Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johnnyirwing

    Rihanna

    Rihanna je jedna z mála osobností,které nemají za sebou žádnou plastickou operaci... Ani nemusí nosit žádné paruky jak Lady Gaga.. Rihanna je prostě přirozená,in a nejlepší...
    VIVAT RIHANNA ! *14*
    • Re: Rihanna

      jo přesně tak Riri aspoň nemá paruky a nedělá stupidní pohyby jako gaga ....Rihanna je nej!!! *14* *14* *15* *15*
    • Re: Rihanna

      jakoze riri je tky moje nejoblibenejsi zpevacka, je uzasna a vsecko, ale plastiku ma...ma plastiku nosu, v klipu rockstar 101 ma paruk dost....me to osobne nevadi, porad ji zboznuju , ale tohle trosku malej dodatek
    • zuzanka666

      Re: Rihanna

      Lady GaGa je chamelaon a potřebuje se stále mněnít.A nosit každý den jinou paruku je lepší než mít každý den jiný účes ze svých vlasů a zničit si je.Ale také si myslím že je Riri úžasná *14* Ale tyhle dvě zpěvačky nejde srovnávat.
    • Re: Rihanna

      presne tak....mas uplnou pravdu je to uplne best zpevacka ktera si prosla dost hustym obdobim v takovym vekuja ji proste zeru !!! *14* *14* *1* *1*
  • .

    Rihanna nebo Říhaná *1* *1* *4* *15* *3* *5*
  • good

    rihanna je good newim proč o ní píšete někteří takový blbosti jako nechcu vám do toho rejpat ale když se vám rihanna nelíbí tak sem nelezte!!!!! *1* *1*
  • Rihanna

    Rihanna je fakt super zpěvačka.Její písničky se mi moc líbí.A hlavně umbrella.Nevím co napsat.Jedině nový učes je fajn,ale ten sterší jí víc slušel!!! *4* *15* *4*
    • Re: Rihanna

      prejmenuj se na nanynku protoze zrejme si tak hloupa zes ani ve skole nedavala pozor a nevis co je to byt umelcem jake ma dnes hodnoty a co lovo celebrita znamena,lide jako rihanna nevi o cem zpivaji delaji to spatne a zahanbuji lidi kteri drou pro dobrou praci treba cely zivot a ti lepsi a chytrejsi jsou vzdy kvuli takovym pozadu,kdybys umirala na ceste urcite by te svymi tanecky nezachranila jen by na tebe plivla a podala ti destnik ktery mas tak rada,smysl pisnicky ti asi unika mlada káčo
    • Re: Rihanna

      Takze nanynka, ty by si ma najradsej zabila.... *16*
      Tak to neurobis pretoze Rihanna je sprosta PIIIIP a asi si taka aj ty lebo pocuvas Rihannu! *5*
      NENAVIDIM JU
      Je sprosta tancuje ako K..............
      A vyzera ako PROSTITUTKA
      hodila by sa akurat tak do baru!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Rihanna

        Di prdele Ririnka je SSSSSSSSSSůůůůůůůůůůppppp ppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr! !!!!!!!!
  • Je skvělá!!!!

    Je to nádherná sexy holčina, která umí nádherně zpívat *14* *14* *14* *14*
  • Rihannka

    Rihannka je nej nej nej kráska.já ji miluju .je fakt super a ty její písničky taky *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Rihannka

      jo jo jojo joooooooooo jako uplně best napsáno *15*
  • vrtinek

    Rihanna

    Upe moc moc suprová zpěvačka mám jí strašně moc rád... má strašně hezkej hlas... kdyby měla někdy koncert tak mi prosim napište :-) ... a je SEXY :-).. Souhlasíte se mnou všichni :-) ?! *14* *15*
    • Re: Rihanna

      jo souhlasím s tebou je fakt sexy ... *14* *14* *14* *14*
    • diela

      Re: Rihanna

      *1* *1* ty malý bejku,jestli sis nevšiml,tak Rihanna měla ten to rok koncert v ČR <respek.v březnu>,tak si nemysli,že hned tak dojede.na to si budeme muset ještě počkat *3*
      • vrtinek

        Re: Re: Rihanna

        já vim že měla v ČR koncert ale prošvich sem ho ale ....... jestli sem ještě přijede tak asi bude předvádět desku Hotness ne ? *1* *1* *1* *14* *14*
        • dombinka

          Rihanna - Hotness

          Kdyby jsi se trochu zajímal o Rihannu tak bys věděl, že album Hotness bylo určeno pouze pro internet a nikdy nebylo vydáno do prodeje. Takže koncert s písničkami z alba Hotness nečekej.
          *7* *9* *9*
          • vrtinek

            Re: Rihanna - Hotness

            áha ........ mno myslim že zájmám je slabý slovo :D:D:DD:D: .......
  • Ashlee

    Má supr písně ale ta nová Unfaithful je skvělá pomalá a sama říká že můžou být nevěrní i ženy nemá snad pravdu? *15*
  • cz

    dobry nejlepsi *14* *14*
  • RIHANNA

    Je úžasná mám ji moc moc moc moc moc moc ráda umí překrásně zpívat je to pěkná holka! Přeji jí jento nej! *4* *15* *15* *14* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit