Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • robbie je uzasnej!!!!!!!!!
  • ROBBIE

    Robie, kdybys bydlel někde u mě, asi bych tě snědla samou láskou!!!!!!!!!
  • Je strašně sexííííííííííí!!!!!!!!
  • .. .....

    ROB JE ....., NEUMÍ VŮBEC ZPÍVAT, PROSTĚ JE TO .....
  • robie je nejlepší
  • Nevíte někdo jestli existuje kalennář robbiho?
  • zajímavé

    jak si tak čtu vše názory, asi ho většina z vás milujete,vcetne mě. Já ho mám fakt dost ráda.Je suprový,sexy,není umělý jako Beckham aspol...umí lidi očarovat,ale i setřít a to parádně.Jedete někdo na jeho koncert? já jedu do Budapeště. uz si ho nenechám ujít.nikdy.Tak někdo napiste, nemám co dělat.
  • Robbíííííííí=)

    Robbie je ten nejúžasnější šlovíšek na švětě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!=)Moc se mi líbí!je krásnej,sexi,má krásný hlas a skvělý písničky!!!!!!!!=)=)
  • snoop dogg´s better :)
  • Robbie Williams web

    http://robbiewilliams.webz.cz - Robbie Williams web - novinky, životopis, diskografie, fotogalerie, filmografie, články, texty písní, básničky, odkazy, download, videoklipy, rádio, chat, hudební ukázky, fórum, obaly, tetování, ankety, ocenění, pexeso, tapety, puzzle, spořiče...
  • je super chlap a zpěvák!!!!!!!!!!!!!:)))))
  • robbie williams je ten nejlepší a nejhezčízpěvák na celim SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JÁ HO PROSTĚ MILUJU!!!!!!!!!!!!!!
  • Je tak sexy
  • Božííííííííí

    Nej člověk prostě božíííííííííí nemyslíte??
  • Best Megastar

    Robbie to prostěumí, je to nejlepší zpěvák dnešní popmusic.Je fakt supr, skvělej, vtipnej prostě nej!!!! Ten ví co má s lidma dělat aby ho milovali, musím říct, že jeho kariéra vzrostla nevídaným tempem, není to žádná povrchní hvězda Robbie na to prostě má a umí využít příležitosti.
  • ten nej šlovíček

    je božskej miluju ho ten nej na světe až po \\green day,ale moc sa mi líbí mam podle něho i pojmenovaného králíka:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • nevite někdo jak dlouho hrál robi s Take Taht??
  • trpaslik
  • lidicky,vite na jake auto delal robbie reklamu?
  • Robbie je nej... je k sežrání... prostě boží!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit