Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj

    Je nejkrásnější ze všech na světě!!!Nějakej Pitt je proti němu dement!!!Richard je NEJ!!!!! *14*
  • Richard

    Zdarec lidi pro holky co milují Richarda tak asi máte smůlu..protože teď má přítelkýni a sní dítě..
    • Re: Richard

      přítelkyni má, ale to dítě je Nell... takže Till je děědeček.....a ta ženská, co je s Richem na tý fotce s tim děckem je Khira! *3*
    • Re: Richard

      Bože vy ste ale pipiny, Richard určitě s nikym nechodí jen proto, že tajně sní zrovna o vás. Určitě má ňákou pěkně rostlou, kaňour jeden. *5*
      • Re: Re: Richard

        někteří říkaj že někoho má a jiní zase že ne.Kdo se pak má vtom vyznat?Bohuže,Richard má své soukromí a nenechá si do něho lézt.On opravdu bude informovat fanoušky o tom jesli někoho má nebo ne,případně se s někým rozešel......o tom teda velice pochybuju.Ale bylo by to fajn......no nee? *7* *5* A jesli máte někdo potvrzené informace tak je tu plosim,plosim napiste.
      • Re: Re: Richard

        Jak ty to můžeš zrovna vědět *1* si jeho tiskový mluvčí? *1*
    • Re: Richard

      Máte někdo tu fotku jak je prý s tou "novou"?To dítě štěstiny je kluk nebo holka? Tak se pochlup... *3* *15*
      • Re: Re: Richard

        jo má přítelkyni ale dítě s ní nemá.... *13*
        • Re: Re: Re: Richard

          jooo,a odkud to víš?Odkud by si vzala fotku...ale kdyby si nahodou nějakou takovou našla tak mi ji plosim plosim posli na E-mail. *3* *4* *7*
    • Re: Richard

      MIlí ale ona se od něj odstěhovala páč mu strašilo v bytě :D takže smula noo takže ej zase volnej :D *14* takovej pufíček
      • Re: Re: Richard

        Strašilo mu v bytě, ale já bych vsadila na to, že největší strašidlo byl Richard sám :) takej bubáček *1*
    • Re: Richard

      Ale howno žádná taková fotka neexistuje jenom jak je Richard s Khirou nebo na svatbě s Caron..prostě nemá a hotovo..
      • kruspinka

        Re: Re: Richard

        taková fotka existuje.....jenomže to není jeho přítelkyně a syn, nýbrž Ríša,Khira a Tilldův vnouček...takže žádný strachy....další dítě nemá--jenom dceru a syna... *3*
    • Re: Richard

      a jak to víš že má přítelkyni?? mas nekde jeji fotku??i s tim dítětem?? posles? chtela bych totiz videt jak teda vypada a kde si to zjistil??
    • Re: Richard

      co kecáš vole? *16* nikoho nemá...zatím...
  • album

    Ahoj lidičky, už jste někdo slyšeli něco od Ríši-Emigrate? Já jo, hned několik a je to fakt pecka *3* *14*
  • kniha

    Ahoj, nemáte někdo náhodou nějakou knihu o Ramících? Nikde ji nemůžu sehnat *9* Dejte pls vědět, pokud ji někdo máte, díky *1*
  • album

    ahojte,jak se jmenuje to album?Někde se píše že Emigrate a někde že In my Tears.tak jak,ví to někdo???
    *9*
    • Re: album

      to ja cetla nejdriv taky ze se jmenuje emigrate ale pak ho zmenili a jmenuje se in my tears..
    • Re: album

      Ahoj, zatím jsem všude četla, že se jmenuje Emigrate, tak myslím, že to bude ten správný název *1*
      • Re: Re: album

        jj dik *4* *3*
  • nový člen

    Ahoj lidičky, jsem poměrně nová ve fanklubu, ale snažím se přidávat nějaké fotečky Ríši *14* , tak snad se budou líbit *1*
  • s cigarem vypada sexy

    s cigarem mu to fakt slusi.vic nez obvykle.vadi nekomu,ze kouri?me teda ne,i kdyz ja nekorim
    • Re: s cigarem vypada sexy

      Mě to taky nevadí že kouří *3*
    • Re: s cigarem vypada sexy

      richard a bez cigarety ?? to by nešlo vůbec k sobě!!!!! sluší mu to s ní.... *14* *14* *1*
  • caron

    ty jooo...tedka sem našla pěkně hnusnou fotku tý jeho bejvalý caron bernstein..a kdybych jí takhle jak vypadá na tej fotce viděla někdě na ulici tak bych se jí lekla!!!!! *15* *15*
    • Re: caron

      Ahojky, také už jsem viděla pár fotek té jeho bývalé a musím uznat, že teda žádná sláva *9* Myslím, že má na lepší *15*
    • Re: caron

      myslis tu jak je s nejakym chlapkem na tom vecirku nebo co to je nebo ta kde je s tim cigarem a kabatu ? *15* ona ale jinac neni a tak skareda... *4* *3*
      • Re: Re: caron

        nene tyhle fotky jak mi tu říkáš sem neviděla...viděla sem jenom tu jak je s richardem na tej svatbě tam je docela hezká ale tedka tu čučim na fotku kde je přímo před tebou a čumí jak nevim cooo..voči vykulený....chichi *15* *15* hele poslala bys mi ty fotky kde je ještě ta caron??na mail? MySaCeK.171@seznam.cz pls pls a kdyžtak jestli je ještě někde vyfocená s richardem nebo tak mi kdyžtak taky pošli pls pls juuu? papa
  • Bundeswehr

    to nebilo na tebe ale naty ostatní česky kurvy z e55.na tebe to nebilo!!!
  • Bundeswehr

    jste všichni blázni myslíte že by chtěl českou kurvu jinak je nej z rammsteinu
    • Re: Bundeswehr

      nikdo ho nenutí aby měl ňákou českou kurvu...jenom sem se ptala jestli někdo neví jestli má přítelkyni a jak vypadá..chci totiž vědět jakej má vkus... *3* *3* *5* *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit