Přejít na výpis diskuzí

Robert Downey Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nádherný miluju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • IM je nejlepší
  • On je nejlepší herec. snad všech dob obdivuju ho!!! :3
  • Velmi osobitý a charismatický herec, který mne ve filmu vždy doslova uchvátí. Je těžké řict v kterém filmu se mi nejvíce líbil, protože koukat se na něj je pro mne pokaždé zážitek, ať už jde o velkou nebo malou roli. Vždy se dokáže do své práce tak naplno ponořit, že jeho hrané postavy nevypadají vůbec hraně, naopak nesmírně přirozeně, jako by vždy byly součástí jeho samého. Je to bezprostřední člověk, který dokáže okouzlit už jen tím, že prostě je :), má v sobě něco zvláštního, jedinečného, co jsem zatím u žádného herce neviděla. Vnímám ho jako velmi senzitivního člověka, projevuje se velmi srdečně, bezprostředně, naplno, ale zároveň mi v jistém ohledu přijde dosti uzavřený, až melancholický, což je asi následek jeho dřívějšího bouřlivého života. Jistě, na kom by se něco takového nepodepsalo, nebo spíše ho to rovnou neodepsalo, je veliký zázrak, že nedopadl jako jeho vlastní postava z filmu Less than zero. Je až ohromující, že při všech těch drogách a alkoholu byl schopný chodit na plac včas, naprosto skvěle připravený a ještě ke všemu vždy schopný podat skvělý výkon, je to téměř nepochopitelné. Hlavní ale je, že dokázal přestat, dokázal si vyčistit hlavu a tělo od toho všeho svinstva a našel způsob jak bez něj žít, byla by ho nesmírná škoda, protože pro dnešní svět filmu je nezaměnitelným přínosem všestraného uměleckého talentu a jedinečného osobního kouzla. Pro mě osobně je to nejlepší herec své generace a také je to člověk, kterého si velmi vážím a uznávám ho za vše, co dokázal, ať už v osobním nebo pracovním směru.
  • nejlepší herec spěvák i osobnost prostě dokonalý *14* *14* *14* já ho fákt žeru
  • Tak tohohle herce vubec nemusím a film Iron Man vsechny 3 díly jsou kraviny
    • proč teda chodíš na tyhle stránky ? a jestli ho chceš soudit jen podle jedné role tak si opravdu opravdu divnej *13*
  • 2.4.1998 a 174 cm výška,máme slolečné *3* *4*
  • Najlepší herec na Zemi. Najviac sa mi páčil vo filme IronMan1,2,3.
    Lepší herec není a vôbec nevyzerá na 48 podla mňa vyzerá na 30 <3 :*
    • Je to úžasnej herec a podle mě nejlepší na světě,ale mrkni na všechny jeho filmy,kam se Iron man hrabe na Chaplina nebo Holmese *3*
  • Všechno nejlepší :)
  • Všechno nejlepší:) Je to báječný herec:) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit