Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST31.12.2006 0:59
933 příspěvků

Rihanna, narozena jako Robyn Rihanna Fenty je barbadoská zpěvačka, která je ve své tvorbě ovlivněna styly R&B, reggae, dancehall a dance. Nahrává u hudební společnosti Def Jam Recordings.Je držitelkou pěti cen Grammy. Celkem nahrála jedenáct "number-one" hitů (v americké hitparádě Billboard Hot 100), ve svých 23 letech tak byla nejmladší umělkyní, která toho dosáhla. Do roku 2012 celosvětově prodala na 25 milionů kusů alb, a také 60 milionů digitálních kopií singlů, což z ní činí nejúspěšnější umělkyni v digitálním prodeji.DětstvíNarodila se ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RIhanna je fakt hrozně dobrá ve zpívání a nejvíce od ní mám ráda písničku
  • Si super protože spivas jako nejhesci
  • Rihanna měla velice dlouho super písničky,ale tím albem Anti to pos....A prostě už to s tou hudbou ted poslední roky je na nic *9* A když srovnám její vzhled z roku 2005 nebo 2006 a ted ,tak to je velký rozdíl a úplně dementní hřích se tak spotvořit těmi tetováními i divnými účesy a prostě je to škoda,že z čokoládové krásky se stala cikánka z cirkusu-podle vzhledu někdy. Nechápu ,jak si někdo může nevážit krásy a dobrovolně se potvořit. Ale i přes to vše mám stále Rihannu ráda.
    • lmaooo...vy jste konec vazena/vazeny
  • Je nejkrásnější a nejlepší zpěvačka a od mí se mi její pisníčka Umberella
  • Má krásné zelené oči
  • Luky1987
    Rihanna je good zpevačka
  • Je ale latiomeričanka má krásné oči
    • Neni kamo
  • Všechno nejlepší
  • Luky1987
    Rihanna je jinak pořád sexica, ale ty její písničky už děs
  • Podlemě je skvěla a ma hezky pisně nejvic se mi lílbí pisen Diamonds a Man Down *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit