Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úplně boží

    Je SUPER!!!!!!mÁ SKVĚLÝ PÍSNIČKY A JE K SEŽRÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Robbie je opravdu fakt kus!!! :o))
  • Robbie Je fakt King
  • Robbie je nejlepší zpěvák, nejkrásnější chlap... má prostě všechna pozitivní nej, jaká může člověk mít. Zbožnuju jeho písničky, mám všechny jeho CD i DVD a dají se poslouchat pořád, nejsou to ohraný písničky, který nemůžete po několika týdnech ani slyšt. Robbie je prostě frajer!!!!
  • miláček :)

    robbie je ten nej.zpěvák na celým světě!! je to prostě supééééér chlap. jo a plosím vás nemá někdo náhodou jeho nějaký písničky?? jestli jo tak vás plosím pošlete mi je na adresu : jira.opica@seznam.cz !mám taky nějaký písničky tak vám je můžu poslat! tak se tu mějte! papapa:) robbie je fakt supr! I love robbie.:)
  • Robbi je fakt super.desne charismatickej, sympatickej a hlavne dobrej zpevak!!!
  • podle me je to borec ma vlastni styl a podle toho se ridi zkracene JE TO BOREC KAZDYM COULEM
  • Robbie je fakt kus!!!

    Tenhle ten zpěvák je fakt třída!!!! Mám ho moc ráda...
  • robbie je fakt super...mám ho ráda...má dobrá ceda a hlas a je celkov ětakovej charizmatickej:)
  • Fajn

    Robbie je fajn,má i fajn písničky,ale já stejně mam radši Green Day
  • RRRRRRROOOOOOOOOOOBBBBBBBBIIIIIIIIEEEEEEEEEE JJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEE UUUUUUZZZZZZAAAAASSSSSSNNNNNYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pusinka

    je to nádhernej chlap miluju ho!
  • SuresSexík

    Robbie je ten nejsexy chlap na týhle planetě a já ho prostě ŽERŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!!!!
  • Můj názor

    Strčte si WILLA YOUNGA někam!!!ROBBIE je THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • _

    Robbie je boss
  • je prostě super
  • Robbie je pohodář :-)

    Robbieho mám fakt rád ... je to showman a dá se na něj dívat :-) Je škdoa že ho nevzali do Queen ... možná bych je začal poslouchat (nic proti queen, ale s robbiem by byli lepší :-) ) Toť asi vše :-) J.J.
  • Robíček je fakticky ten nejsuprovější na světě!!!
  • I think Robbie is the best
  • jsem z něho v extázi

    Robbie je ten nej nej nej-on je proste užasnej a ja bez něho nemužu dál nikdo užasnější neexistuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit