*
  • Re: Re: CD Emigrate

    no tak uz vyšlo.mam mp3,ale ma nekdo originálku?
    *4*
  • Re: CD Emigrate

    na jejich vebu píšou,že by mělo vyjít 21.10.07,tak snad to tak bude. *4*
  • Re: s cigarem vypada sexy

    richard a bez cigarety ?? to by nešlo vůbec k sobě!!!!! sluší mu to s ní.... *14* *14* *1*
  • s cigarem vypada sexy

    s cigarem mu to fakt slusi.vic nez obvykle.vadi nekomu,ze kouri?me teda ne,i kdyz ja nekorim
  • Re: nová přítelkyně

    podle me nema,protoze to by nam dal urcite vedet *1*
  • Re: Re: caron

    nene tyhle fotky jak mi tu říkáš sem neviděla...viděla sem jenom tu jak je s richardem na tej svatbě tam je docela hezká ale tedka tu čučim na fotku kde je přímo před tebou a čumí jak nevim cooo..voči vykulený....chichi *15* *15* hele poslala bys mi ty fotky kde je ještě ta caron??na mail? MySaCeK.171@seznam.cz pls pls a kdyžtak jestli je ještě někde vyfocená s richardem nebo tak mi kdyžtak taky pošli pls pls juuu? papa
  • Re: caron

    myslis tu jak je s nejakym chlapkem na tom vecirku nebo co to je nebo ta kde je s tim cigarem a kabatu ? *15* ona ale jinac neni a tak skareda... *4* *3*
  • caron

    ty jooo...tedka sem našla pěkně hnusnou fotku tý jeho bejvalý caron bernstein..a kdybych jí takhle jak vypadá na tej fotce viděla někdě na ulici tak bych se jí lekla!!!!! *15* *15*
  • Re: Re: Emigrate

    no tak dik o Caron nemam zajem,navic se rozvedli a ta by mi nic neposkytla... *13* mas ten dojem ze neekzistuje zadnej kontakt na Richarda? *5*
  • Bundeswehr

    to nebilo na tebe ale naty ostatní česky kurvy z e55.na tebe to nebilo!!!
  • Re: Bundeswehr

    nikdo ho nenutí aby měl ňákou českou kurvu...jenom sem se ptala jestli někdo neví jestli má přítelkyni a jak vypadá..chci totiž vědět jakej má vkus... *3* *3* *5* *5* *5* *5*
  • Bundeswehr

    jste všichni blázni myslíte že by chtěl českou kurvu jinak je nej z rammsteinu
  • Re: Re: nová přítelkyně

    fakt??? *1* ále teda dík za zlepšení nálady... *15* tak to je vážně že snim chodí ale ve snu že?? *3* jo a navíc nemá přítelkyni *5* takže čauky *14*
  • hovno přítelkýně

    Richard nemá přitelkýni *3* *13* buď v klidu *1*
  • Re: nová přítelkyně

    Já si myslím že nemá Richard přítelkýni *3* buď v klidu
  • Re: Emigrate

    Já vim kontakt akorát na Bernstein.Caron je to : Bernstein.Caron@seznam.cz skus jí napsat a uvidíš jak rychle tě pošle do prdele!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1*
  • Re: nová přítelkyně

    Ahoj ty pindo.Má a jakou...ale neřeknu to je takový tajemství...jo a co se vůbec hlásíš jako fanoušek Schneidera??O toho se nezajímej vůbec, protože já jsem jeho přítelkyně...dokonce mi hrál na narozeninách k 18 s celou kapelou a Richard chodí s mojí sestřenkou, ale to si neh jako tajemství ju??Ahoj zatím papapa *3* *3* *14* *14*
  • nová přítelkyně

    hojky lidišky nevíte někdo jestli má richard novou přítelkyni?? a jak vypadá??! *7* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit