Přejít na výpis diskuzí

Richard Roxburgh

OSOBNOST 15.1.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richard

    Lidii ve Van Helsingu byl tak pěknej co? *14* *14*
  • .

    uprimne ja ho zeru.......ve van helsingovi byl uzasnej a nej scena byla jak sedel na bobku kdyz umrely ty jejich deti!!tam byl k sezrani
  • .

    Mno viděla jsem ho jenom ve Van Helsingovi a tam mě teda úplně dostal....podle mě to byl nejlepší herecký výkon v tom filmu, nejlepší postava....prostě Drákulu dal na jedničku *4*
  • PROSTE SKVELY

    Je skvely. Je to nejkrasnejsi Dracula ve VAn helsingovi je uplne krasny..... *14*
  • Re: WAW

    ...jo, taky bych byla nejraději upírkou... *4* je tam opravdu dokonalý, tahle role mu fakt sedla... *14* má prostě užasné charisma... *14*
  • richard

    Už si vážně připadám divná, ale pořád se mi líbí tyhle typy. Což je škoda, protože těch zajímavých chlapů je na světě mnohem míň než prostě jenom hezkých chlapů. Teď jsem se s jednim hezounem rozešla, byl perfektní, ale zkrátka to není můj osud :)) Moje máma říká, že se vždycky bojí, kho jí zase přitáhnu domů, prej jestli by mohl být alespoň o deset let mladší než ona :))
  • WAW

    Musím s vámi souhlasit. Připadala jsem si divná,že mě facinuje Dracula... ale když v tom nejsem sama. Richard je sice v Moulin rouge krapet slizkej, ale vždycky když se dívám na Van Helsinga, tak ve mě trne a chci být upírkou *1* *14* *14*
  • sexy chlap!

    jo jo máš pravdu, není to typickej hezoun, film Van Helsing jsem viděla nejmíň 10 krát a až v té scéně kde tančí na plese mě trklo jak je strašně sexy a má charisma a sexapeel, je prostě boží, klidně bych se od něho nechala i kousnout *15* *14*
  • Twisted

    Já nemívám ve zvyku dělat z herců a slavných polobohy, ale tentokrát musim udělat výjimku. Když hraje, je na něm něco sexy a zvrhlýho a to se mi líbí, žeru ho. Neni to klasickej hezoun, ale sex-appeal má jako nikdo. Brade, Georgei, Tome - učte se :))
    Jo, a taky je to výbornej herec, to jen tak na okraj :))
  • České fandovské stránky

    Spoustu screenshotů z Richardových filmů, wallpapery, novinky, neoficiální fanklub a mnoho dalšího, najdete na http://roxburgh.euweb.cz *3*
  • super

    Richard je nejsladčí ve filmu Van Helsing!!!jééé *14* *14*
  • Re: hhhhh

    normalni lidi a ne jako ty!! *5* *3*
  • hhhhh

    kdo by sem psal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit