Přejít na výpis diskuzí

Robert Downey Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je super!!!!!

    Robert on je prostě úžasnej!!!!! *14* *14* Včera jsem byla v kině na Iron Man 2 super film!!! *4*
    • anethia

      Re: Je super!!!!!

      jojo he´s BEST ! *14*
  • Velmi osobitý a charismatický herec, který mne ve filmu vždy doslova uchvátí. Je těžké řict v kterém filmu se mi nejvíce líbil, protože koukat se na něj je pro mne pokaždé zážitek, ať už jde o velkou nebo malou roli. Vždy se dokáže do své práce tak naplno ponořit, že jeho hrané postavy nevypadají vůbec hraně, naopak nesmírně přirozeně, jako by vždy byly součástí jeho samého. Je to bezprostřední člověk, který dokáže okouzlit už jen tím, že prostě je :), má v sobě něco zvláštního, jedinečného, co jsem zatím u žádného herce neviděla. Vnímám ho jako velmi senzitivního člověka, projevuje se velmi srdečně, bezprostředně, naplno, ale zároveň mi v jistém ohledu přijde dosti uzavřený, až melancholický, což je asi následek jeho dřívějšího bouřlivého života. Jistě, na kom by se něco takového nepodepsalo, nebo spíše ho to rovnou neodepsalo, je veliký zázrak, že nedopadl jako jeho vlastní postava z filmu Less than zero. Je až ohromující, že při všech těch drogách a alkoholu byl schopný chodit na plac včas, naprosto skvěle připravený a ještě ke všemu vždy schopný podat skvělý výkon, je to téměř nepochopitelné. Hlavní ale je, že dokázal přestat, dokázal si vyčistit hlavu a tělo od toho všeho svinstva a našel způsob jak bez něj žít, byla by ho nesmírná škoda, protože pro dnešní svět filmu je nezaměnitelným přínosem všestraného uměleckého talentu a jedinečného osobního kouzla. Pro mě osobně je to nejlepší herec své generace a také je to člověk, kterého si velmi vážím a uznávám ho za vše, co dokázal, ať už v osobním nebo pracovním směru.
  • Roberte,vím že si toto nikdy nepřečteš:
    Downey herec je,s postavami si hraje,na miláčka před kinem čekáme
    až nám něco zahraje.
    Narozeniny siv USA oslavuje,my mu zde marně přejeme.
    Naděje však umírá poslední,
    že na obzoru ČR se objeví.
    P.S.:Plís nemějte mě za blázna,já ho jen prachobyčejně miluju.

    *14*
    • anicka040465
      jo a tím sem chtěla jako říct že mu přeju vše nej! *1*
  • Věřím...

    Je to strašně nadanej kluk,kterej hold šlápl vedle.Držím palce a věřím,že přijde zase šance a ukázka jeho mistrovství ,jako byla ve filmu Chaplin.
  • robert

    Pokud by jste chtěli nějaké foto Roberta tak vám ho ráda pošlu ale je ve formátu bmp :-( *9*
    • Re: robert

      ahojki a mas jeho pisnicku jako treba man like me odpoves na nikusa66@seznam.cz *4*
    • Re: robert

      Mohla bych tě poprosit o nějaké fotečky? Pošli,prosím,prosímprosím! *4*
  • Robert Downey Jr. + Hans Matheson z SH

    jedna moje známá přes net byla 7.4.2010 na radnici v Manchesteru, kde natáčel Hans v roce 2008 po 3 měsíce svůj film Sherlock Holmes, kromě to že si na radnici pořídila hafo fotek z prostor kde natáčel Hansík tak se tam ještě stačila přeptat vrátného radnice /jmenoval se Kenny/ zda se nepotkal s někým ze štábu během natáčení a on že jo, že měl to štěstí je vodět při práci a že potkal herce Roberta Downey Jr. který všem nabízel své sušenky a co je důležitější, setkal se tam osobně i s hansíkem *14*

    když se zeptala na Hanse, Kenny prý s velkým usměvem na tváři řekl:,, Ach ano, Hans byl sympatický, sympatický chlapec. Měli jsme spolu mnoho cigaret na schodech před radnicí." A ještě připojil, že Hans byl velmi přátelský.. *3*

    to jsem ráda, že nejsou Hans a Robert protivné hvězdy, že se aspoň něčím liší od těch ostatních rádoby herců a že nezpychnuli.
    *14*
    • Re: Robert Downey Jr. + Hans Matheson z SH

      jo tak to je krasny *3* robika jsem platonicky milovala v predpubertalnim veku, je to skvelej herec *5* akorat me zarazila jedna vec, ze je pomerne maly.. *1* *5* hansika jsem objevila nedavno v Sh a v Cott a je to dle myho nazoru fesnej chlap *3* i kdyz taky pidi midi, ale to neva.. *4* super, ze se oba chovaj jako slusny lidi a jsou charakterove vytribeni.. *3*
  • Robert

    Je spousta krásných a sexy herců, co se mi líbí . Ale nikdy mě nikdo tak nefascinoval jako Robert. Ten chlap je snad chameleon, v každém filmu vypadá úplně jinak a herec je to opravdu brilantní. Je v něm anděl i ďábel a talent má od boha. Je úsměvné, že právě on ještě nemá Oscara. Jeho charisma je nezměrné. Kromě toho je taky velice inteligentní a jeho humor prostě miluju. Robert se zkrátka povedl se vším všudy. Pro mě je vzorem dokonalosti. Jen to nesmím říkat před přítelem, ten to vidí poněkud jinak. Dalo by se říci, přiznávám bez mučení, mám Downeyho syndrom. *4*
    • sshakira

      Re: Robert

      ahojik jsem sice dost velká faninka shakiry ale i jiných herců jako je john cusack a především robert downey jr.je užasnej poprvé jsem ho viděla ve filmu iron man a strašně jsem si ho oblíbila a ce filmu sherlock holmes je taky k sežraní hold tenhle chlapík je dost nadanej a sexy jednou ho chci vidět na vlůastní oči už se moc těším a nemužu to vydržet až bude v kinech koncem dubna iron man 2
      jak ja toho herce zbožnuju *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Robert

        přešně .. co jsem viděla Iron man a sherolocka holmese tak z něho taky nemůžu spustit oči ... *5* *5* *5* *14* *14* *14* škoda že bydlí daleko a že je tak malej (174) *9* *1* *1* *1* ale přesto to je strašně hezkej chlap *14* *14*
  • Love

    Robert Downey jr.-nádherná,byť komplikovaná povaha,nejkrásnější usměv,naprosto odzbrojující pohled,nejhlubší a nejupřímnější kukadla na světě,jinak řečeno...má platonická láska,můj sen o dokonalosti již déle než osm let:)))) *14*
  • Pan dokonalý

    Roberta jsem poprvé zaregistrovala ve filmu Čas smyslnosti. Když se spojí talent, sexxepeal a nádherné oči, není už co dodávat. Zkrátka je to můj nesplněný sen o chlapovi. Obdivuji ho, že přestal brát drogy, musí mít kromě talentu taky obrovskou vůli.
  • Sladkej.

    To je prdelka, tenhle chápek. Fakt roztomilej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit