Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • robbie je fakt uzasnej a ma skvely pisnicky.Je mi ho lito jak ma ted nejaky zadravotni problemy....doufam ze se brzo uzdravy a vsem ukaze ze jeste neni tak starej jak si nekdo mysli....me vubec starej nepride!! *3*
  • jsem z něho v extázi

    Robbie je ten nej nej nej-on je proste užasnej a ja bez něho nemužu dál nikdo užasnější neexistuje
  • prosím odpovězte

    ahojky lidi hele nevíte někdo v jakym si zahrál robbie muzikále v roce 2004 ???????????????????? PROSIM ODPOVĚZTE BUDU HODNĚ ALE VÁŽNĚ HODNĚ RÁDA A POMŮŽETE MI TAK MI NA TO ODEPIŠTĚ DÍKYMOC VŠEM KDO ODEPÍŠOU *3*
  • R. Příšerně hezkyspívá *14* *14* *14* A klipi ma nádherný*3* *3* *3*
  • Fajn

    Robbie je fajn,má i fajn písničky,ale já stejně mam radši Green Day
  • jenom můůůj

    Snad sem VÁM všem řekla jasně že Robbie Wiliams je jenom můj!!!!hrábnete na něho a uvidíte!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* je to tptiž MŮJ miláček,MŮJ idol,MŮJ přítel,MŮJ milenec,můůůůůůůůůůůj je jenom můůůůůůůůj nemáte šanci on totiž miluje jenom MĚ!!!! *15* *15* *15* *15*
  • lol

    ste lamky ze tady pisete takove kktinky *16*
  • koncert

    určitě jste poslouchaly 19. koncert z vídně!! na této adrese máte podrobný návod jak si zásnam stáhnout http://robbiewilliams.webz.cz/view.php?cisloclanku =2006082001 tak hodně štěstí při stahování (mě se to povedlo) *1* *14*
  • www.robbieforum.webz.cz

    Pro všechny fandy bylo vytvořeno české fórum o Robbiem Williamsovi! je to snad jediné v České Republice!!! Pojďte se tam zaregistrovat a pokecat vážně o všem co se týče Robbieho! Vytvořme co nejsilnější fanouškovskou základnu! www.robbieforum.webz.cz
  • je suppppppeeeeeerrrrrr!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit