Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rihannka

    rihannka sa narodila 20.2.1988 a nie 18.2. ma este aj psa vola sa DJ ... a to bude asi vsetko... *4*
  • rihanna

    je to masec RnB zpevacka jeji albicko je husty a hlavne We Ride a S.O.S *5* *5* *5*
  • koncík

    Naprosto DOKONALÉÉÉÉÉÉÉ *14* A dotkla sem se jí *14* upe nejvíc maras,cítila sem jí přímo na sobě,nemělo to chybu,málem sem sebou sekla.byla dokonalá!!!!!!!!
    • Re: koncík

      hej jak to? jak si se jí dotkla? vždyť byla daleko? wooooooooow povídej bože
      • Re: Re: koncík

        Všechno to bylo strašně rychlé ale i předtím,mám strejdu co tam dělal šéfa ochranky a dostal ěm dozadu kde sem jí mohla vidět *14* stála přímo naproti mě a krásně se smála *14*
        • Re: Re: Re: koncík

          Někdo holt má Kotvalda s Hložkem a jinej říhanou *1*
        • Re: Re: Re: koncík

          ježiši tak to je úžasný *9*
  • Super

    náhodou rihanna je upa supa zpevacka umi zpivat a vipada skvele je 10000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000 lepsi nez ta nána Hilary Duff *13* nebo Avril *13* takovi dve talmi......
    • Re: Super

      no to je avri laving ej pica
  • minnie.nikki

    Změna Rihanny

    Od roku 2005, kdy zpěvačka Rihanna vydala své první album Music Of The Sun uplynulo 5 let.Každý rok vydala jedno album.Kromě Music Of The Sun vydala A girl like me, Good girl gone bad, Rated R a 16.listopadu vydá další album které ponese název Loud. Z hodňoučké slečny v roce 2006 stala sexy domina. V roce 2008,2009 nabrala dost extravagance a ztratila mnoho fanoušků. Ale dost jich nabrala. Nevím, proč ji každý odsuzuje. Lady GaGa si také vzala šaty ze syrového masa a posloucháte ji dál, tak tu Rihannu nechte být. Je velmi talentovaná, krásná nejen zpěvačka, ale také herečka, návrhářka a tanečnice. Každý má svůj názor, nechci vám ho brát, ale před změnou názoru by ste se asi měli zamyslet ne?
  • Rihanna

    Rihanna has best songs. *3* And with Justin Timberlake is best best song *14*
  • Rihanna ☺☺☺☺

    Rihanna je supr ale když zpívá naživo tak je to nic moc !!!!!!!! Mějte se lidi !! *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Baby

    Rihanna je prý těhotná! http://tn.nova.cz/red/celebrity/pri tel-zmatil-rihannu-zuril-ze-je-teho tna.html -Myslíte si že je to pravda??
    • Re: Baby

      Jn.. teš sem to kdesi četla taky by mě zajímalo jesi je to pravda.. ale pochybuju.. z konce světa se šustne cokoliv.. *9* *9*
  • miss.pajinqa

    I♥Rihanna

    Jako lidi jste trapní! Pochybuju že Rihanna takhle skončí...ona má upe nej hlas. A proč by tak měla skončit? Dyť její písničky jsou oblíbené, píše se o ní v časákách! Jste fakt jako trapní..naco to tu píšete? Já taky nepíšu do diskuse k TH že jsou blbý..i když je nenávidím. Někteřá ( i já) ji mají rádi tak jí přestaňte urážet! A že neumí zpívat a tančit? To teda umí..A když jste tak chytří chtěla bych slyšet vás *1* ....A pro ty co mají rádi Rihannu: Jukněte pls na můj blog o ní :) děkuju→lady-rihanna.blog.cz *4*
  • parket..a

    SOUTĚŽ

    hlasujte pro Rihannu zde http://parketa.blog.cz/0910/nejhezci-zpevacka-9-kolo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit