Přejít na výpis diskuzí

Richard Roxburgh

OSOBNOST 15.1.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dracula

    oh .... je pstě božííí *4* milujuho *14* je to můj drácula *4* *3* *14* *14*
  • Jako Dracula ve Van Helsingovi byl supeeeer

    ve Van Helsingovi ho žeru už hrozně dlouho...a dlouho budu páč mějen tak něco nepřejde...hrozně bych si přála zahrát si Annu na tom plese...ale já bych se nechala kousnout a zůstala bych s ním....:o)
  • jOO

    to máš pravdu... z toho plesu je to nej..:-))
  • Richard

    Božííííííííííííí..Van Helsing mluví za vše *14* *14* prostě jako Drákula si získal hodně fanynek *14* ta scéna z plesu je jedna z nejlepších a třeba i to jak mluví *3* pamatujete si jak říká Helsingovi Gabrieli? tak to nemá chybu *4*
    • Re: Richard

      Naprosto souhlasím, nemám co dodat! *14* *14* *14*
  • Richard

    Lidii ve Van Helsingu byl tak pěknej co? *14* *14*
  • .

    uprimne ja ho zeru.......ve van helsingovi byl uzasnej a nej scena byla jak sedel na bobku kdyz umrely ty jejich deti!!tam byl k sezrani
    • Re: .

      *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • .

    Mno viděla jsem ho jenom ve Van Helsingovi a tam mě teda úplně dostal....podle mě to byl nejlepší herecký výkon v tom filmu, nejlepší postava....prostě Drákulu dal na jedničku *4*
  • PROSTE SKVELY

    Je skvely. Je to nejkrasnejsi Dracula ve VAn helsingovi je uplne krasny..... *14*
  • richard

    Už si vážně připadám divná, ale pořád se mi líbí tyhle typy. Což je škoda, protože těch zajímavých chlapů je na světě mnohem míň než prostě jenom hezkých chlapů. Teď jsem se s jednim hezounem rozešla, byl perfektní, ale zkrátka to není můj osud :)) Moje máma říká, že se vždycky bojí, kho jí zase přitáhnu domů, prej jestli by mohl být alespoň o deset let mladší než ona :))
  • WAW

    Musím s vámi souhlasit. Připadala jsem si divná,že mě facinuje Dracula... ale když v tom nejsem sama. Richard je sice v Moulin rouge krapet slizkej, ale vždycky když se dívám na Van Helsinga, tak ve mě trne a chci být upírkou *1* *14* *14*
    • Re: WAW

      ...jo, taky bych byla nejraději upírkou... *4* je tam opravdu dokonalý, tahle role mu fakt sedla... *14* má prostě užasné charisma... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit