Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ríšánek

    Já nevím.....jak chcete
  • Ríšánek

    Ríša má přítelkýni??On se už rozešel s Caron ne??Mě se zdá že je svobodný *3*
    • Re: Ríšánek

      jo s Caron se rozvedl už v roce 03-04 , ale kdyby ste někdo věděli jestli má novou přítelkyni tak určo pište ;P
  • Reesh

    Hey, prostě Richard mě zaujmul na první pohled...no řekněte..můj přítel ví proč na něj žárlit když se každý den rozplývám nad jeho fotkami a užívám si koncerty...je to nej mužskej na světě. P.S.: závidím jeho přítelkyni *14*
  • Richard

    lidi to je hezky co tu pišete,ale kde se dostat k Richardovému emailu?pls piste. *8* *4*
  • jason

    rammstein a hlavne on je super ja vim ze to sem nepatri ale zajimalo by mne jestli bodou fotky k patku 13 na tehle strance *3* ps je to nej skupina na svete
  • Ríša Kruspík

    Nelel super fotky...je to fakt pravda Richard je z nich nejhezčí!! *14* *14* *1* 100%
    • Re: Ríša Kruspík

      jj danke / za ty fotky/ *3*
  • richard

    Ozaj a kto bol pred 2 rokmy na koncerte RAMMS+EIN V Bratislave??????????????Kamosi vravia ze richard tam pred koncom vystupoval hore bez.....to musel byt pohlad *5* *14*
    • Re: richard

      sem tam sice nebyla , ale tohle richard dela bezne *1*
  • Richard

    Richard na v sebe nieco zvlaste.To sa proste neda opisat, sice som ho este nokdy nestretla nazivo ale us na jeho pohlade vydno ze ma vasnivu dusu,a to nema kazdy muz ukrite vo svojom vnutry. *4*
    • Re: Richard

      krásně napsané
  • Richard

    Richard je uplně nejlepší a nejkrásnější chlap na světě,Miluju ho *14* *14* a je mi jedno kolik mu je *1*
  • bum či čí bum

    ja si to nemislel ja uz sem to davno vedel ze ma tmavohnede vlasy , moc by me zajimalo kde bydli richard ted v nemecku nebo americe *5*
    • Re: bum či čí bum

      ževraj to strieda, ale že taraz vedšinou v nemecku, ale aj tak stale cestuje do new yorku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit