Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rihanna vydává DVD z turné a nové CD Reloaded

    Ahojky, všichni kdo jste propásli koncert a nebo jste tam byli a chcete si připomenout tu atmosféru je tu skvělá zpráva!!!
    Rihanna vydává DVD z koncertu!!! Na ukázky se můžete podívat zde: http://www.rihanna-web.estranky.cz/
  • Shut up and drive

    Určitě ste tento klip viděli,kde se natáčel? Ptž to auto ,kterým Riri přijede,to její Ferrari,má Českou značku *14*
  • rihanna

    Rihanna je hodně čupr holka, má výborný písničky...Jen tak dál! *4*
    • Re: rihanna

      jj *14*
  • vim že je to blbost, jen mě to tak prolítlo hlavou.... *9*
  • Rihanna and her new sing Rehab

    Rihi má super pisně ale ten nový co tam je i Justin Timberlake je na vysoké úrovni kvality,a tím chci říct že se Rihanna víc a víc zlepšuje.Líbí se vám taky??Mě tedy jo. *3* *14* *3* *3*
  • Shut up and drive

    Teresko, to auto jsem samozdřejme videla,toho si nejde nevsimnout. Je to skoda- R v tuningu(oranz) a je to jednoho kluka z česka. Byla o nem reportáz i v Tuning magazin. je to pocta videt česke auto, navic tak pekné, v zahraničním klipu. papa *1*
  • koncík

    Tak co lidi,kdo z vás pojede na koncert do Bratislavy? *3*
    • Re: koncík

      nikto normalny! *13*
      • Re: Re: koncík

        nechtoho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Re: koncík

      já bych chtěla ale asi to nevyjde bohužel :-(
  • Rihanna a ČR

    Ahoj, tak ona asi Rihanna už v ČR byla. Viz začátek klipu ..tramvaj... a 18tá vteřina alias oplatky Kolonáda a Hašlerky. Čuste http://www.youtube.com/watch?v=xsRWpK4pf90 *1*
    • Re: Rihanna a ČR

      Jo to je fakt koukni se na oficiální stránky ten klip se točil v česku a Shut up and drive Taky!! chcete to fakt vedět?
      ultimate-rihanna.com !
    • Re: Rihanna a ČR

      Nejde mi to *9*
  • ?rihanna?

    Nooooooooo...mne sa ako aj celkom lubila ale teraz...Zacala som pocuvat Ciaru lebo ma lepsie pesnicky,je krajsia a UZNAJTE...Naozaj vie Cia lepsie tancovat...teda aj ja suhlasim s tym ze rihanna nevie tancovat...a nelubi sa mi Rihannin mecavy hlas.... *9*
  • ...terezka...

    Rihanna

    me se od ni libej vsechny pisnicky...ale mela by od chrise odejit kdyz ji tak zmlatil...blbec...!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit