Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidičky nevíte kde bych mohla sehnat nějaký lupeny na toho našeho miláčka??? *9*
  • strašej booorec!!;o)
  • Robbie je zlatísko :-*

    Ooooh yeah ... Robbie je prostě the best! :-* jen kdyby někdy přijel koncertovat do ČR :´( *1* *1* *1*
    • Re: Robbie je zlatísko :-*

      kdyby přijel do ČR tak by to bylo upa nejleší věc kterou by udělal (až po tom že se vůbec narodil ;-) )...!!! *14* *1*
  • I think Robbie is the best
  • miláček :)

    robbie je ten nej.zpěvák na celým světě!! je to prostě supééééér chlap. jo a plosím vás nemá někdo náhodou jeho nějaký písničky?? jestli jo tak vás plosím pošlete mi je na adresu : jira.opica@seznam.cz !mám taky nějaký písničky tak vám je můžu poslat! tak se tu mějte! papapa:) robbie je fakt supr! I love robbie.:)
  • www.robbieforum.webz.cz

    Pro všechny fandy Robbieho bylo založeno české fórum, kde si spolu můžeme pokecat o čemkoliv týkající se Robbieho *14* Tak jestli je tady mezi váma nějaký fanoušek tak se tam zaregistrujte a zapojte se mezi nás! Čím víc tím líp! A´t žije pořádná diskuze všech fanoušků ROBBBIEHo! www.robbieforum.webz.cz
  • .

    Robbie je uzasnej...jsem rada ze uz je pryc z ty lecebny...doufam ze ted uz bude jen a jen stasty..protoze on si to rozhodne zaslouzi...doufam ze se k nam do CR brzo prijede podivat...a ty pisnicky no proste uzasny...tomuhle se rika zpev... *14* *14*
  • *14*
  • Robbie je nejlepší zpěvák, nejkrásnější chlap... má prostě všechna pozitivní nej, jaká může člověk mít. Zbožnuju jeho písničky, mám všechny jeho CD i DVD a dají se poslouchat pořád, nejsou to ohraný písničky, který nemůžete po několika týdnech ani slyšt. Robbie je prostě frajer!!!!
  • _

    Robbie je boss

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit