Přejít na výpis diskuzí

Richard Roxburgh

OSOBNOST 15.1.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten film vypadá moc hezky, ale nevím kde ho mám stáhnout! *14* Nemáte nějaký tip?
  • Tak to mě taky *14*
  • Je vás tu víc co nemáte rádi tu jeho ženu, protože žárlíte?! *14* *15*
  • Mě se začal líbit od té doby co jsem viděla film Van Helsing. Bude to asi 1 *1*
  • A little late but still. Happy Birthday *14* *4* *2* *3* *1*
  • Souhlasíme s tebou jak hraje Drakulu je k nakousnutí asi bych mu řekla dělej si semnou co chceš *14* *1* *1* *1* *1*
  • Zbožňuju ho!!! Připadala jsem si nenormální,než jsem přišla na to že v tom nejsem sama..... *1*
    Je to ten nejhezčí chlab na světě!!!! Příští rok jedo do Londýna..tak ho hodlám vidět *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    On je charismatický a mě na pohled hrozně sympatický a příjemný...No prostě Ríša!!!!! *1* *14* *14* *14* *3*
  • vsechno nejlepsi trochu vic opozdene *15*
  • tyret
    Mně se líbí v Začalo to v kuchyni. Má šmrnc. *3*
  • jackieq

    To je on, mého srdce šampion

    Jé hej já z něho prostě nemůžu, jako Drákula k sežerání (jasná, že bych mu podstrčila mojí tepnu na krku*15*), ale jako taťka v Sanctum, je taky boží - to jsem ouplně jednu scénu vořvala!!!! Ten kdo viděl ví!
    Zkrátka když ho vidim, tak ani nevim jak se jmenuju.... to chodim furt zamyšlená... *14* *14* *14* ..... *1*
  • calleris

    wow o_O

    jako dracula je totálně sladkej *8*
    nejlepší je jak na začátku vystoupí z toho ohně a ledabyle si odrhne ten pramínek vlasů z obličeje, u týhle scény sem se málem rozpustila *14* *14* *4* *8*
  • kuddel

    hmmm

    VE VAN HELSING JE STRASNE SEXY. REN NEJVIC SEXY DRACULA, JAKY KDY BYL. ALE V MOULIN ROUGE JE TAKY TOTALNE K SEZRANI. HLAVNE, KDYZ ZPIVA LIKE A VIRGIN *1*
  • kusan:-)

    po sto letech sem si pustila van Helsinga a připoměla si toho sexy Drákulu, od kterýho by se nechala kousnout snad každá *14* když sem si pak našla jeho real foto na netu, nestačila jsem zírat, úplně nekdo jiný,a le je fakt, že šíleý charisma, šílený sex-apeal, prostě nádhernej zralej chlap...och *5* *5* *5* *5*
  • Dracula

    Podle mě je fakt nejhezčí drákula, kterýho jsem ve filmu viděla. Od něj by se člověk nechal snad i pokousat. *14*
  • Dracula

    oh .... je pstě božííí *4* milujuho *14* je to můj drácula *4* *3* *14* *14*
  • Jako Dracula ve Van Helsingovi byl supeeeer

    ve Van Helsingovi ho žeru už hrozně dlouho...a dlouho budu páč mějen tak něco nepřejde...hrozně bych si přála zahrát si Annu na tom plese...ale já bych se nechala kousnout a zůstala bych s ním....:o)
  • Re: .

    *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Richard

    Naprosto souhlasím, nemám co dodat! *14* *14* *14*
  • jOO

    to máš pravdu... z toho plesu je to nej..:-))
  • Richard

    Božííííííííííííí..Van Helsing mluví za vše *14* *14* prostě jako Drákula si získal hodně fanynek *14* ta scéna z plesu je jedna z nejlepších a třeba i to jak mluví *3* pamatujete si jak říká Helsingovi Gabrieli? tak to nemá chybu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit